Justyna Buczek

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Kielce

Justyna Buczek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Justyna Buczek

O mnie

Dzień dobry,

jest mi niezwykle miło, że mój profil spotkał się z Państwa zainteresowaniem!

Jestem absolwentką studiów w Instytucie Filologii Wschodniosłowiańskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz na Wydziale Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywam od 2014 roku ucząc języka rosyjskiego prywatnie oraz w szkołach językowych – indywidualnie i grupowo. Dodatkowo kwalifikacje lingwistyczne podnoszę pracując z językiem rosyjskim w środowisku biznesowym oraz wykonując tłumaczenia.

Języka rosyjskiego uczę, ponieważ uwielbiam to robić! Praca w charakterze lektora, oprócz tego, że jest dla mnie wyzwaniem, jest również niezwykłą przyjemnością, a każda zrealizowana lekcja przynosi ogromną satysfakcję. Swoją pracę związałam z przekazywaniem wiedzy, ponieważ to zajęcie umożliwia mi wskazywanie innym najefektywniejszej drogi prowadzącej do poznania rosyjskojęzycznego świata.

Mam nadzieję, że spotkamy się podczas lekcji!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2020

Sympatyczna osoba z ogromną ilością wiedzy, którą przekazuje w sposób jasny i zrozumiały dla każdego. Zajęcia przebiegają w miłej i bezstresowej atmosferze, szybko widać efekty wspólnej nauki :) Korzystam z opcji lekcji online i jestem bardzo zadowolona. Polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2020

Pani Justyna dopasowywuje program nauczania do potrzeb ucznia. Jest przygotowana do każdych zajęć, a także korzystając z materiałów własnych przeprowadza je w sposób interesujący. Łatwo nawiązuje kontakt z uczniem, a także dobrze tłumaczy wszelkie niejasności. Polecam!

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2019

Polecam!!! Ciekawe lekcje, sympatyczna i kompetentna nauczycielka.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2019

Fantastyczna nauczycielka i native speaker z doskonala znajomoscia zarówno jezyka rosyjskiego (klasycznego, współczesnego oraz języków pokrewnych) jak i calej kultury rosyjskiej. Swietne podejscie i atmosfera podczas wspólnej nauki gwarantują nie tylko jej efektywność ale tez ze lekcje sa po prostu przyjemnie spedzonym czasem a nie walką z językiem. Polecam ze wszech miar ludziom w dowolnych przedziałach wiekowych. Mimo 30 lat przerwy w języku w ciągu niecałego półtora roku wspólnej nauki doszedłem do poziomu bezproblemowo komunikatywny. Świetna robota Justyna. Dzięki

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2019

Polecam!!! Bardzo ciepła i cierpliwa.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.