SORKA Justyna Sułek

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Radom
Warszawa
Lublin
Kozienice
Puławy
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Czy myśl o języku angielskim spędza Ci sen z powiek? Ważny egzamin, wyjazd za granicę, rozmowa kwalifikacyjna? Jakakolwiek byłaby Twoja motywacja do nauki tego języka, uczyńmy ją naszym wspólnym celem na drodze do Twojego sukcesu!

W mojej ofercie znajduje się szeroka gama zajęć i kursów z języka angielskiego, które uwzględniają potrzeby uczących się na różnym poziomie zaawansowania. Prowadzę zajęcia indywidualne, jak i w grupach. Spośród popularnych profili zajęć mogą zainteresować Cię:

- NOWOŚĆ!!! Neurolanguage Coaching ® - innowacyjna metoda nauki języka, która łączy w sobie to co najlepsze z coachingu i neuronauki (metoda skupiona na przyswajaniu języka w sposób przyjazny dla naszego mózgu)
-przygotowanie do egzaminów szkolnych (ósmoklasisty, maturalny)
-przygotowanie do uzyskania certyfikatu językowego (z angielskiego IELTS, TOEFL, Cambridge: KET, PET, FCE, CAE, CPE, etc.)
-pomoc w nadrabianiu zaległości
-kursy dla rozpoczynających naukę języka jak i dla tych, którzy chcą do niego powrócić po przerwie
-zajęcia nastawione na konkretny cel (rozmowa kwalifikacyjna, wyjazd, prezentacja etc.)
-konwersacje

Zachęcam do umówienia się na bezpłatną lekcję próbną , w trakcie której będę mogła ocenić Twój aktualny poziom językowy oraz zapoznać się z Twoimi oczekiwaniami względem zajęć.

Do zobaczenia!

Uwaga: Podany zakres cen dotyczy stawek bazowych za zajęcia.

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 06.2012
Uniwersytet Jagielloński
Filologia angielska
10.2010 - 06.2014
Uniwersytet Jagielloński
Filologia hiszpańska
09.2011 - 02.2012
Universidad de Salamanca (Hiszpania)
Filologia angielska
10.2013 - 06.2015
Uniwersytet Jagielloński
Magister
Lingwistyka
Kursy i szkolenia
03.2020
CELTA (Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages)
07.2022
Neurolanguage Coaching®
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 23
avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2024

Dzięki pani Justynie podniosłam poziom języka hiszpańskiego co pozwala mi się swobodnie komunikować w tym języku zarówno na gruncie prywatnym i zawodowym. W przyszłym tygodniu zaczynam szlifowanie angielskiego. Pani Justyna sprawiła, że polubiłam się uczyć. Dziękuję i do zobaczenia.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2023

Tutaj mogę dać tylko bardzo dobry, ale Sorka Justyna zasługuje na ocenę celującą! Matura z angielskiego zdana na MAXA, a i indeks wymarzonych studiów mam już w kieszeni. I to wszystko w niecały rok - od zera do bohatera! Nic dodać, nić ująć. Sorko, jesteś the best!

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2023

Praca z Justyną otworzyła mi oczy, a w zasadzie głowę na to, jak powinna wyglądać skuteczna i profesjonalna nauka języka. Pracując z nią metodą Neurolanguage Coaching, wreszcie zrozumiałam, jak mój mózg lubi się uczyć, aby ta nauka była efektywna i pozostawała ze mną na dłużej. Postęp, jaki zrobiłam w ciągu naszej kilkumiesięcznej współpracy, był o wiele większy niż w czasie ostatnich kilku lat, gdy, jak się okazało, męczyłam się bezskutecznie z tradycyjnym podejściem, aby móc wydukać parę słówek. Teraz gdy wyjeżdżam za granicę, czy to na wakacje, czy z pracy, mam więcej pewności siebie i wiem, że obronię się z moim aktualnym angielskim w różnych sytuacjach. Justyna, jeszcze raz dziękuję za Twoją pomoc. Jesteś znakomitym coachem! Twoje zaangażowanie, podejście i umiejętności nie mają sobie równych!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2023

Po zmianie stanowiska w pracy musiałam częściej używać angielskiego. Prezentacje w tym języku były moją zmorą. Spośród wielu ofert moją uwagę zwrócił Neurolanguage Coaching. Spróbowałam i … nie żałuję! Bardzo profesjonalne podejście. Od razu ustaliłyśmy nad czym i jak będziemy pracować. W trakcie sesji udało mi się utrwalić gramatykę i słownictwo niezbędne do prezentowania treści w merytoryczny sposób. Co prawda między sesjami czekało mnie wiele własnej pracy, ale dzięki wsparciu i wskazówkom Justyny nie było to takie trudne. W efekcie naszej współpracy bariera przed mówieniem zniknęła, a prezentacje po angielsku już mnie tak nie stresują. Polecam zatem z całego serca i metodę Neurolanguage Coaching, jak i sesje z niezastąpioną Justyną … szczególnie jeśli zależy Ci, aby w krótkim czasie uzyskać konkretny efekt.

avatar
Wiola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2023

Ocena bardzo dobra jest zdecydowanie za słaba, nie ma skali, która pozwoliłaby na zobrazowanie jak świetnym nauczycielem jest Pani Justyna. Moja 14-lenia córka odebrała dzisiaj certyfikat FCE, wynik? Pass at Grade A, Level C1, przy tym certyfikacje nie można już wyżej, skala kończy się na tym poziomie:-). Pani Justyno, bardzo dziękuję i życzę samych sukcesów!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2023

Strzał w dziesiątkę! Zajęcia z Justyną to lekcje angielskiego, których szukałem od dawna: mega kompetentnie, merytorycznie bez zarzutu, a poza tym z uśmiechem i na luzie. Sorka Online zdecydowanie jest w stanie odczarować negatywny wizerunek sorów i sorek, jaki pamiętam jeszcze z czasów szkolnych. Na zajęciach u Justyny nie ma mowy o nudzie, podchodzi ona do ucznia w indywidualny sposób i zawsze podrzuca ciekawe materiały. Z ogromną chęcią uczestniczę w każdych zajęciach i z niecierpliwością czekam na kolejne! POLECAM!!!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2022

Gdyby dało się wystawić więcej niż 5 gwiazdek - nie wahałabym się! Moim celem było przygotowanie się do certyfikatu CAE. Na szczęście trafiłam na Justynę - wspaniałą nauczycielkę, ale też niezwykle ciepłą, miłą osobę, która przeprowadziła mnie przez cały proces nauki. Justyna jest bez wątpienia profesjonalistką w tym co robi, zawsze przygotowana do zajęć, z głową pełną pomysłów i całym zasobem narzędzi i materiałów. Byłam dość ambitnym uczniem i co zajęcia mogłam spodziewać się maila z całą masą ciekawych źródeł i zadań, wszystko dostosowane do moich potrzeb i trudności. Metody nauczania Justyny pomogły mi zrozumieć i zgłębić język angielski, a nie tylko wykuć słówka, za co bardzo jej dziękuję, bo jeszcze bardziej rozbudziła we mnie zainteresowanie językami. Ale najbardziej wdzięczna jestem za wsparcie, na które zawsze mogłam liczyć w toku nauki, jak też przy samym egzaminie i za stworzenie ciepłej atmosfery, jak w gronie dobrych znajomych :) oraz za to, że ciągle motywowała mnie mnie do pracy. Wysiłki się opłaciły, certyfikat zdany na Grade A, co biorąc pod uwagę ogromne zaangażowanie Justyny, jest naszym wspólnym sukcesem! Justyna, jeszcze raz dziękuję! :)

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2022

Z czystym sumieniem mogę polecić zajęcia u Justyny! Swoją przygodę z jej lekcjami rozpoczęłam około 2 lata temu podczas przygotowań do matury. Początkowo byłam przerażona rozszerzoną maturą z angielskiego i nie liczyłam na duży wynik, jednak dzięki zaangażowaniu Justyny, moje ambicje rosły i ostatecznie udało mi się osiągnąć wysoki procent. Justyna to bez zwątpienia wymagająca nauczycielka, jednak wyróżnia się znacznie na tle innych, ponieważ zachęca do nauki i wzbudza ciekawość. Dodatkowo Justyna to profesjonalistka i nie ma zagadnienia, które mogłoby ją zagiąć. Nie bałam się również dopytywać, ponieważ za każdym razem wyczerpująco odpowiadała na moje pytania, nawet te najbardziej oczywiste. Na zajęciach panowała bardzo przyjemna atmosfera i zawsze znalazłyśmy czas na krótką rozmowę. Co więcej wszystkie lekcje odbywały się tylko w języku angielskim, a polski był używany w ostateczności. Nie można również nie wspomnieć o materiałach, na który brak nigdy nie mogłam narzekać. Były odpowiednio dostosowane do zakresu mojej wiedzy i dzięki nim zadania typowo maturalne przestały być takie trudne. Jednak to nie materiały, a Justyna wpłynęły na rozwój moich umiejętności, a co ważniejsze to jej zawdzięczam mój wzrost pewności siebie w angielskim.

Jeżeli szukacie profesjonalnego i wymagającego nauczyciela, jednocześnie pomocnego i uśmiechniętego to bardzo dobrze trafiliście, ponieważ Justyna sprawdzi się w tym przypadku idealnie.

avatar
Eryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2022

Do Justyny zgłosiłem się po to, aby przygotować się do matury. Z angielskiego zawsze byłem raczej przeciętny. Pierwszą próbną maturę u niej napisałem na ok. 70%. Dzięki dwuletniej wspólnej nauce i przygotowaniom majową maturę rozszerzoną napisałem na 98%! Niewątpliwie bez Justyny wynik ten nie byłby tak wysoki. Zajęcia wspominam bardzo dobrze, nie było to suche wkuwanie gramatyk i słówek, dzięki wspólnej rozmowie na lekcjach nie panowała grobowa atmosfera a sama Justyna dbała o to, abym czuł się na lekcjach swobodnie i dobrze. Zawsze interesowała się, co u mnie ( a jeżeli macie psa to niewątpliwie znajdziecie z nią wiele tematów do rozmów ;)). Nigdy nie zostałem zostawiony sam sobie z zagadnieniami, Justyna zawsze oferowała pomoc czy to na lekcji czy przez maila. Czasami narzekałem na nadmiar materiałów i pomocy, które do mnie przychodziły, jednak z perspektywy czasu widzę, że gdyby nie one, w szkole nie miałbym możliwości przerobić takiej partii materiału i zadań. W dodatku zajęcia z Justyną nie trwają 60 min, jak to jest napisane, wiele razy zdarzało się tak, że poświęcała on swój wolny czas na tłumaczenie i rozjaśnianie niezrozumiałych kwestii. Jeżeli chodzi o podejście do ucznia jest ono indywidualne i dopasowane pod niego. Podczas przygotowań do matury miałem wrażenie, że przejmuje się ona moją maturą tak samo jak ja. Dodam osobiście, że Justyna jest bardzo sympatyczną osobą, której po prostu nie da się nie lubić a kontakt pomimo zakończonego kursu mamy do dzisiaj!

Mówiąc w skrócie bardzo polecam zajęcia z Justyną. W jej przypadku cena idzie w parze z tym, co realnie oferowane jest na zajęciach a przekazywana wiedza jest na najwyższym poziomie!

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2022

Pani Justyna jest nauczycielem zasługującym na najwyższą rekomendację. Nawiązałyśmy współpracę, gdy córka rozpoczęła naukę hiszpańskiego w liceum. Potrzebna była jej pomoc w nadrabianiu materiału szkolnego. Okazało się, że z pomocą Pani Justynki, córka nie tylko przestała mieć problemy z bieżącymi zagadnieniami, ale zaczęła również podchodzić z większymi chęciami do nauki języka. Obecnie planuje nawet przystąpienie do matury rozszerzonej z hiszpańskiego. Przy przygotowywaniu się do tego egzaminu nie wyobrażamy sobie współpracy z inną osobą, jak tylko z Panią Justyną. Dziękuję wraz z Zosią za zaangażowanie i serce, które wkłada Pani w przygotowywanie i prowadzenie zajęć!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2021

POLECAM JAK NAJBARDZIEJ !
Indywidualne podejście do ucznia, w zależności od potrzeb dostosowane metody nauczania. Materiały na zajęciach dobierane pod zainteresowania ucznia oraz duża dawka dobrej energii i motywacji to cała Justyna. Nie miałam lepszej nauczycielki od angielskiego, sprawiła, że lubię ten język :)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2021

Jestem w 200% zadowolony z zajęć z Justyną! Od ponad roku mam przyjemność uczestniczyć w prowadzonych przez nią zajęciach online, w czasie których ćwiczę konserwacje w języku angielskim. Bardzo ciekawy dobór tematów i różnorodność materiałów powoduje, że po prostu chce się rozmawiać. Nie tylko udoskonalam swój angielski, ale mam okazję dowiedzieć się wielu ciekawych informacji w ramach realizowanych tematów. Justyna nie tylko jest ekspertem w swoim fachu, ale posiada również dużą wiedzę ogólną, dzięki czemu nawet pozornie banalny temat staje sie okazją do zajmującej wymiany spostrzeżeń. Na uwagę zasługuje również
jej przyjemny dla ucha akcent, który nie ma nic wspólnego z tym polsko brzmiącym angielskim rodem z podstawówki. Dzięki temu mam pewność, że uczę się poprawnej wymowy. Czuję, że w czasie zajęć 100% skupienia kierowane jest w moja stronę. Justyna na bieżąco wyłapuje moje błędy i skutecznie je koryguje. Dodatkowo w czasie zajęć notuje dla mnie nowe słownictwo i struktury gramatyczne, dzięki czemu mam do nich dostęp nawet po lekcji. Nie mógłbym sobie wyobrazić lepszego korepetytora. Też ogromny plus za organizację zajęć online. Początkowo byłem do nich nastawiony sceptycznie, ale okazało się, że zupełnie niepotrzebnie. Jest to ogromna wygoda, nie tracę już czasu na dojazdy, a w zamian otrzymuję pełnowartościowe zajęcia. Sorka Online jest zdecydowanie godna polecenia!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2021

Justyna to nauczycielka na medal, na złoty medal! Niezwykle kompetentna, wsłuchana w potrzeby ucznia i pomocna. Przygotowywałam się z nią do egzaminu FCE. Cały kurs miał charakter zajęć online. Nie żałuję ani jednej sekundy z naszych lekcji. Czas w 100% pożytecznie wykorzystany. Justyna szczegółowo przedstawiła strukturę egzaminu i wskazała użyteczne techniki egzaminacyjne. Ma też świetne podejście do tłumaczenia gramatyki. Zadania z części Use of English przestały być problemem. Pracując z nią, miałam okazję przerobić też wiele zadań i zestawów egzaminacyjnych, bo wiadomo practice makes perfect ;) Obecnie mogę się już cieszyć ze zdanego egzaminu (pass A!). Gdybym ponownie miałam wybierać, mój wybór padłby na Justynę. Polecam :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2021

Wspaniały i fascynujący nauczyciel. Ciekawe
i bardzo różnorodne zajęcia. Polecam gorąco!

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2021

Pani Justyna jest profesjonalistką. Potrafi skutecznie przekazać swoje umiejętności językowe i dobiera odpowiednie techniki nauczania. Moja córka z chęcią uczestniczy w zajęciach co jest niezmiernie ważne dla motywacji dziecka, a ponadto robi duże postępy. Pani Justyna jest specjalistka w swojej dziedzinie, ale przede wszystkim jest przemiłą osobą. Bardzo polecam.

avatar
Ryszarda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2021

Super zajęcia !!! Od roku podnoszę poziom języka angielskiego przy wsparciu P. Justynki i widzę duży postęp. Zajęcia są zawsze przygotowane. Materiały, artykuły bardzo ciekawe. Dzięki nim nie tylko rozszerzam swoje słownictwo, ale też ogólną wiedzę. Zasady gramatyki przystępnie i cierpliwie tłumaczone.
Pani Justynka przywiązuje dużą uwagę do dopasowania trudności zadań do poziomu ucznia. Nie może być zbyt trudno, ale też niezbyt łatwo!
Czas jednej godziny zajęć upływa mi bardzo szybko, w miłej i niestresującej atmosferze.
Jedna z najlepszych moich nauczycielek!!!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2020

Lekcje są prowadzone w sposób bardzo profesjonalny, merytorycznie bez zarzutu, skrojone na miarę i potrzeby ucznia.
Do tego miło, sympatycznie, z uśmiechem.
Za każdym razem żałuję, że lekcja już się kończy, z utęsknieniem czekam na kolejna lekcję.
Od nauczyciela wszystko zależy, można pokochać, albo znienawidzić język.
Ja pokochałem j. hiszpański.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2020

Gorąco polecam zajęcia z Justyną, która jest osobą sympatyczną, kompetentną i niezwykle otwartą. Posiada szeroką wiedzę, którą potrafi przekazać w przyjemny i zrozumiały sposób. Zajęcia odbywają się w miłej i bezstresowej atmosferze. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy bo dzięki niej udało mi się zdać maturę rozszerzoną na wysokim poziomie. Jeszcze raz polecam zajęcia z Justyną, jestem przekonana, że to najlepszy wybór. :)

avatar
Kaśka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2020

Zajęcia zawsze bardzo dobrze przygotowane zarówno stacjonarne ,ale też te on-line.Różnorodność materiałów zwiększa atrakcyjność zajęć. Justyna potrafi dostosować program nauczania do potrzeb , możliwości i wieku ucznia- również dzieci. Bardzo ważnym aspektem jest też kontakt z nauczycielem- w rozmowie z Justyną nie ma barier, potrafi słuchać . Zajęcia są przyjemnością pomimo zadawanej zawsze pracy domowej.Gorąco polecam!!!!!!,0

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2020

Justyna jest zawsze swietnie przygotowana do zajęć, prowadzi je w atrakcyjny dla ucznia sposób. Dzięki różnorodności materiałów (filmy, materiały wizualne, fiszki, artykuły...) zajęcia są dalekie od szkolnej pracy z podręcznikiem. Justyna potrafi słuchać ucznia i jego potrzeb i wykorzystuje to na zajęciach przy wyborze tematów do dyskusji. Polecam!

avatar
Artek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2020

Zajęcia z Justyną za każdym razem stoją na bardzo wysokim poziomie. Zawsze jest świetnie przygotowana i w pełni zaangażowana w lekcje. Korzysta z wielu źródeł, dzięki czemu przerabiane ćwiczenia nie są monotonne i schematyczne. Ma swoje metody nauczania, które konsekwentnie realizuje, i co najważniejsze, są one skuteczne. Osobiście jestem bardzo zadowolony z zajęć i nie wymieniłbym jej na żadnego innego korepetytora. Polecam zajęcia z Justyną ze szczerego serca

avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2020

Z wielką przyjemnością mogę polecić lekcje języka hiszpańskiego z p.Justyną.Naukę zaczynałam od zera.P.Justyna korzysta z różnych materiałów dydaktycznych.Jest przygotowana do lekcji i traktuje każdego ucznia indywidualnie.Ćwiczymy wszystkie umiejętności językowe, z naciskiem na konwersacje.Mam przesyłane ćwiczenia i materiały do nauki,które wykorzystujemy na lekcjach/w tej chwili online/".Nie idziemy "z nowym słownictwem tylko "do przodu",a niezapowiedziane krótkie powtórki mobilizują i utrwalają.Lekcje p.Justyny są ciekawe i twórcze,a nie odtwórcze i nudne tak jak te znane mi ze szkoły lat 70-tych..

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2020

WARTO!!!
Justyna jest świetnym lektorem. Kompetentna, w pełni zaangażowana w zajęcia i potrafiąca w prosty i zrozumiały dla każdego sposób przekazać swą wiedzę. Dodatkowo przygotowuje zajęcia w taki sposób, który pozwoli Ci robić systematyczny progres w nauce.
Nie ma mowy o nudzie. Na zajęciach wykorzystywane są wszelkie dostępne materiały i pomoce dydaktyczne, tak aby każdy sam mógł zdecydować, co jemu najlepiej odpowiada i daje najlepsze rezultaty. Dla mnie osobiście najlepsze efekty przyniosły wspólne luźne konwersacje, które w bardzo szybkim czasie pozwoliły mi pogłębić słownictwo oraz poprawną wymowę.
Zajęcia odbywają się w j. angielskim, który w zależności od indywidualnego poziomu każdej osoby, jest stosowany w coraz szerszym zakresie. Miła i bezstresowa atmosfera oraz dyskusje na wiele ciekawych tematów, pozwalają szybko oswoić się z językiem i nabrać pewności w mowie.
Znakomicie przygotowane zajęcia "'ONLINE", zupełnie niczym nie ustępują tym stacjonarnym, a pozwalają zaoszczędzić mnóstwo czasu.
Sam miałem okazję uczęszczać do Justyny, najpierw na zajęcia stacjonarne, a obecnie lekcje online. Naprawdę szczerze polecam tą Panią.
Nie pożałujesz.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.