SORKA Justyna Sułek

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Radom
Warszawa
Lublin
Kozienice
Puławy

SORKA Justyna Sułek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/514 opinii
Dla użytkownika SORKA Justyna Sułek

O mnie

Jestem absolwentką filologii angielskiej i filologii hiszpańskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Doświadczenie zdobywałam, pracując jako nauczyciel w szkołach językowych w kraju i zagranicą. Języki to moja pasja, którą uwielbiam się dzielić z innymi!

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 06.2012
Uniwersytet Jagielloński
Filologia angielska
10.2010 - 06.2014
Uniwersytet Jagielloński
Filologia hiszpańska
09.2011 - 02.2012
Universidad de Salamanca (Hiszpania)
Filologia angielska
10.2013 - 06.2015
Uniwersytet Jagielloński
Magister
Lingwistyka
Kursy i szkolenia
03.2020
CELTA (Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages)
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 14
avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2022

Pani Justyna jest nauczycielem zasługującym na najwyższą rekomendację. Nawiązałyśmy współpracę, gdy córka rozpoczęła naukę hiszpańskiego w liceum. Potrzebna była jej pomoc w nadrabianiu materiału szkolnego. Okazało się, że z pomocą Pani Justynki, córka nie tylko przestała mieć problemy z bieżącymi zagadnieniami, ale zaczęła również podchodzić z większymi chęciami do nauki języka. Obecnie planuje nawet przystąpienie do matury rozszerzonej z hiszpańskiego. Przy przygotowywaniu się do tego egzaminu nie wyobrażamy sobie współpracy z inną osobą, jak tylko z Panią Justyną. Dziękuję wraz z Zosią za zaangażowanie i serce, które wkłada Pani w przygotowywanie i prowadzenie zajęć!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2021

POLECAM JAK NAJBARDZIEJ !
Indywidualne podejście do ucznia, w zależności od potrzeb dostosowane metody nauczania. Materiały na zajęciach dobierane pod zainteresowania ucznia oraz duża dawka dobrej energii i motywacji to cała Justyna. Nie miałam lepszej nauczycielki od angielskiego, sprawiła, że lubię ten język :)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2021

Jestem w 200% zadowolony z zajęć z Justyną! Od ponad roku mam przyjemność uczestniczyć w prowadzonych przez nią zajęciach online, w czasie których ćwiczę konserwacje w języku angielskim. Bardzo ciekawy dobór tematów i różnorodność materiałów powoduje, że po prostu chce się rozmawiać. Nie tylko udoskonalam swój angielski, ale mam okazję dowiedzieć się wielu ciekawych informacji w ramach realizowanych tematów. Justyna nie tylko jest ekspertem w swoim fachu, ale posiada również dużą wiedzę ogólną, dzięki czemu nawet pozornie banalny temat staje sie okazją do zajmującej wymiany spostrzeżeń. Na uwagę zasługuje również
jej przyjemny dla ucha akcent, który nie ma nic wspólnego z tym polsko brzmiącym angielskim rodem z podstawówki. Dzięki temu mam pewność, że uczę się poprawnej wymowy. Czuję, że w czasie zajęć 100% skupienia kierowane jest w moja stronę. Justyna na bieżąco wyłapuje moje błędy i skutecznie je koryguje. Dodatkowo w czasie zajęć notuje dla mnie nowe słownictwo i struktury gramatyczne, dzięki czemu mam do nich dostęp nawet po lekcji. Nie mógłbym sobie wyobrazić lepszego korepetytora. Też ogromny plus za organizację zajęć online. Początkowo byłem do nich nastawiony sceptycznie, ale okazało się, że zupełnie niepotrzebnie. Jest to ogromna wygoda, nie tracę już czasu na dojazdy, a w zamian otrzymuję pełnowartościowe zajęcia. Sorka Online jest zdecydowanie godna polecenia!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2021

Justyna to nauczycielka na medal, na złoty medal! Niezwykle kompetentna, wsłuchana w potrzeby ucznia i pomocna. Przygotowywałam się z nią do egzaminu FCE. Cały kurs miał charakter zajęć online. Nie żałuję ani jednej sekundy z naszych lekcji. Czas w 100% pożytecznie wykorzystany. Justyna szczegółowo przedstawiła strukturę egzaminu i wskazała użyteczne techniki egzaminacyjne. Ma też świetne podejście do tłumaczenia gramatyki. Zadania z części Use of English przestały być problemem. Pracując z nią, miałam okazję przerobić też wiele zadań i zestawów egzaminacyjnych, bo wiadomo practice makes perfect ;) Obecnie mogę się już cieszyć ze zdanego egzaminu (pass A!). Gdybym ponownie miałam wybierać, mój wybór padłby na Justynę. Polecam :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2021

Wspaniały i fascynujący nauczyciel. Ciekawe
i bardzo różnorodne zajęcia. Polecam gorąco!

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2021

Pani Justyna jest profesjonalistką. Potrafi skutecznie przekazać swoje umiejętności językowe i dobiera odpowiednie techniki nauczania. Moja córka z chęcią uczestniczy w zajęciach co jest niezmiernie ważne dla motywacji dziecka, a ponadto robi duże postępy. Pani Justyna jest specjalistka w swojej dziedzinie, ale przede wszystkim jest przemiłą osobą. Bardzo polecam.

avatar
Ryszarda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2021

Super zajęcia !!! Od roku podnoszę poziom języka angielskiego przy wsparciu P. Justynki i widzę duży postęp. Zajęcia są zawsze przygotowane. Materiały, artykuły bardzo ciekawe. Dzięki nim nie tylko rozszerzam swoje słownictwo, ale też ogólną wiedzę. Zasady gramatyki przystępnie i cierpliwie tłumaczone.
Pani Justynka przywiązuje dużą uwagę do dopasowania trudności zadań do poziomu ucznia. Nie może być zbyt trudno, ale też niezbyt łatwo!
Czas jednej godziny zajęć upływa mi bardzo szybko, w miłej i niestresującej atmosferze.
Jedna z najlepszych moich nauczycielek!!!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2020

Lekcje są prowadzone w sposób bardzo profesjonalny, merytorycznie bez zarzutu, skrojone na miarę i potrzeby ucznia.
Do tego miło, sympatycznie, z uśmiechem.
Za każdym razem żałuję, że lekcja już się kończy, z utęsknieniem czekam na kolejna lekcję.
Od nauczyciela wszystko zależy, można pokochać, albo znienawidzić język.
Ja pokochałem j. hiszpański.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2020

Gorąco polecam zajęcia z Justyną, która jest osobą sympatyczną, kompetentną i niezwykle otwartą. Posiada szeroką wiedzę, którą potrafi przekazać w przyjemny i zrozumiały sposób. Zajęcia odbywają się w miłej i bezstresowej atmosferze. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy bo dzięki niej udało mi się zdać maturę rozszerzoną na wysokim poziomie. Jeszcze raz polecam zajęcia z Justyną, jestem przekonana, że to najlepszy wybór. :)

avatar
Kaśka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2020

Zajęcia zawsze bardzo dobrze przygotowane zarówno stacjonarne ,ale też te on-line.Różnorodność materiałów zwiększa atrakcyjność zajęć. Justyna potrafi dostosować program nauczania do potrzeb , możliwości i wieku ucznia- również dzieci. Bardzo ważnym aspektem jest też kontakt z nauczycielem- w rozmowie z Justyną nie ma barier, potrafi słuchać . Zajęcia są przyjemnością pomimo zadawanej zawsze pracy domowej.Gorąco polecam!!!!!!,0

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2020

Justyna jest zawsze swietnie przygotowana do zajęć, prowadzi je w atrakcyjny dla ucznia sposób. Dzięki różnorodności materiałów (filmy, materiały wizualne, fiszki, artykuły...) zajęcia są dalekie od szkolnej pracy z podręcznikiem. Justyna potrafi słuchać ucznia i jego potrzeb i wykorzystuje to na zajęciach przy wyborze tematów do dyskusji. Polecam!

avatar
Artek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2020

Zajęcia z Justyną za każdym razem stoją na bardzo wysokim poziomie. Zawsze jest świetnie przygotowana i w pełni zaangażowana w lekcje. Korzysta z wielu źródeł, dzięki czemu przerabiane ćwiczenia nie są monotonne i schematyczne. Ma swoje metody nauczania, które konsekwentnie realizuje, i co najważniejsze, są one skuteczne. Osobiście jestem bardzo zadowolony z zajęć i nie wymieniłbym jej na żadnego innego korepetytora. Polecam zajęcia z Justyną ze szczerego serca

avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2020

Z wielką przyjemnością mogę polecić lekcje języka hiszpańskiego z p.Justyną.Naukę zaczynałam od zera.P.Justyna korzysta z różnych materiałów dydaktycznych.Jest przygotowana do lekcji i traktuje każdego ucznia indywidualnie.Ćwiczymy wszystkie umiejętności językowe, z naciskiem na konwersacje.Mam przesyłane ćwiczenia i materiały do nauki,które wykorzystujemy na lekcjach/w tej chwili online/".Nie idziemy "z nowym słownictwem tylko "do przodu",a niezapowiedziane krótkie powtórki mobilizują i utrwalają.Lekcje p.Justyny są ciekawe i twórcze,a nie odtwórcze i nudne tak jak te znane mi ze szkoły lat 70-tych..

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2020

WARTO!!!
Justyna jest świetnym lektorem. Kompetentna, w pełni zaangażowana w zajęcia i potrafiąca w prosty i zrozumiały dla każdego sposób przekazać swą wiedzę. Dodatkowo przygotowuje zajęcia w taki sposób, który pozwoli Ci robić systematyczny progres w nauce.
Nie ma mowy o nudzie. Na zajęciach wykorzystywane są wszelkie dostępne materiały i pomoce dydaktyczne, tak aby każdy sam mógł zdecydować, co jemu najlepiej odpowiada i daje najlepsze rezultaty. Dla mnie osobiście najlepsze efekty przyniosły wspólne luźne konwersacje, które w bardzo szybkim czasie pozwoliły mi pogłębić słownictwo oraz poprawną wymowę.
Zajęcia odbywają się w j. angielskim, który w zależności od indywidualnego poziomu każdej osoby, jest stosowany w coraz szerszym zakresie. Miła i bezstresowa atmosfera oraz dyskusje na wiele ciekawych tematów, pozwalają szybko oswoić się z językiem i nabrać pewności w mowie.
Znakomicie przygotowane zajęcia "'ONLINE", zupełnie niczym nie ustępują tym stacjonarnym, a pozwalają zaoszczędzić mnóstwo czasu.
Sam miałem okazję uczęszczać do Justyny, najpierw na zajęcia stacjonarne, a obecnie lekcje online. Naprawdę szczerze polecam tą Panią.
Nie pożałujesz.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.