Justyna Gorgoń

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Gdańsk
Sopot
Gdynia
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Chętnie pomagam wszystkim, którzy zdecydowali się zdawać historię na maturze, ale również tym przygotowującym się do egzaminu ośmioklasisty. Nie ma dla mnie trudnych tematów, jestem wzorem cierpliwości i przykładem nieustępliwości.

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 20:00
Wtorek09:00 - 20:00
Środa09:00 - 20:00
Czwartek09:00 - 20:00
Piątek09:00 - 20:00
Sobota09:00 - 20:00
Niedziela09:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

Justyna Gorgoń
Polanki 80/2
80-302 Gdańsk
NIP: 7811791252

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2022

Pani Justyna pomogła mojej córce przygotować się do matury z WOS-u, którą zdała na 98%. Jestem jej bardzo wdzięczna, bo oprócz tego, że córka świetnie zdała maturę, to pokazała jej jak można się uczyć, zaciekawiła światem, otworzyła ją. Zajęcia były prowadzone bardzo merytorycznie i przy tym z przyjazną atmosferą. Pani Justyno, raz jeszcze bardzo dziękujemy. A Państwu bardzo polecam zajęcia z Panią Justyną!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2022

Świetna korepetytorka! Konkretna, z indywidualnym podejściem. Potrafi zmotywować i tak dobrać materiały, że nie ma nudy, za to są efekty. Polecam!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2022

Pani Justyna bardzo pomogła mi w przygotowaniach do matury z WOSu. Zajęcia bardzo ciekawe i dużo z nich wyniosłem. Dobre podejście do ucznia i poczucie humoru były bardzo pomocne w nauce.

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2022

Świetnia korepetytorka. Konkretna i bardzo wyrozumiała :) Dziękuję za pomoc

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.