Justyna Gorgoń

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Gdańsk
Sopot
Gdynia
Faktura VAT

Justyna Gorgoń

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Justyna Gorgoń

O mnie

Dzień dobry! Jestem absolwentką kulturoznawstwa i socjologii i staram się rozumieć świat dzięki narzędziom pojęciowym, w które wyposażyły mnie te dwie dyscypliny.Mam doświadczenie zarówno akademickie, jak i pracy indywidualnej z licealistami i uczniami techników.Mam nerwy ze stali i nieustępliwie dążę do celu. Wierzę tylko w pozytywną dyscyplinę :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2022

Pani Justyna pomogła mojej córce przygotować się do matury z WOS-u, którą zdała na 98%. Jestem jej bardzo wdzięczna, bo oprócz tego, że córka świetnie zdała maturę, to pokazała jej jak można się uczyć, zaciekawiła światem, otworzyła ją. Zajęcia były prowadzone bardzo merytorycznie i przy tym z przyjazną atmosferą. Pani Justyno, raz jeszcze bardzo dziękujemy. A Państwu bardzo polecam zajęcia z Panią Justyną!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2022

Świetna korepetytorka! Konkretna, z indywidualnym podejściem. Potrafi zmotywować i tak dobrać materiały, że nie ma nudy, za to są efekty. Polecam!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2022

Pani Justyna bardzo pomogła mi w przygotowaniach do matury z WOSu. Zajęcia bardzo ciekawe i dużo z nich wyniosłem. Dobre podejście do ucznia i poczucie humoru były bardzo pomocne w nauce.

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2022

Świetnia korepetytorka. Konkretna i bardzo wyrozumiała :) Dziękuję za pomoc

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.