Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Luboń
Puszczykowo
Mosina
Wiry
Komorniki
Łęczyca
Plewiska
Poznań

Joanna Cz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Joanna Cz

O mnie

Korepetycji udzielam już od kilku lat, mając na koncie wiele sukcesów moich uczniów. Sama mam do czynienia z językiem od wielu lat, a przez prawie 2 uczęszczałam na zajęcia z Native Speakerem z UK.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 01.2020
Poznan University of Technology - Politechnika Poznanska
Inżynier
Engineering Management - Engineering with commerce
10.2018 - aktualnie
UAM
Licencjat
Filologia Romańska
02.2020 - aktualnie
Poznan University of Technology - Politechnika Poznanska
Magister inżynier
Enterprise Management - Master's degree
Kursy i szkolenia
.
C2 Proficiency (CPE)
02.2018
C1 Acert (advanced)
06.2020
EF SET English Certificate (C2 Proficient)
Doświadczenie
06.2015 - aktualnie
Korepetytor języka angielskiego

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2018

Bardzo profesjonalne zajęcia z Panią Asią. Jestem trudnym przypadkiem, a ona nie traci wiary we mnie i zawsze jest tak samo pozytywnie nastawiona do każdej kolejnej lekcji angielskiego.
Serdecznie polecam i dziękuje :)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Bardzo polecam tą korepetytorkę. Zaczynałam naukę od zera i po niecałym roku szkolnym z Asią udało mi się zdać maturę podstawową na 98%! Indywidualne podejście, dużo dodatkowej pomocy i materiałów i przesympatyczna atmosfera:))

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2017

Polecam tę korepetytorkę, zajęcia z języka angielskiego ciekawe i przede wszystkim skuteczne. Dobre podejście, brak utartych schematów i rozwiązywania samych oklepanych kserówek.

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2017

Korepetytorka fantastyczna! W niecaly misiac pomogla mi w pelni przygotowac mi sie do egzaminu maturalnego poprawkowego. Indywidualne podejscie do ucznia, skupienie sie na tym co jemu idzie najgorzej. Masa kserowek z zadaniami ulatwiajacymi zapamietanie i zrozumienie. Zajecia zawsze z pozytywna energia i ismiechem. Bez obow mozna o wszystko zapytac jezeli cos jest nie jasne. Miesiac to strasznie malo dlatego ja na zajecia chodzialam az 3 razy w tygodniu po 2h ale idac na poprawke czulam ze juz lepiej nie da sie przygotowac. Jeszcze raz polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.