Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Warszawa (żoliborz)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuski50 / 60 min

Paweł

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Witam,

Mam na imię Paweł. Swoją przygodę z językiem francuskim rozpocząłem ponad pięć lat temu, gdy zamieszkałem w Brukseli. Podczas pobytu w stolicy Europy poznawałem język francuski, uczestniczyłem w renomowanych kursach językowych, organizowanych przez Alliance Française i Univeristé Libre de Bruxelles, sporo podróżowałem, jak również odkrywałem kulturę Belgii oraz pozostałych krajów frankofońskich. Z czasem ciekawość zmieniła się w pasję, co zaowocowało studiami lingwistycznymi w Institut Supérieur de Traducteurs et Interprètes w Brukseli. Posiadam certyfikat języka francuskiego DALF C2 oraz ponad dwuletnie doświadczenie w nauczaniu.
Chętnie pomogę osobom, które zamierzają rozpocząć lub już rozpoczęły własną przygodę z językiem francuskim.
Oferuję ciekawe zajęcia w pełnym zakresie: słownictwo, fonetyka, gramatyka, pisanie tekstów. Przygotuję osoby do certyfikatu od poziomu podstawowego DELF A1 do zaawansowanego DALF C1, a licealistom chętnie pomogę w przygotowaniach do matury z języka francuskiego (poziom podstawowy oraz rozszerzony). Dodatkowo posiadam francuskojęzyczne książki, czasopisma oraz gry językowe wspomagające naukę. Zapewniam wszelkie niezbędne materiały do zajęć.
Zapraszam do kontaktu!

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
ŚrodaDo uzgodnienia
Czwartek13:00 - 21:00
PiątekDo uzgodnienia
Sobota09:00 - 21:00
Niedziela09:00 - 21:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2015

Pan Paweł prowadził zajęcia z moim 15-letnim synem. Przygotował syna do egzaminu B1, który to zdał bardzo dobrze. Chciałam podzielić się z Państwem sukcesem mojego syna oraz serdecznie podziękować Panu Pawłowi za jego ciężką pracę . Przygotowanie syna do egzaminu wymagało nie tylko umiejętności przekazania wiedzy ale również umiejętności pedagogicznych, dzięki którym wspólnie osiągnęli taki wynik. Bardzo dobry nauczyciel i pedagog !!!!!

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2015

Punktualny, kreatywny lektor. Zajęcia są bardzo interesujące, masa dodatkowych materiałów, francuskich czasopism i artykułów. Cierpliwość i wysoka kultura osobista. Doskonała wymowa bez śladu polskiego akcentu. Polecam.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2014

Ciekawe zajęcia, wsparte rozmaitymi pomocami interaktywnymi. Lektor jest punktualny i ma indywidualne podejście. Paweł ma poczucie humoru, zajęcia są żywe, przeplatane informacjami o krajach frankofońskich (zwłaszcza o Belgii - gdzie studiował). Polecam :-)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.