Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Warszawa (żoliborz)

Paweł

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Paweł

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2015

Pan Paweł prowadził zajęcia z moim 15-letnim synem. Przygotował syna do egzaminu B1, który to zdał bardzo dobrze. Chciałam podzielić się z Państwem sukcesem mojego syna oraz serdecznie podziękować Panu Pawłowi za jego ciężką pracę . Przygotowanie syna do egzaminu wymagało nie tylko umiejętności przekazania wiedzy ale również umiejętności pedagogicznych, dzięki którym wspólnie osiągnęli taki wynik. Bardzo dobry nauczyciel i pedagog !!!!!

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2015

Punktualny, kreatywny lektor. Zajęcia są bardzo interesujące, masa dodatkowych materiałów, francuskich czasopism i artykułów. Cierpliwość i wysoka kultura osobista. Doskonała wymowa bez śladu polskiego akcentu. Polecam.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2014

Ciekawe zajęcia, wsparte rozmaitymi pomocami interaktywnymi. Lektor jest punktualny i ma indywidualne podejście. Paweł ma poczucie humoru, zajęcia są żywe, przeplatane informacjami o krajach frankofońskich (zwłaszcza o Belgii - gdzie studiował). Polecam :-)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.