Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Kraków
Faktura VAT

Opis ogłoszenia

Doświadczony nauczyciel. Korepetycje, profesjonalne kursy języka niemieckiego z naciskiem na umiejętności komunikacyjne, konwersacje. Jestem czynnym nauczycielem z dużym doświadczeniem, absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego. Przygotowuję do egzaminów językowych oraz prowadzę szkolenia indywidualne i dla firm Wirtschaftsdeutsch (TUI, Teekanne).
Solidne przygotowanie do MATURY, egzaminu gimnazjalnego i egzaminów językowych.
Zapraszam!
nr tel 663 148 035
Miejsce lekcji: Czyżyny

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2015

Świetny nauczyciel. Profesjonalne podejście, duża wiedza i miła prezencja. Bardzo dobrze przygotowała mojego syna do egzaminu gimnazjalnego. Polecam innym.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.