Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Kraków
Faktura VAT

Justyna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Justyna

O mnie

Profesjonalne zajęcia z języka niemieckiego, konwersacje oraz korepetycje z naciskiem na umiejętności komunikacyjne. Jestem dosiadczonym nauczycielem, absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego. Przygotowuję do egzaminów językowych na każdym poziomie w tym DSD oraz prowadzę szkolenia dla firm i indywidualne języka biznesowego (TUI, Teekanne, Oster - Die Möbelkollektion GmbH). <br />

Zapraszam!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2015

Świetny nauczyciel. Profesjonalne podejście, duża wiedza i miła prezencja. Bardzo dobrze przygotowała mojego syna do egzaminu gimnazjalnego. Polecam innym.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.