Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Poznań
Strzelce Krajeńskie
Gorzów Wielkopolski
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia60 / 60 min

Julita

Opis ogłoszenia

Zapisy na rok szkolny 2020/2021 trwają !

Zapraszam na korepetycje z chemii dla uczniów liceum i technikum. Zajęcia możemy zacząć nawet od zaraz. Pamiętaj - im szybciej zaczniesz, tym lepiej! :)

Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę w zakresie chemii, przygotować się do matury lub sprawdzianu czy po prostu zrozumieć o co w tym chodzi - dobrze trafiłeś!

Zajęcia prowadzone są indywidualnie lub w grupach 2-3 osobowych. Zajęcia - u nauczyciela lub po wcześniejszych ustaleniach - u ucznia.
Przed pierwszymi zajęciami odbywa się bezpłatna konsultacja, na której porozmawiamy o wzajemnych oczekiwaniach i opracujemy wstępny plan działania!
Ilość lekcji ustalana jest indywidualnie wg potrzeb i życzeń ucznia.

Koszt zajęć indywidualnych to 60zł za 60 minut zajęć. (Przy zajęciach u ucznia cena: 60-75zł - cena zależna od odległości.)
Koszt zajęć w grupach to 40zł za 60 minut zajęć.

Dodatkowo w ramach korepetycji organizowane są testy sprawdzające, (w tym również arkusze egzaminacyjne i maturalne)! Obowiązkowo po każdym dziale, a także dodatkowo dla chętnych. 
Spotykamy się wtedy indywidualnie lub w grupie. Koszt takich zajęć to ok. 35 zł za 90 minut. Na kolejnych zajęciach dostajesz ode mnie sprawdzony arkusz + komentarz do zadań, z którymi miałeś problem. 
PAMIĘTAJ - nie ma się czego bać, to tylko dla Twojego dobra. Im więcej testów i arkuszy rozwiążemy, tym lepiej dla Ciebie :)

Do każdego działu dostajesz przygotowane przeze mnie materiały + zadanie domowe. W razie jakchkolwiek problemów - PYTAJ! Postaram się rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości. :)

Zapraszam serdecznie!

Chętnych proszę o kontakt telefoniczny: 888 628 602 lub wysyłanie wiadomości.

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 23:00
Wtorek17:00 - 23:00
Środa17:00 - 23:00
Czwartek17:00 - 23:00
Piątek14:00 - 23:00
Sobota07:00 - 22:00
Niedziela07:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.