Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Poznań
Strzelce Krajeńskie
Gorzów Wielkopolski

Julita

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Julita

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2020

Pani Julita ma świetne podejście do ucznia. Dzięki niej chemia stała się dla mnie zrozumiała. Zanim zaczęłam chodzić na korepetycje miałam duże zaległości, przez co przerabiany materiał był dla mnie niezrozumiały. Teraz po ponad roku uczęszczania na zajęcia do Pani Julity dostaję dobre oceny, ale co najważniejsze chemia nie stanowi już dla mnie problemu. Widać, że Pani Julita robi to co lubi i przekazuje wiedzę w przejrzysty sposób. Nie prowadzi tez zajęć z zegarkiem w ręku co do minuty, w razie potrzeby przedłuża zajęcia bez dodatkowych opłat nawet o kilkanaście minut i tłumaczy wszystko do końca. Polecam! :)

Julita

Dziękuję bardzo! Jest mi bardzo miło i cieszę się, że udało nam się tyle osiągnąć. Nic nie daje większej satysfakcji niż widoczne efekty wspólnej pracy :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.