Julianna Radtke

Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
 
Online
Żelistrzewo
Gdynia
Puck
Rumia
Wejherowo

Julianna Radtke

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Julianna Radtke

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2012 - 06.2017
Szkoła Muzyczna I st im Stanisława Moniuszki w Pucku
Flet poprzeczny
09.2017 - 06.2023
Szkoła Muzyczna I i II st im Zygmunta Noskowskiego w Gdyni
Flet poprzeczny
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2024

Te lekcje to strzał w dziesiątkę! Nauczycielka jest nie tylko miła i punktualna, ale także bardzo sumienna. Jej umiejętności w kształceniu słuchu są imponujące, a moja 9-letnia córka ją uwielbia. Polecam z czystym sumieniem!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2023

Pani Julianna uczy mojego synka grać na pianinie już drugi rok. Jestem bardzo zadowolona z lekcji. Filip 9lat, chętnie siada do pianina i potrafi zagrać z nut na dwie ręce. Ostatnio nawet pochwalił się kolegom jak gra. Lekcje przebiegają w miłej atmosferze. Sama mam ochotę zapisać się na zajęcia do pani Julianny.

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2023

Pani Julianna super przygotowała moją córkę do egzaminów w szkole muzycznej. Bardzo miła, sumienna, punktualna. Oby więcej takich nauczycieli! Polecam :))

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.