Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Przyłęki
Białe Błota
Zielonka
Brzoza
Bydgoszcz

O mnie

Z wykształcenia jestem muzykiem (magister, absolwentka Akademii Muzycznej), przez kilka lat pracowałam jako flecistka orkiestry Opery Nova w Bydgoszczy, aktualnie jestem nauczycielką fletu w Zespole Szkół Muzycznych we Włocławku. Udzielam korepetycji z gry na flecie prostym i poprzecznym, pianina, a także z zakresu kształcenia słuchu i teorii muzyki.Moją pasją są także języki obce. Posiadam certyfikat FCE z języka angielskiego oraz CILS A2 z języka włoskiego.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2005 - 04.2010
Akademia Muzyczna im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy
Magister
wydział instrumentalny, specjalność gra na flecie poprzecznym
Kursy i szkolenia
06.2006
FCE
06.2012
Certificazione di Italiano come Lingua Straniera
Doświadczenie
01.2008 - 11.2015
Opera Nova
09.2020 - aktualnie
Szkoła Muzyczna I stopnia w Nakle

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.