Julia Gryshko

Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Cześć!
Mam na imię Julia. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Lwowskim (kierunek - historia). Przygotowuję ukraińskich uczniów do matury z historii Ukrainy.Mieszkałam i pracowałam przez kilka lat w Polsce, gdzie i zaczęłam przeprowadzać zajęcia z języka ukraińskiego dla Polaków i na odwrót (języka polskiego dla Ukraińców). Teraz przebywam we Lwowie, ale nadal prowadzę zajęcia (online).Moim atutem jest to, że jestem “Native speakerem” j. ukraińskiego i sama uczyłam się języka polskiego, więc jak najbardziej rozumiem wszystkie problemy, związane z nauczaniem sąsiedniego języka słowiańskiego. Moja cena jest chyba najniższa na rynku - 35 zł za godzinę, ponieważ mi nie chodzi o zarabianie na korepetycjach z j. ukraińskiego, lecz tylko o rozszerzeniu wiedzy Polaków o Ukrainie. Mam plan zajęć. Korzystam z różnych podręczników, obrazków oraz audio materiałów. Wszystkie potrzebne materiały wysyłam.Kocham swoją pracę. Zapraszam do mnie na zajęcie. Pierwsze zajęcie jest bezpłatne :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2018 - 12.2019
Lwowski Uniwersytet Narodowy im. Iwana Franki
Magister
Historia
Kursy i szkolenia
09.2017
Pole-Ukrainian-European (youth exchange)
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.