Julia Gryshko

Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
 
Online
Kraków

O mnie

Cześć!

Mam na imię Julia. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Lwowskim (kierunek - historia). Przygotowuję ukraińskich uczniów do matury z historii Ukrainy.Mieszkałam i pracowałam przez kilka lat w Polsce, gdzie i zaczęłam przeprowadzać zajęcia z języka ukraińskiego dla Polaków i na odwrót (języka polskiego dla Ukraińców). Teraz przebywam we Lwowie, ale nadal prowadzę zajęcia (online).Moim atutem jest to, że jestem “Native speakerem” j. ukraińskiego i sama uczyłam się języka polskiego, więc jak najbardziej rozumiem wszystkie problemy, związane z nauczaniem sąsiedniego języka słowiańskiego.Moja cena jest chyba najniższa na rynku - 35 zł za godzinę, ponieważ mi nie chodzi o zarabianie na korepetycjach z j. ukraińskiego, lecz tylko o rozszerzeniu wiedzy Polaków o Ukrainie.Mam plan zajęć. Korzystam z różnych podręczników, obrazków oraz audio materiałów. Wszystkie potrzebne materiały wysyłam.Kocham swoją pracę. Zapraszam do mnie na zajęcie.Pierwsze zajęcie jest bezpłatne :)

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2018 - 12.2019
Lwowski Uniwersytet Narodowy im. Iwana Franki
Magister
Historia
Kursy i szkolenia
09.2017
Pole-Ukrainian-European (youth exchange)
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.