Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online

Julia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Julia

O mnie

Jestem poliglotką, pasjonatką języków obcych z dyplomem studiów filologicznych. Potrafię porozumiewać się w siedmiu językach z czego trzech nauczam.Jestem wiecznie uśmiechniętą optymistką, która na każde zajęcia poza odpowiednio dobranymi materiałami i profesjonalnym przygotowaniem wnosi także luźną i przyjazną atmosferę, która daje motywacje do nauki i przynosi świetne efekty. :)Jeśli szukasz osoby, która z pełnym zaangażowaniem i pozytywnym podejściem pomoże Ci w nauce języków obcych to świetnie trafiłeś. Pamiętaj, ja tylko pokazuję drogę, a to Ty nią podążysz. ;)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 06.2014
Uniwersytet Łódzki
Licencjat
Filologia Południowosłowiańska (bułgarystyka)
10.2018 - aktualnie
University of Surrey
Magister
International Events Management
Kursy i szkolenia
06.2013
Certyfikat język rosyjski - poziom B2 Biznes
02.2014
Certyfikat język bułgarski - poziom C2
07.2018
IELTS angielski - poziom C1
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2018

Zajęcia z panią Julią są najlepsze! Jest wyrozumiała, miła, ma także dużo cierpliwości umie wszystkiego nauczyć jeśli chodzi o język angielski. Bardzo polecam zajęcia z panią Julią.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2015

Chodzę na zajęcia do Julii (rosyjski od podstaw) od ponad pół roku i mogę zdecydowanie polecić ją jako korepetytorkę! Julia dostosowuje tempo nauczania indywidualnie do ucznia, jest zawsze dobrze przygotowana do zajęć, materiały są różnorodne i dobrane pod kątem omawianego zagadnienia (czy to kulturowego, czy gramatycznego). Poza tym każde spotkanie odbywa się w bardzo miłej atmosferze. Zamierzam kontynuować naukę - i koniecznie z Julią! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.