Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Warszawa
Legionowo
Jabłonna
Nowy Dwór Mazowiecki
Wieliszew
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

 

¡Hola!

Jestem nauczycielem ELE (hiszpańskiego jako języka obcego) z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu tego języka. W ciągu ostatnich 6 lat uczyłem ludzi z różnych narodowości, takich jak: polska, niemiecka, angielska, białoruska, ukraińska, libańska, amerykańska i francuska.

Obecnie mieszkam w Polsce i miałem wielu studentów, zarówno ABSOLWENTÓW, jak i studentów UW, pracowałem w ważnych szkołach hiszpańskiego w Warszawie, współpracowałem w korporacjach w Warszawie , a także uczę osoby, które chcą przejść na emeryturę w Hiszpanii.
Jednak teraz poświęcam się w 100% pracy niezależnej. Spędziłem dużo czasu na badaniu różnych metodologii ELE, aby ludzie mogli komunikować się po hiszpańsku w „szybki, krótki i skuteczny” sposób.

Ponadto mogę powiedzieć, że jestem założycielem platformy eletutor. com , na której pomagamy nauczycielom hiszpańskiego dostarczając materiały do ich zajęć i prowadzimy ich w procesie nauczania. Obecnie z materiałów na tej platformie korzysta ponad 3114 nauczycieli z całego świata (tak, jestem z tego bardzo dumny :) )

Mam doświadczenie w przygotowaniu do egzaminu DELE, tym bardziej, że jestem jednym z egzaminatorów akredytowanych przez Instituto de Cervantes . Wiem, jak działa struktura tego egzaminu i mogę poprowadzić Cię przez całe moje wieloletnie doświadczenie, aby uzyskać APTO.

Czy mogę powiedzieć Ci coś jeszcze? Miałem uczniów, którzy byli dla mnie prawdziwym wyzwaniem, takich jak osoby z pewnymi zaburzeniami psychicznymi, osoby niewidome i osoby z depresją, które dawały mi motywację do bycia lepszym nauczycielem. Kocham swoją pracę i sprawia mi ona ogromną radość każdego dnia.

Możesz wysłać do mnie wiadomość, aby poznać mój sposób pracy, ponieważ istnieje duża różnica między byciem native speakerem a wyszkolonym, przygotowanym, punktualnym i doświadczonym nauczycielem, więc jeśli masz dość ludzi, którzy oferują korepetycje nie wiedząc, jak uczyć języka, oferuję lekcję próbną (płatną), abyś mógł zobaczyć jak pracuję. Umiem dostosować się do twojego sposobu uczenia się.

Przed skontaktowaniem się ze mną proszę wziąć pod uwagę następujące kwestie:

- Moja zasadą jest kładzenie nacisku na naukę praktycznej, codziennej komunikacji w języku hiszpańskim podczas zajęć. Dlatego zajęcia odbywają się w języku hiszpańskim bo wierzę że metoda pełnego zanurzenia jest najskuteczniejsza. Jeśli potrzebujesz dodatkowego języka, mogę uczyć hiszpańskiego po polsku tylko na poziomie podstawowym A0 - A1. W przeciwnym razie może być po angielsku, chociaż nie wydaje mi się to konieczne. Jeśli uważasz, że nie można nauczyć się języka tylko po hiszpańsku, to zapraszam na moje zajęcia testowe do obejrzenia mojej pracy.

- Po zajęciach próbnych opłata za współpracę jest miesięczna. Jeśli chcesz odwołać zajęcia, proszę, żebyś powiadomił mnie o tym 24 godziny przed zajęciami, w przeciwnym razie zajęcia będą rozliczane jak zwykła lekcja.

- Zajęcia stacjonarne w Legionowie mogą odbywać się w moim biurze. Jeśli chcesz, żebym wyszedł poza zasięg Warszawy, czy to Wilanów, czy Wawer, wymaga to dodatkowego kosztu za mój czas, który zajęłoby mi dotarcie do twojego domu.

- W sytuacjach egzaminacyjnych DELE C2 koszt za godzinę to 150 zł.

- Jeśli jesteś studentem i chcesz, żebym przystąpiła do testu online. Weź pod uwagę, że nie poddaję się takim sytuacjom

 

Byłbym wdzięczny za kontakt smsowy lub mailowy bo w ciągu dnia nie mogę zagwarantować odpowiedzi na telefon z powodu lekcji.

#Spanish
#Español
#ELE

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 22:00
Wtorek07:00 - 22:00
Środa07:00 - 22:00
Czwartek07:00 - 22:00
Piątek07:00 - 22:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
01.2009 - 12.2014
Universidad Santo Tomás
Magister
Santiago
01.2015 - 01.2016
Seneca College, Canada.
Licencjat
01.2017 - 12.2018
Universidad de Salamanca
Licencjat
Salamanca
Kursy i szkolenia
.
Examinador de la prueba de Expresión e Interacción oral. (Instituto Cervantes)
Doświadczenie
03.2018 - aktualnie
Future Centre
współpraca z różnymi firmami takimi jak Fox, Deloitte czy Inditex. Prowadziłem zajęcia na różnych poziomach od poziomu A0.
04.2018 - aktualnie
Progress
współpracuję z firmą IT obecnie na poziomie A1.2
07.2018 - 04.2019
Akademia Espanoles
prowadziłem grupy na poziomach od A0 do C1, uczyłem dzieci, dorosłych na zajęciach indywidualnych, przygotowywałem uczniów do róźnych egzaminów (np. matura, DELE)
09.2018 - aktualnie
Ach i Och
prowadzę zajęcia z dziećmi oraz dorosłymi grupowo jak również indywidualnie.
01.2019 - aktualnie
Lingopro.pl
Grupy firmowe skupione na nauce języka hiszpańskiego ogólnego (ELE)
01.2019 - aktualnie
Rozkminki.pl
zajęcia z dziećmi w wieku od 4 do 11
05.2019 - aktualnie
Skrivanek.pl.
Prowadzę grupy zarówno początkujące jak i średnio-zaawansowane.
09.2019 - aktualnie
My vinci
Zajecia dla dzieci w wieku od 5 do 10lat. Poziomy podstawowe.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 28
avatar
Diana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2024

Extra zajęcia z super ciekawym prowadzącym.
Mimo że miałam z Jorge tylko kilka zajęć przygotowujących do DELE dały mi one bardzo dużo. Jorge jest zawsze świetnie przygotowany do zajęć, posiada mnóstwo dodatkowych materiałów i najważniejsze: lekcje z nim nie są nudne.
Polecam z całego serca ♥️

avatar
Antonina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2023

Mega polecam lekcje z Jorge : ) zawsze punktualny, perfekcyjnie przygotowany - super atmosfera podczas zajęć, bardzo kreatywne i różnorodne materiały, przede wszystkim ogromne zaangażowanie, kompetencja, wiedza i indywidualne podejście do ucznia. Dzięki lekcjom z Jorge zdałam egzamin DELE B2, teraz czas na C1, dziękuje :)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2023

Jorge to najlepszy nauczyciel języka hiszpańskiego, jakiego mogłam wybrać. Mieliśmy lekcje raz w tygodniu, na których zawsze pojawiał się przygotowany i punktualnie. Bardzo duży nacisk kładł przede wszystkim na praktyczne ćwiczenia i konwersację, dzięki czemu progres był szybko zauważalny, a lekcje nie były nudne i schematyczne. Z poziomu B1 w około 7-8msc doszliśmy do poziomu C1, a wczoraj otrzymałam wyniki o zdaniu DELE właśnie na poziomie C1 :) Polecam każdemu, kto jeszcze zwleka z nauką tego języka - satysfakcja jest ogromna! A z pomocą Jorge na pewno przełamiecie językową barierę :)

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2023

Świetny nauczyciel. Mam lekcje hiszpańskiego z Jorge od 3 lat i początkowo nie lubiłem tego języka, lecz dzięki niemu i dobrze prowadzonymi lekcjami pokochałem ten język i obecnie odgrywa on fundamentalną rolę w moim życiu. Oprócz tego razem z Jorge przygotowywaliśmy się do egzaminu DELE B2 który zdałem pozytywnie i w przyszłości chętnie będę chciał kontynuować naukę żeby zdać DELE C1.

avatar
Phillip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2023

Jorge to rewelacyjny profesor, który wspaniale potrafi nauczać. Jorge jest miłym, sympatycznym i kontrektnym nauczycielem, który dzięki wielom sposobom nauczania potrafi nauczyć każdego i dotrzeć do każdego. Nauka z nim to sama przyjmność, bo jest ona dopasowana do potrzeb każdego studenta. Posiada on ogrom materiałów takich jak teksty audio, książki, czasopisma i właśne teksty ze słówkami, które powinno się użyć w czasie egazminu DELE. Dzięki niemu i jego modelowi nauczania udało mi się poprawić swój hiszpański z poziomu ok. B1/2 do C1. Oficiajlnie udało mi się zdać DELE C1 i to głównie jego zasługa. Co więcej, Jorge przygotowywuje nie tylko do egzaminów, lecz także do używania języka na codzień. Wydaje mi się, że nigdy wcześniej nie miałem lepszego nauczyciela niż Jorge i z całym sercem mogę go polecić każdemu!!!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2023

Jorge to bardzo cierpliwy nauczyciel, dobrze tłumaczy materiał i potrafi sprawić , że zajęcia nigdy nie są nudne. Jego indywidualne podejście do każdego ucznia powoduje że wiedza wchodzi szybko, mimo że nie jestem uzdolniona w językach. Jest wesołym i pozytywnym człowiekiem a znajomość hiszpańskiego eurpejskiego oraz latynoskiego to kolejny atut dla którego warto skorzystać z jego oferty. Polecam gorąco z całego serca

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2023

Zdecydowanie polecam!!
Dzięki lekcjom z Jorge udało mi się zdać egzamin B1 z hiszpańskiego na UW.

avatar
Paulina Slawek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2022

Przez 6 miesięcy miałam godzinne lekcje w tygodniu z Panem Jorge przygotowując się do DELE B2. Dzięki tym lekcjom dzisiaj dostałam pozytywny wynik Apto!! W moim przypadku, poziom języka i zwłaszcza mowy znacznie się poprawił dzięki lekcjom które były interesujące i programowi dostosowanemu indywidualnie do moich potrzeb. Z pełnym przekonaniem polecam pana Jorge!!

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2022

Chciałabym jedynie skomentować, że dzięki Jorge udało mi się przejść z powodzeniemprzez rozmowę o pracę po hiszpańsku w sektorze bankowym. Dziękuję Jorge

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2022

Profesjonalista w każdym calu, zawsze przygotowany do zajęć. Współpracowaliśmy z Jorge od kilku miesięcy a kilka dni temu otrzymałem mój wynik APTO z Dele B2, który zdawałem w listopadzie

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2022

Przygotowywałam się z Jorge 5 miesiecy do egzaminu listopadowego DeleB2 i dziś dostałam pozytywny wynik. Jorge jest zawsze punktualny, przygotowany do każdych zajęć i co wazne zajęcia upływają w super atmosferze. Dzięki Jorge i mam nadzieje, że znajdziesz dla mnie czas na przygotowanie do C1

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2021

Podchodziłam już raz do DELE I niestety nie zaliczyłam. Nie chciałam się poddać i teraz dzięki pomocy Jorge w tym roku się udało. Współpraca z nim jest świetnym doświadczeniem. Jorge jest rzetelny, zawsze dobrze przygotowany do zajęć i umie zmotywować od nauki.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2021

Przesympatyczna osoba, ale i świetny nauczyciel!

Jorge w 3 miesiące przygotował mnie do egzaminu DELE na poziomie C1.

Bez jego cennych wskazówek nie byłabym w stanie zdać na ten certyfikat :)

Jorge zapewnię wiele materiałów do nauki oraz uczy rozwijać zdolności językowe w zakresie mowy, słuchania, czytania, pisania oraz gramatyki.
Bardzo polecam!!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2021

Bardzo uczciwa i sympatyczna osoba :) polecam z całego serca. A proszę mi wierzyć rzadko wystawiam opinie.

avatar
Bogna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2021

Od 1,5 roku uczę się hiszpańskiego z Jorge i jest to nauczyciel, którego mogę z czystym sercem polecić. Sama jestem po filologii, więc wiem co mówię ;-) Wyjątkowo sympatyczny i otwarty, lekcje przygotowane są zawsze profesjonalnie i w ciekawy sposób - na każdych zajęciach rozmawiamy na aktualne tematy i skupiamy się przede wszystkim na mówieniu. Gracias Jorge! :-)

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2021

Jorge jest najlepszym nauczycielem jakiego miałam i którego mogę wszystkim polecić. Nie ma znaczenia czy ktoś dopiero zaczyna swoją przygodę z hiszpańskim czy już jest na jakimś poziomie zaawansowania i chce się podszkolić. Lekcje są zawsze przyjemnością i są wykorzystywane w każdej minucie w 100%. Jorge ma bardzo duże doświadczenie w nauczaniu i bardzo dużo różnych materiałów, w tym nawet gier po hiszpańsku. Potrafi dopasować się do ucznia. Jeśli ktoś ma barierę z mówieniem to na pewno szybko ją przełamie. Polecam

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2021

Jorge jest najlepszym nauczycielem jakiego do tej pory miałam. Lekcje są dokładnie przygotowane, więc każda minuta jest wykorzystana w 100%. Dodatkowo na zajęciach jest bardzo pozytywna atmosfera i nie problemów z dostępnością. Serdecznie polecam Jorge.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2021

Jorge jest świetnym nauczycielem o dużej cierpliwości i świetnym podejściu do uczniów. Każda lekcja jest doskonale przygotowana i bardzo ciekawa, dopasowana do poziomu każdego ucznia z grupy. Do tego przyjacielskie podejście i pozytywne usposobienie sprawiają, że lekcje to nie tylko intensywna nauka, ale też fajny pomysł na zajęcie wolnego czasu. Polecam! :-)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2021

Świetny nauczyciel, cierpliwy i zawsze dobrze przygotowany do zajęć. Oferuje dużo materiałów do nauki, potrafi pomóc zarówno z gramatyką jak i z przełamaniem bariery mówienia po hiszpańsku. Otwarty na pomoc z wszelkimi problemami językowi ze strony ucznia. Lekcje prowadzone w miłej, pozytywnej atmosferze. Polecam :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2021

Świetny nauczyciel, zawsze przygotowany i cierpliwy:) do tego super podejście do uczniów i bardzo dobry kontakt pomiedzy uczniem a nauczycielem. Mogę z czystym sumieniem polecić każdemu.

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2020

Jorge ma dobre podejście do ucznia, jest dobrze przygotowany a jego pozytywna energia udziela się uczniom. Uczę się już kilka miesięcy z Jorge i widzę duże postępy.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2020

Jorge uczy moje córki. Dziewczynki są zachwycone zajęciami bo są prowadzone w wesołej atmosferze i dużo czasu poświęcają na mówienie i interakcję. Dla mnie istotne jest, że dziewczyny są zmotywowane, mówią między sobą po hiszpańsku w domu a Jorge jest rzetelnym i godnym zaufania nauczycielem.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2019

Bardzo dobry lektor. Zawsze przygotowany, komunikatywny i cierpliwy, a jak trzeba to wytłumaczy 5 razy te same zagadnienie gramatyczne czy językowe. Dodatkowo przygotowuje prace domowe do utrwalenia wiedzy.

Warto skorzystać z usług pana Jorge. Dzięki niemu ogarnąłem prawie cały semestr hiszpańskiego w tydzień i jestem bardzo zadowolony z lekcji :)

Jorge Riffo

Dziękuje za tyle pozytywnych słow. You made my day :)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2019

Cześć!

W ogóle: bardzo polecam.

W szczególe: komunikatywność, dostępność, elastyczność, świetna atmosfera, merytoryka, doświadczenie, pomysłowość, zaangażowanie.

Na prawdę warto :)

Powodzenia!

Jorge Riffo

Gracias, muy gratas las conversaciones! Esperemos encontrarnos en un futuro no muy lejano :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2019

Człowiek cierpliwy, konkretny, komunikatywny. Dobre podejście do ucznia i skuteczne przekazywanie wiedzy.
Dostępność do bardzo późnych godzin to bardzo duża zaleta.

Jorge Riffo

Gracias :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
30 października 2018

Bardzo miłe zajęcia. Lektor przygotowany, chętny do wyjaśniania i udzielania pomocy, otwarty na sugestie i prośby dotyczące tematyki zajęć.

Jorge Riffo

Gracias, te espero este verano para nuevas clases :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2018

Świetny nauczyciel, godny polecenia, jestem na początku nauki mówię po polsku i po angielsku jednak udaje Nam się porozumieć. Polecam!!!

Jorge Riffo

Gracias :)

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2018

Świetny lektor, przygotowywał mnie do DELE B2 i prowadził konwersacje przy DELE C1. Poza tym bardzo sympatyczny, cierpliwy i wyrozumiały człowiek. Polecam wszystkim

Jorge Riffo

Gracias :)
Estoy muy orgulloso de sus resultados.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.