Jolanta Sitkiewicz

Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
Bydgoszcz (Fordon)

Opis ogłoszenia

Jestem doświadczoną nauczycielką wychowania przedszkolnego oraz nauczania początkowego. Prowadzę pracę wyrównawczą w domu dziecka lub u mnie w domu. Zapewniam dziecku wszelkie niezbędne materiały do pracy. Gwarantuję 100% efekty m.in. szybką naukę czytania metodą sylabową oraz dobrą zabawę i sympatyczną atmosferę. Nawiązuję bardzo dobre relacje z dzieckiem!!! A Państwu gwarantuję ulgę!
Serdecznie zapraszam.
Prowadzę zajęcia na terenie całego miasta Bydgoszczy

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.