Jolanta Sitkiewicz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Bydgoszcz (Fordon)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam. Jestem doświadczonym, bardzo skutecznym logopedą, który ma świetny kontakt z dziećmi. Przyjeżdżam na terapię do domu dziecka, posiadam wszystkie materiały niezbędne do terapii- zapewniam świetną zabawę, połączoną z terapią! Wydane przez Państwa pieniądze nie będą zmarnowane, ponieważ mowa Waszej pociechy ulegnie ogromnej zmianie.
Jestem z wykształcenia: logopedą, pedagogiem, nauczycielem wychowania przedszkolnego oraz nauczycielem nauczania początkowego z 20 letnim stażem pracy. Mój wiek to 43 lata.
Gwarantuję 100% efekty mojej pracy. Prowadzę zajęcia na terenie całego miasta Bydgoszczy

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.