Laboratorium Języka Francuskiego

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT

Opis ogłoszenia

Witam wszystkich!

Jestem romanistką z certyfikatem DALF C2 oraz dyplomem podyplomowych studiów na kierunku Nauczanie Języków Obcych. Posiadam doświadczenie pracy w szkole publicznej, jako lektor języka w szkole językowej, pracowałam w firmach francuskich, od wielu lat prowadzę zajęcia indywidualne z języka francuskiego. Uczę przede wszystkim młodzież licealną i dorosłych. Moimi uczniami są zarówno początkujący, jak i Ci, którzy chcieliby w efektywny sposób rozwinąć posiadane kompetencje. Ze mną nauczysz się zarówno gramatyki, jak i komunikacji. Lekcje prowadzę na bazie sprawdzonych podręczników oraz w oparciu o wypracowane latami techniki pracy na odsłuchach, filmikach, ćwiczeniach na pogłębianie słownictwa i opanowanie struktur gramatycznych, których celem jest nabywanie płynności w komunikacji w języku obcym. 

Nie udzielam lekcji jednorazowych- w celu przygotowania się do sprawdzianu lub rozmowy o pracę. Nie prowadzę kursów z języka biznesowego czy innego branżowego 

Wieloletnie doświadczenie, zaangażowanie, indywidualne podejście do ucznia, przyjazna atmosfera. Wszystko to gwarantuję uczniom w moim  Laboratorium Języka Francuskiego ! (możliwość wystawienia faktury).

Zainteresowanych proszę o kontakt sms lub na maila. Oddzwonię/ odpiszę tak szybko, jak to będzie mozliwe i nie później niz w ciągu 24 godz. :)

W zgłoszeniu proszę podać parę najważniejszych informacji: poziom zaawansowania, wiek, motywacje, ilość i preferowane dni  oraz godziny lekcji (rowniez rano).

Dla uczniow sredniozaawansowanych pierwsza lekcja -rozmowa poziomująca gratis. 

Pozdrawiam !☺️
Joanna
Laboratorium Języka Francuskiego

 

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2022

Od kilku miesięcy jestem uczennicą Pani Joanny, czuję się zmotywowana i widzę postępy. Pani Joanna również zauważa postępy i nie szczędzi pozytywnych ocen, co jeszcze bardziej zachęca do pracy. Każda lekcja jest w pełni wykorzystana, atmosfera jest otwarta, sprzyja zadawaniu pytań a Pani Joanna wszystko zrozumiale tłumaczy. Bardzo polecam naukę języka francuskiego z Panią Joanną!

avatar
Bartłomiej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2022

Bardzo polecam! Potrzebowałem pomocy i otrzymałem ją w bardzo szybkim czasie. Nie mogłem trafić lepiej. Moim zdaniem lepszego nauczyciela nie znajdziesz :) Bez wątpliwości, to osoba , która posiada dar do nauki języka francuskiego!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2022

Bardzo polecam lekcje z Panią Joanną. Lekcje w przyjemnej atmosferze, efektywne i ciekawe. To kompetentna, przesympatyczna nauczycielka. Lekcje stają się przyjemnością a nie obowiązkiem. Łącząc wiedzę Pani Joanny i własny wkład pracy efekty przychodzą szybko co jeszcze bardziej motywuje i cieszy. Polecam zarówno dorosłym jak i młodzieży szkolnej !

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2021

Pani Joanna uczy moją córkę drugi rok od podstaw.
Zawsze przygotowana, ma wiele dodatkowych materiałów.
Córka bardzo chętnie chce się uczyć i bardzo dużo korzysta z lekcji.
Mimo, że zajęcia są tylko raz w tygodniu, to poziom zaawansowania jest bardzo wysoki. Program szkolny dawno został w tyle :)
Oczywiście nic nie przychodzi samo, ale dzięki wiedzy o doświadczeniu p. Joanny córka z miłą chęcią uczy się języka i sprawi jej to wiele frajdy

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2020

<3

avatar
Marcel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2020

Pani Joasia to super nauczyciel który uczy Fracuskiego w szybkim tempie, zakładając że ty sam włożysz w naukę wysiłek. Jest czasami wymagająca ale to przekłada się na efektywność. Jest to również sympatyczna osoba z która nieraz mogłem też porozmawiać o życiowych sprawach. Pozdrawiam i polecam.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2020

Pani Joanna jest świetnym nauczycielem.
Zawsze jest przygotowana do zajęć (kserówki, dodatkowe ćwiczenia gramatyczne, filmiki, dialogi). Lekcja ma sens. Nie ma improwizacji ani przypadkowości. Jest wymagająca ale przy tym bardzo miła. Już poza zajęciami przesyła materiały dodatkowe, które znacząco poszerzają omawiane na lekcji zagadnienie. W swojej długoletniej nauce j.francuskiego miałam okazję spotkać różnych nauczycieli. Zdecydowanie mogę powiedzieć, że pani Joanna jest w tej małej grupce pedagogów, którym naprawdę zależy aby nauczyć francuskiego. A co najważniejsze umie to robić. Polecam

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2019

Jestem uczennicą liceum ogólnokształcącego. Od kilku miesięcy uczę się u Pani Joanny. Jestem bardzo zadowolona z lekcji. Pani Joanna jest nauczycielem niezwykle kompetentnym i zaangażowanym. Wkłada masę serca w swoją pracę. Świetnie tłumaczy, dużo rozmawia, na każdą lekcję przygotowuje ciekawe materiały. Polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2019

Pani Joanna jest osobą bardzo kompetentną z wyśmienitym podejściem do nauki dzieci i nastolatków. Posiada ogromną wiedzę i lekcje z nią to czysta przyjemność.

Polecam gorąco.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.