Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Online
Warszawa (Białołęka)

Joanna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Joanna

O mnie

Romanistka, certyfikat DALF C2, ukończone podyplomowe studia Metodyka Nauczania Języków Obcych oraz socjologia. Jestem lektorem języka francuskiego w szkole językowej oraz udzielam lekcji indywidualnych.

Chętnych do wspólnej nauki zapraszam do kontaktu mailowego, esemesowego, telefon- najchętniej przed południem.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2020

<3

avatar
Marcel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2020

Pani Joasia to super nauczyciel który uczy Fracuskiego w szybkim tempie, zakładając że ty sam włożysz w naukę wysiłek. Jest czasami wymagająca ale to przekłada się na efektywność. Jest to również sympatyczna osoba z która nieraz mogłem też porozmawiać o życiowych sprawach. Pozdrawiam i polecam.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2020

Pani Joanna jest świetnym nauczycielem.
Zawsze jest przygotowana do zajęć (kserówki, dodatkowe ćwiczenia gramatyczne, filmiki, dialogi). Lekcja ma sens. Nie ma improwizacji ani przypadkowości. Jest wymagająca ale przy tym bardzo miła. Już poza zajęciami przesyła materiały dodatkowe, które znacząco poszerzają omawiane na lekcji zagadnienie. W swojej długoletniej nauce j.francuskiego miałam okazję spotkać różnych nauczycieli. Zdecydowanie mogę powiedzieć, że pani Joanna jest w tej małej grupce pedagogów, którym naprawdę zależy aby nauczyć francuskiego. A co najważniejsze umie to robić. Polecam

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2019

Jestem uczennicą liceum ogólnokształcącego. Od kilku miesięcy uczę się u Pani Joanny. Jestem bardzo zadowolona z lekcji. Pani Joanna jest nauczycielem niezwykle kompetentnym i zaangażowanym. Wkłada masę serca w swoją pracę. Świetnie tłumaczy, dużo rozmawia, na każdą lekcję przygotowuje ciekawe materiały. Polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2019

Pani Joanna jest osobą bardzo kompetentną z wyśmienitym podejściem do nauki dzieci i nastolatków. Posiada ogromną wiedzę i lekcje z nią to czysta przyjemność.

Polecam gorąco.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.