Ostatnia aktywność:
29 dni temu
 
 
Online
Lublin
Łęczna
Puławy
Radom
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologiacena do ustalenia

Joanna Z

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii

Opis ogłoszenia

Współpraca online na najwyższym poziomie (super opcja w obecnej sytuacji)! Moi uczniówie w 2021 roku mimo pandemii osiągnęli bardzo wysokie wyniki (powyżej 91 centyla). 
Udzielam korepetycji z biologii w taki sposób, aby był dostosowany do możliwości ucznia. Wszystko jest do ustalenia na pierwszych zajęciach. Częstotliwość zajęć również jest do dogadania, ale w przygotowaniu do matury rozszerzonej wymagam systematycznych spotkań i nauki. Postępy w zdobywaniu wiedzy sprawdzam na bieżąco. Udzielam rad jak się uczyć efektywnie i udostępniam gotowe, autorskie fiszki z biologii. Dostosowuję metodę nauki do konkretnego ucznia! Fiszki udostępniam stopniowo i wymagam ich przyswojenia przed rozpoczęciem wykonywania zadań maturalnych, które rozwiązujemy razem, ucząc się trafiania w klucz. Drukuję lub wysyłam też zadania, które później sprawdzamy i wyciągamy wnioski. Z chemii mogę pomóc w odrabianiu lekcji, przygotowaniu się do sprawdzianu lub kartkówki. Oczywiscie stała współpraca w przygotowaniu do egzaminu jest możliwa, jednak wtedy również wymagam systematycznej nauki i pracy. Zapraszam!

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 20:00
Wtorek10:00 - 20:00
Środa10:00 - 20:00
Czwartek10:00 - 20:00
Piątek10:00 - 20:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
08.2011 - 06.2016
Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
Magister
Biologia
08.2012 - 06.2015
Uniwersytet Przyridniczy
Inżynier
Bezpieczeństwo i higiena pracy
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2015 - aktualnie
4 lata nauczania biologii w szkole podstawowej i liceum
Uczyłam biologii już w trakcie studiów, od zawsze mam dobry kontakt z uczniami i lubię szukać nowych technik przyswajania wiedzy w efektywny sposób!

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2022

Bardzo polecam Panią Joannę, jest zawsze doskonale przygotowana do zajęć, świetnie potrafi wszystko wytłumaczyć, daje mnóstwo wskazówek pomagających w nauce oraz rozwiązywaniu zadań, na zajęciach jest bardzo przyjemna atmosfera. Pani Joanna jest bardzo wymagająca, ale także wyrozumiała jeżeli ma się gorszy dzień, nie denerwuje się nigdy na ucznia, tylko zawsze motywuje do dalszej pracy. Dzięki niej udało mi się uzyskać wysoki wynik na maturze :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2022

Korepetycje Pani Joanny są świetnym przygotowaniem do matury z biologii. Zajęcia są prowadzone w przemiłej atmosferze, zawsze można bez obaw dopytać o ewentualne wątpliwości. Na każdym spotkaniu można zauważyć wielkie zaangażowanie i chęć do pracy Pani Joanny, która oprócz nauczyciela, idealnie spełniała się w roli motywatora oraz wsparcia w dążeniu do celu. Poza ciągłym udoskonalaniem umiejętności rozwiązywania zadań maturalnych, mogłam liczyć na wytłumaczenie trudniejszych zagadnień np. za pomocą krótkich filmów czy animacji. Ogromnym plusem są fiszki przygotowane przez Panią Joannę, które sprawiają że nauka staje się bardziej przyjemna a powtórki materiału są znacznie szybsze. Samodzielnie rozwiązywane arkusze są wnikliwie sprawdzane i oceniane, a później są szczegółowo omawiane na zajęciach. Polecam korepetycje z Panią Joanną z całego serca! :)

avatar
Natalka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2022

Szczerze mogę polecić zajęcia z Panią Joanna, osoba bardzo kompetentna. Mimo krótkiej współpracy, zdążyła przygotować mnie do napisania matury i uzyskania satysfakcjonującego mnie wyniku. Zajęcia odbywały się w przyjemnej atmoserze i zawsze uczęszczałam na nie z wielką chęcią. Bardzo podobało mi się podejście do mnie, ponieważ nawet gdy czegoś nie rozumiałam Pani Joanna tłumaczyła mi to aż uda mi się rozumieć.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2021

Przemiła osoba z ogromną wiedzą i świetnym podejściem do ucznia. Lekcje merytorycznie bez zarzutów, samodzielnie przygotowane materiały dla uczniów. Skupia się na rzeczach stricte pod maturę, przez co nauka jest dużo bardziej efektywna niż w szkole. Miła atmosfera na lekcji, sprzyjająca nauce. Od września klasy maturalnej, czyli w niecały rok wypracowaliśmy na zajęciach bardzo wysoki wynik, bo z 93 centylu. Polecam serdecznie :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Bardzo dobre przygotowanie pod maturę, dzięki zajęciom z panią Joanną w kilka miesięcy opanowałam umiejetność pisania odpowiedzi pod klucz, a także powtórzyłam najtrudniejsze zagadnienia, dzięki czemu na maturze uzyskałam bardzo satysfakcjonujący wynik. Polecam :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2021

Z całego serca polecam zajęcia z Panią Joanną. Doskonale przygotowuje pod wymagania matury (pisanie pod klucz) z entuzjazmem podchodząc do biologii jako nauki. W trakcie naszej współpracy wielokrotnie mogłem liczyć na podpowiedzi, w jaki sposób skuteczniej przygotowywać się do egzaminu oraz otrzymywałem mnóstwo wskazówek, które pozwoliły mi unikać błędów w zadaniach. Doskonałe merytoryczne przygotowanie, szeroka wiedza oraz wyczucie i indywidualne podejście do ucznia. Trafiłem na zajęcia w połowie drugiej klasy głęboko zaniepokojony o swoją maturę. Dzięki pracy z Panią Joanną do matury podchodziłem ze świadomością, że jestem doskonale przygotowany. Polecam serdecznie :DD

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2020

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Joanną. Posiada ona ogromną wiedzę z zakresu biologii. Ma dobre podejście do młodzieży i mówi przystępnym językiem, zrozumiałym dla ucznia. Jest osobą cierpliwą lecz wymagającą. Uważam, że dzięki jej pomocy dobrze poradzę sobie na maturze z biologii.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2020

Bardzo polecam zajęcia u Pani Joanny,posiada ogromną wiedzę i dobre podejście do uczniów. Pani stara się przekazać wiedzę przystępnym językiem. Jest bardzo cierpliwa,lecz wymagająca. Z pewnością dzięki Jej pomocy można osiągnąć świetne wyniki na maturze.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.