Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
 
Online
Lublin
Łęczna
Puławy
Radom

Joanna Z

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Joanna Z

O mnie

Jestem pozytywnie nastawioną do uczniów osobą i zawsze staram się znaleźć złoty środek, który pomoże w przyswojeniu materiału :) Prywatnie uwielbiam czytać książki, kocham zwierzęta i mam 2 koty :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
08.2011 - 06.2016
Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
Magister
Biologia
08.2012 - 06.2015
Uniwersytet Przyridniczy
Inżynier
Bezpieczeństwo i higiena pracy
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2015 - aktualnie
4 lata nauczania biologii w szkole podstawowej i liceum
Uczyłam biologii już w trakcie studiów, od zawsze mam dobry kontakt z uczniami i lubię szukać nowych technik przyswajania wiedzy w efektywny sposób!

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Bardzo dobre przygotowanie pod maturę, dzięki zajęciom z panią Joanną w kilka miesięcy opanowałam umiejetność pisania odpowiedzi pod klucz, a także powtórzyłam najtrudniejsze zagadnienia, dzięki czemu na maturze uzyskałam bardzo satysfakcjonujący wynik. Polecam :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2021

Z całego serca polecam zajęcia z Panią Joanną. Doskonale przygotowuje pod wymagania matury (pisanie pod klucz) z entuzjazmem podchodząc do biologii jako nauki. W trakcie naszej współpracy wielokrotnie mogłem liczyć na podpowiedzi, w jaki sposób skuteczniej przygotowywać się do egzaminu oraz otrzymywałem mnóstwo wskazówek, które pozwoliły mi unikać błędów w zadaniach. Doskonałe merytoryczne przygotowanie, szeroka wiedza oraz wyczucie i indywidualne podejście do ucznia. Trafiłem na zajęcia w połowie drugiej klasy głęboko zaniepokojony o swoją maturę. Dzięki pracy z Panią Joanną do matury podchodziłem ze świadomością, że jestem doskonale przygotowany. Polecam serdecznie :DD

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2020

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Joanną. Posiada ona ogromną wiedzę z zakresu biologii. Ma dobre podejście do młodzieży i mówi przystępnym językiem, zrozumiałym dla ucznia. Jest osobą cierpliwą lecz wymagającą. Uważam, że dzięki jej pomocy dobrze poradzę sobie na maturze z biologii.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2020

Bardzo polecam zajęcia u Pani Joanny,posiada ogromną wiedzę i dobre podejście do uczniów. Pani stara się przekazać wiedzę przystępnym językiem. Jest bardzo cierpliwa,lecz wymagająca. Z pewnością dzięki Jej pomocy można osiągnąć świetne wyniki na maturze.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.