Joanna Nowicka

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Hi there! :)

Bardzo miło mi Cię tu widzieć. Nazywam się Joanna Nowicka i jestem  magistrem filologii angielskiej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz trenerem języka angielskiego.

Posiadam piętnastostoletnie doświadczenie w nauczaniu, które zdobywałam ucząc w placówkach państwowych oraz pracując dla prywatnych szkół językowych. Na przestrzeni lat przeprowadziłam setki zajęć, zarówno grupowych , jak i indywidualnych na wszystkich poziomach zaawansowania . Od ponad 7 lat prowadzę własną działalność.

Dotychczasowe doświadczenie pokazało mi, że najbardziej efektywna nauka odbywa się wówczas, gdy zajęcia są możliwie jak najbardziej spersonalizowane .

Moja oferta jest skrojona przede wszystkim pod Twoje potrzeby, Twoje oczekiwania i Twój cel nauki. Nie zajmujemy się na zajęciach rzeczami, które nie są dla Ciebie aktualnie istotne.

  • jeśli najważniejsza jest dla Ciebie umiejętność porozumiewania się po angielsku , skupimy się głównie na komunikacji, omijając zbyt szczegółowe kwestie gramatyczne.
  • blokada językowa to Twój główny problem? Jestem w stanie Ci pomóc, ponieważ bardzo dobrze rozumiem strach przed odezwaniem się w obcym języku i skutecznie przełamuję go u moich uczniów.
  • znasz mnóstwo słów, ale brakuje Ci usystematyzowania gramatyki ? Potrafię ją jasno wytłumaczyć
  • czeka Cię  rozmowa kwalifikacyjna?  Dostaniesz ode mnie praktyczne zwroty, wskazówki i będziemy ją odgrywać na zajęciach do momentu, aż poczujesz się zupełnie swobodnie.
  • egzamin ósmoklasisty,   maturalny,   z lektoratu na studiach lub któryś z egzaminów Cambridge przed Tobą? Zapewniam kompleksowe przygotowanie do każdego z wyżej wymienionych.

Na zajęciach korzystam z różnorodnych materiałów autentycznych, takich jak krótkie filmy, podcasty, artykuły czy wywiady. Uzupełniam je o dodatkowe, autorskie materiały oraz interesujące fragmenty podręczników. Przygotowuję także zadania do samodzielnej pracy w domu (w ilości dostosowanej do Twoich możliwości czasowych) i przeprowadzam regularne powtórki materiału. Prowadzę dokładny rejestr zajęć każdego z moich kursantów, aby stale monitorować postępy oraz na bieżąco określać te obszary, na których należy się bardziej skupić.

Będzie profesjonalnie i ciekawie, ponieważ nauczanie angielskiego to nie tylko mój zawód, ale też wieloletnia pasja. Sama ciągle doskonalę swoje umiejętności filologiczne, zarówno we własnym zakresie, jak i uczęstnicząc w różnego rodzaju szkoleniach językowych, aby zapewniać najlepszą jakość zajęć. W mojej pracy pokazuję, że każdy jest w stanie nauczyć się angielskiego, niezależnie od tego z jakiego poziomu, który raz i w jakim wieku startuje.  

Koszt zajęć jest zróżnicowany w zależności od liczby uczestników :

zajęcia indywidualne 150 zł
zajęcia w parach 100 zł
zajęcia w mini grupie (3-4 osoby) 80 zł

indywidualne zajęcia w weekendy 250zł

*podana kwota jest ceną od osoby za 60-minutową lekcję

po darmowe ciekawostki językowe zapraszam na mój Instagram
angielski_etc :)

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 10.2014
Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
Magister
Filologia angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 60
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2024

Jestem bardzo zadowolona z zajęć, dzięki którym udało mi się przełamać blokadę językową. Pani Joanna jest zawsze w pełni przygotowana do zajęć i zaangażowana, a tematy poruszane na lekcjach są zróżnicowane, dzięki czemu zajęcia są bardzo ciekawe. Ponadto, pod koniec każdej lekcji objaśniane są błędy popełnione podczas konwersacji, co wpływa na poprawę umiejętności mówienia i pozwala na poszerzanie bazy słownictwa.
Zdecydowanie polecam zajęcia z Panią Joanną

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2023

Uczę się już angielskiego z Panią Joanną już ponad 10 lat i nie żałuje żadnej chwili spędzonej na nauce z nią! Dzięki naszym lekcjom mówię płynnie po angielsku i jestem pewna siebie podczas konwersowania z native speakerami. Bardzo polecam!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2023

Bardzo fajne zajęcia, bardzo dobrze przygotowały mnie do matury zarówno podstawowej jak i rozszerzonej. Zdecydowanie polecam.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2023

Bardzo polecam Panią Asię!
Pełen profesjonalizm, zawsze przygotowana do zajęć, indywidualnie podejście, co widać przy różnorodności ćwiczeń, gdy coś mi nie wychodzi potrafi podejść od innej strony. Zajęcia w przyjemnej i miłej atmosferze!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2023

Oceniam panią Joannę z perspektywy paru lat zajęć ze mną czyli osobą dorosłą rozpoczynającą naukę z niewielką wiedzą i wiarą w swoje możliwości językowe.
Atmosfera podczas zajęć od samego początku bardzo miła, nigdy nie czułam się skrępowana swoimi brakami czy pomyłkami. Pani Joanna wie jak zachęcić do mówienia, cierpliwie słucha, notując błędy w zeszycie, które na koniec lekcji objaśnia. Jest profesjonalna, uważna, zawsze przygotowana, punktualna. Materiały do zajęć zawsze były ciekawe, z życia wzięte, tym bardziej motywowała mnie nauka. Pani Joanna umie zachęcić do nauki, wymaga, daje narzędzia do rozwoju.
Z czystym sumieniem polecam korepetycje u pani Joanny każdemu, na każdym etapie znajomości języka.
Bardzo dziękuję za te kilka lat wspólnej nauki, towarzyszenia mi w rozwijaniu bazy słówek, przełamywaniu bariery w mówieniu. Bardzo miło wspominam każde zajęcia, rozmowy i kto wie może jeszcze do zobaczenia...

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2022

Jezeli korepetycje to tylko z Joanna! Pelen profesjonalizm, mila i bezstresowa atmosfera oraz 100% satysfakcji z zajec! Polecam

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2021

Pani Joanna doskonale przygotowała mnie do rozszerzonej matury. Serdecznie polecam! :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2021

Pani Joanna, jest zdecydowanie najlepszą osobą uczącą mnie języka angielskiego, którą spotkałam do tej pory.
Pani Joanna jest bardzo pomocna, sympatyczna, dokładna. Zawsze profesjonalna i świetnie przygotowana. Tematy ciekawe, różnorodne. Godzina mijała naprawdę szybko w bardzo przyjemnej atmosferze :-)
Mega polecam!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2020

Pani Joanna przeprowadza korepetycje w sposób profesjonalny i przystępny, jestem w pełni zadowolony z postępów jakie udało mi się poczynić jeżeli chodzi o komunikację i gramatykę związaną z językiem angielskim.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2020

Bardzo polecam Panią Joasię!
Pełen profesjonalizm! Super podejście do zajęć!

avatar
Bernadetta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2020

Bardzo dobra i sympatyczna nauczycielka z Pani Joanny z profesjonalnym podejściem do uczącego. Dobrze zorganizowana i bardzo pomocna.

avatar
Helena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2020

Zajęcia z Joanna to zajęcia bez stresu w miłej atmosferze, ciekawe. Joanna jest bardzo wymagająca co daje dużego plusa. Zdecydowanie polecam!

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2020

Bardzo Polecam,! Korepetycje prowadzone w osób bardzo ciekawy gdzie uczeń dużo musi mówić i jest przy tym korygowany zarówno pod względem gramatycznym jak i wymowy.

avatar
zbigniew
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2020

Rewelacyjna komunikacja ,profesjonalizm,indywidualne podejście do ucznia .Zdecydowanie polecam

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2020

Gorąco polecam Panią Asię! Jest znakomitą i profesjonalną lektorką. Zajęcia są bardzo dobrze zorganizowane, jest czas na powtórkę, na podsumowanie i korektę błędów, a materiały są ciekawe i dobrane do potrzeb ucznia. I przede wszystkim Pani Asia potrafi skutecznie zmotywować do nauki ;-) Dziękuję!!! Polecam!!!

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2020

Mialem przyjemność współpracować z Panią Joanna w trakcie do szkolenia pod kątem zawodowym. Przygotowanie pod kątem rozmowy i pracę, poprawności zapisu CV oraz przecwiczenie różnych wariantów rozmowy rekrutacyjnej pomogły mi uwierzyć w swoje możliwości. Odswiezylismy moja znajomosc gramatyki iraz powiekszylismy zasób słówek dzięki czemu dostalem pracę. Bardzo dziękuję:)

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2019

Uczęszczałam na zajęcia do Asi przez długi czas i zrobiłam ogromne postępy. Zajęcia przygotowane bardzo solidnie, Asia ma niesamowitą wiedzę! Jako filolog również zależało mi, by znaleźć kogoś odpowiedniego, kto naprawdę nauczy i tym sposobem trafiłam tutaj. Polecam i będę polecać każdemu! :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2019

Pani Joanna jest świetnym i profesjonalnym nauczycielem. Zajęcia prowadzi w miłej i niestresującej atmosferze, zachęca do nauki. Jest zawsze przygotowana do zajęć. Serdecznie polecam.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2019

Polecam zajęcia z Joanną każdemu...
Uczyłem się angielskiego wiele lat, miałem kontakt z ponad 30 nauczycielami, w tym z native speakerami z całego świata (min. Kanada, Portugalia, Australia...), ale to właśnie z Asią zrobiłem największe postępy.
Lektorka posiada ogromną wiedzę, jest zawsze przygotowana do zajęć, dostarcza materiały dostosowane do ucznia i jego zainteresowań lub potrzeb. Gdy trzeba, potrafi doprowadzić delikwenta do pionu i zmotywować do dalszej pracy ;)
Bez wątpienia to nauczyciel z pasją i zamiłowaniem do tego co robi.
Dziękuję za rok wspólnej pracy. Pozdrawiam. Marcin

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2019

Serdecznie polecam współpracę i naukę języka angielskiego z Panią Asią. Na zajęcia uczęszczałam raz w tygodniu przez dwa lata. Zależało mi głównie na powtórce gramatyki, konwersacjach oraz ćwiczeniach i tekstach strikte bizensowych. Pani Asia zawsze była przygotowana do naszych zajęć, dobierała odpowiednio materiał do danej tematyki, który był bardzo urozmaicony. Po dwóch latach nauki nie mam już obaw przed rozmową po angielsku, a używając na codzień języka w pracy szlifuję poznane słówka, zwroty, których nauczyłam się podczas naszych zajęć:) Atmosfera i swoboda w trakcie lekcji pozwoliły mi się otworzyć i nie bać się w końcu mówić po angielsku. Polecam 100%:)!

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2019

Dużo rozmawiania, które uczy myśleć po angielsku zamiast ciągle tłumaczyć z polskiego. Już po miesiącu widać ogromną łatwość w wypowiadaniu się. Do tego doskonałe materiały gramatyczne. Wzorowe zajęcia:)

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2019

Serdecznie polecam panią Asię !!!. Jest świetnym nauczycielem, osobą bardzo dobrze zorganizowaną, dokładną i wymagającą. Po raz kolejny przekonałam się jak ważne znaczenie oprócz kompetencji ma również osobowość nauczyciela - trenera językowego. Spotkacie osobę niezwykle sympatyczną, ciekawą świata, otwartą i zaangażowaną w to co robi. Zajęcia są zawsze bardzo urozmaicone i nie ma miejsca na nudę. Pozdrawiam Pani Asiu i dziękuję :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2018

Polecam w 100%!!!

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2018

Po 9 miesiącach nauki mogę z czystym sumieniem polecić zajęcia u Pani Joanny. Lekcje są prowadzone w bardzo dobrej atmosferze, a Pani Joanna jest bardzo profesjonalną, zaangażowaną,wymagającą, ale też cierpliwą korepetytorką. W moim przypadku najważniejsze było przełamanie bariery strachu przed mówieniem po angielsku, ale również systematyczne poszerzanie słownictwa i poprawa od zawsze kulejącej gramatyki. Do każdej lekcji przygotowane są osobno materiały, a całość zajęć jest dobrze zaplanowana i przemyślana pod kątem ucznia. Polecam!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2017

Zdecydowanie polecam Panią Joannę jako nauczycielkę języka angielskiego. To kompetentna, zawsze przygotowana, serdeczna osoba. Od roku jestem jej uczniem i mając na uwadze moją dużą oporność na przyswajanie języków obcych, przez ten rok Joanna wydusiła ze mnie więcej niż wszystkie dotychczasowe kursy - za co jestem jej bardzo wdzięczny. Pani Joanna potrafi zadbać o miłą, niestresującą atmosferę ale też być przy tym dokładna i wymagająca. POLECAM!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2017

Zdecydowanie polecam Panią Joannę. Atmosfera w trakcie lekcji jest bardzo przyjemna, Pani Joasia jest zawsze dobrze przygotowana do zajęć i prowadzi je w ciekawy sposób.

avatar
Beata Megas
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2016

Fajne zajęcia, ciekawe i kreatywnie przygotowane materiały. Polecam!

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2016

Asia uczy mnie już od kilku lat. Początkowo uczyła mnie do testu gimnazjalnego, który napisałam na poziomie rozszerzonym bardzo dobrze. Aktualnie jestem w trakcie przygotowań do matury i już wiem, że bardzo dobrze sobie poradzę. Super podejście do ucznia, ciekawe materiały oraz miła atmosfera. Serdecznie polecam!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2016

Pani Joanna przygotowywała mnie do rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim, do międzynarodowej korporacji. Zachwyciła mnie swoim profesjonalnym podejściem, świetnie przygotowanymi materiałami i cierpliwością. Pani Joanna może zdecydowanie pochwalić się talentem pedagogicznym, uczy z prawdziwą pasją. Pracę oczywiście otrzymałam, co świadczy o dużej skuteczności zajęć. Gorąco polecam!

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2016

Polecam wszystkim serdecznie lekcje z Panią Joasią. Mój angielski był komunikatywny, ale bardziej w stylu kali jeść, kali mieć. Odkąd prowadzę regularne konwersacje z Panią Asią, wskoczyłem zdecydowanie level wyżej i jestem bardzo zadowolony. Rozmawiamy na interesujące i ciekawe dla mnie tematy zamiast przerabiać tekst z nudnego podręcznika i szlifujemy mój "ruski" akcent :) Reasumując, nie będę się zbytnio rozpisywał - POLECAM :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2015

Z Panią Asią znamy się już dobre osiem lat, swietne przygotowanie do testu gimnazjalnego oraz matury. Lekcje w miłej atmosferze, różnorodność materiałów. Polecam:-)!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2015

Gorąco polecam Panią Asię. Materiały, podejście do ucznia, atmosfera - wszystko na 5+

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2015

Asia jest swietna nauczycielka - starannie dobiera materialy do zajec biorac pod uwage zainteresowania i preferencje ucznia. Bardzo mila atmosfera na zajeciach. Nigdy nie mialam lepszej nauczycielki - polecam w 100%!

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2013

Pełen profesjonalizm i śiwetnie prowadzone zajęcia

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2013

Wszystko ok, polecam

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
16 września 2013

Dobra nauczycielka

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2013

serdecznie polecam! Pani Joanna cechuje się świetną znajomością języka, ma wspaniały akcent, atmosfera zajęć jest bardzo miła, co zdecydowanie zachęca do nauki :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2013

SUPER! świetna znajomość języka i bardzo miłe i profesjonalne prowadzenie zajęć! POLECAM!

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2013

Jestem bardzo zadowolony z lekcji jakie udzieliła mi Pani Joanna. Miła atmosfera, dobre przygotowanie merytoryczne, świetny akcent - to tylko niektóre zalety Pani Joanny, dzięki której jadę na wakacyjny wyjazd do Anglii czując się dużo bardziej pewnie niż jeszcze 3 miesiące temu.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2013

Polecam!!! Miły kontakt i angielski na wysokim poziomie!:)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2013

Bardzo dobre i profesjonalne korepetycje, miła atmosfera, zero stresu! Polecam wszystkim :)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2013

Znakomita korepetytorka, posiadająca dużą wiedzę i łatwość w jej przekazywaniu:) co więcej ma bardzo dobry akcent. Polecam wszystkim, którzy chcą wynieść jak najwięcej z zajęć :):)

avatar
Szymek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2013

Korepetycje z Asią zmotywowały mnie do nauki i pokazały że angielski wcale nie jest taki trudny.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2013

Znakomita anglistka, posiada ogromną wiedzę i potrafi ją umiejętnie przekazać innym, co więcej prowadzi zajęcia ciekawie przez co uczeń się nie nudzi i jest chętny do dalszej nauki. Polecam Asię w 100%

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2013

Asia niesamowicie mi pomogła w przygotowaniach do egzaminu ! Jest osobą sumienną która ma DAR PRZEKAZYWANIA WIEDZY. Na zajęciach panuje przyjazna atmosfera, zakres materiału jest idealnie dostosowany do poziomu ucznia. Jednym słowem pełen profesjonalizm :)

avatar
Madzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2013

Nie wiem co bym zrobiła bez Asi :) Jest bardzo cierpliwa, dokładna, posiada ogromną wiedzę zarówno z języka jak i dużą skuteczność w nauczaniu. Świetna atmosfera podczas zajęć.

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2013

Bardzo polecam Asię jako korepetytorkę - jest to odpowiedzialna, cierpliwa, uśmiechnięta osoba, posiadająca ogromną wiedzę z języka angielskiego.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2013

Asia to sumienna i odpowiedzialna osoba, która bardzo poważnie traktuje swoją pracę i dużo zaangażowania wkłada w przygotowywanie zajęć. Lekcje zawsze odbywały się w sympatycznej i motywującej atmosferze. Egzamin z angielskiego na poziomie B2 zdałam na piątkę, jeśli ktoś przygotowuje się do egzaminów na studiach to polecam właśnie tę nauczycielkę;)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2013

Bardzo profesjonalna korepetytorka - wreszcie znalazłam kogoś, kto zmotywował mnie do nauki:) Naprawdę polecam, nie ma obijania się, Asia jest bardzo wymagającą nauczycielką i widzę dużą różnicę w moim poziomie angielskiego odkąd biorę u niej lekcje.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2013

Dzięki Pani Joasi zdałam mature próbną z angielskiego na poziomie rozszerzonym na 90%! Polecam, bardzo miła, podchodzi do ucznia jak do człowieka i kiedy zauwarzy problem to się na nim skupia. Polecam!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2013

Korepetycje pierwsza klasa, rewelacyjne podejscie, profesjonalne przygotowanie do kazdej lekcji. Wszystko w super atmosferze :)

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2013

Świetna korepetytorka! Zawsze dobrze przygotowana! Dzięki nauce z Panią Asią naprawdę widze efekty! Polecam!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2013

Znakomita korepetytorka - świetna jakość i urok osobisty. Nic tylko polecić!

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2012

Korepetytorka warta polecenia. Lekcje są ciekawe, solidnie przygotowane, dostosowane do poziomu ucznia. dzięki tym lekcją można polubić naukę języka angielskiego.
pozdrawiam Asiu.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2012

W szkole zawsze było więcej pisania po angielsku niż mówienia, dlatego miałem z tym ogromne trudności, bałem się mówić w obcym języku i ciężko mi było pokonać tę barierę. Jednak dzięki korepetycjom z Panią Joasią mam to już za sobą i obecnie w pracy bez większego problemu porozumiewam się z osobami anglojęzycznymi. Co prawda jeszcze dużo wysiłku przede mną ale dzięki tym lekcjom poczułem nareszcie, że nawet ja mogę nauczyć się języka angielskiego. Dziękuje i pozdrawiam Pani Joasiu.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2011

Generalnie nie potrzebuję żadnych korepetycji więc nie miałam okazji wystawiać opinii odnośnie nauczania, ale z powodu mojego wyjazdu do Anglii byłam przymuszona podszkolić mój język angielski i trafiłam na Panią Joasie. Musze przyznać, że nie myślałam, że spotkania z nią dadzą mi takie efekty, ale jednak po kilkunastu lekcjach byłam w stanie pokonać barierę językową co bardzo ułatwiło mi pobyt w kraju anglojęzycznym. Dlatego postanowiłam jednak wystawić komentarz dla przyszłych uczniów.

avatar
Krystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2011

Zazwyczaj podchodzę sceptycznie do korepetycji przygotowywanych przez studentów i miałam różne doświadczenia w przypadku starszej córki. Pani Asia jednak "spadła nam jak z nieba" w zeszłym roku kiedy szukałam korepetycji z angielskiego dla syna (10 lat) i okazało się, że DOSKONALE SOBIE RADZI! Potrafi nie tylko dobrze wytłumaczyć gramatykę itd. ale i zainteresować dziecko i tym samym zmotywować do samodzielnej pracy.
Pani Asiu pozdrawiam serdecznie!
Krystyna S.

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2011

Dzięki korepetycjom u Asi udało mi się nadrobić moje braki przed maturą. Kontakt bardzo dobry, materiały ciekawe, polecam.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2011

Asia przygotowywała mnie do matury z angielskiego. Zdałam, i to na bardzo dobrym poziomie. Tak wymagający, motywujący do działania i sympatyczny korepetytor to pierwszy krok do sukcesu. Serdecznie polecam wszystkim :)

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2011

Jestem bardzo zadowolona z lekcji prowadzonych przez Panią Joanne. Bardzo solidna i zawsze dobrze przygotowana, wymagająca nauczycielka. Dzięki lekcjom moja córka znacznie lepiej radzi sobie z angielskim.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.