Joanna Łucka

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski70 - 100 / 60 min

Joanna Łucka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii

Opis ogłoszenia

Kompleksowe przygotowanie do matury z języka polskiego na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym.  

Swojej pracy poświęcam 100% zaangażowania . Uczniowie mogą liczyć na mnie i pozostałe lektorki Matury po Ludzku we wszystkich zgłaszanych trudnościach.

Dlaczego warto zapisać się na nasze zajęcia:

SYLABUS / PLAN PRACY  

Zajęcia prowadzone według z góry ustalonego planu, uwzględniającego wszystkie wytyczne CKE, dotyczące obecnych standardów maturalnych. Plan obejmuje kompleksowe przygotowania do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym (jeśli uczeń_nica zgłasza taką potrzebę). Sylabus uczeń otrzymuje już na pierwszych zajęciach.  

SEGREGATOR MATURALNY MPL

Każdy uczeń podczas pierwszych zajęć otrzymuje od nas specjalny segregator, wyposażony wdedykowne przekładki, dzielące go na precyzyjne rozdziały i kategorie. Jest to sposób na łatwe segregowanie notatek oraz komfortowy powrót do przerobionych materiałów tuż przed maturą.  

MODELE ORAZ SCHEMATY OPRACOWAŃ

Pracujemy z uczniami na stworzonych przeze mnie modelach opracowań . Uczeń_nnica może powrócić do nich w domu lub oprzeć się na tej pomocy dydaktycznej podczas pracy w szkole lub samodzielnej realizacji zadań. Schematy pełnią funkcję „zeszytu” ucznia. Uczeń każdorazowo otrzymuje wydrukowane schematy opracowania wiersza, obrazu lub lektury. Jest to sprawdzony sposób na robienie notatek według schematu, który pozwala na zapamiętanie najważniejszych elementów danych utworów oraz sposobu ich interpretacji.  

PREZENTACJE

 Do każdych zajęć przygotowane są prezentacje multimedialne, które uczeń_nnica może otrzymać w formie PDF. Dzięki graficznemu przedstawieniu omawianych zagadnień uczeń_nnica sprawniej i skuteczniej zapamiętuje omówiony materiał.    

RAPORTY

Rodzice, którzy na bieżąco chcą monitorować postęp w nauce, otrzymują co miesiąc zaktualizowany raport, prezentujący realizowane zagadnienia z sylabusa,wyniki naszych wewnętrznych sprawdzianów i matur,
a także opinię na temat pracy ucznia_nnicy podczas zajęć.  

FORMA ZAJĘĆ

Spotkania odbywają się głównie online na platformach internetowych, takich jak Zoom, GoogleMeet i Skype. 

UMOWA

Naszą pracę traktujemy poważnie.
Współpraca z uczniami oraz ich rodzicami objęta jest umową, gwarantującą jakoś i klarowność przeprowadzanych zajęć. Przed pierwszymi zajęciami umowę przekazujemy rodzicowi / uczniowi na e-mail, aby ustalić dogodne warunki naszej współpracy.  

 

 W celu zapoznania się ze szczegółami naszych zajęć i pracy zapraszam na moją stronę oraz odwiedzenie mojego bloga, gdzie znajdują się artykuły dotyczące matury z języka polskiego: maturapoludzku . pl   (zakładka blog)

Prowadzę również profil na Instagramie (matura_po_ludzku) , który obserwowany jest przez blisko  17 tyś. osób . Dzielę się tam darmową wiedzą, wsparciem i ciekawostkami dotyczącymi nie tylko samej matury, ale też szeroko rozumianej codzienności, w tym zdrowia psychicznego. 

Współpracuję wyłącznie z  profesjonalnymi korepetytorami i korepetytorkami, którzy korzystają z moich metod nauczania.

Zapraszam do kontaktu. 

Do zobaczenia,
Joanna Łucka

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 21:00
Wtorek09:00 - 21:00
Środa09:00 - 21:00
Czwartek09:00 - 21:00
Piątek09:00 - 21:00
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2015 - aktualnie
Joanna Łucka - Korepetycje, Kursy i Szkolenia Przedmaturalne
09.2018 - aktualnie
Matura po Ludzku - Joanna Łucka

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2020

Świetny sposób na kompleksową naukę języka polskiego, bardzo dobrze przygotowane lekcje, ciekawe i podane w sposób zapadający w pamięć. A do tego miło i z uwzględnieniem predyspozycji ucznia. Polecam!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Nigdy nie uważałam, że język polski jest moją mocną stroną. Dzięki p.Asi uwierzyłam, że wszystko jest możliwe, nawet matura ustna! Zajęcia prowadzone są na wysokim poziomie i w przyjemnej atmosferze. Jestem pewna, że bez pomocy p.Asi mój wynik maturalny nie byłby tak dobry jaki się okazał.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Miła atmosfera i przyjemna nauka. Asia to nie tylko wspaniały korepetytor, ale i przyjaciółka na cały rok. W przeciągu roku szkolnego, zdążyła ze mną nadrobić trzy lata zaległości, dzięki czemu byłam w stanie napisać rozszerzony polski na 70%.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Pełen profesjonalizm i 100% skuteczności, poza tym miła atmosfera i ciekawie prowadzone zajęcia oraz ogromne zaangażowanie i pasja w nauczaniu, POLECAMY!!!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2018

Jako była licealistka uważam że Asia jest najlepszym korepetytorem na jakiego kiedykolwiek trafiłam, nauczyła mnie że warto wierzyć w sisbie i pomogła mi rozwinąć swoje umiejętności ( jak sie okazuje jedynki nie są jedynym sposobem na zmotywowanie ucznia). Z całego serca polecam tą korepetytorke kto ma mało wiary w swoje możliwości, zarówno słabszym jak i tym bardziej wybitniejszym. Dzięki świetnym metodom nauczania, pogłebiłam swoją wiedze która była na poziomie podstawowym, aby zdawać polski rozszerzony i to w bardzo krótkim czasie. Wydaje sie niemożliwe ale z Asią nie ma rzeczy nieosiągalnych ;)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Dzięki Pani Asi uwierzyłam, że mogę bez problemu napisać rozszerzoną maturę z języka polskiego. Jestem bardzo zadowolona z uczęszczanych korepetycji. Świetna atmosfera na lekcji i korepetytor.
Polecam Panią Asię wszystkim, którzy mają problem z językiem polskim, jak i chcącym jedynie podszkolić swoje umiejętności z tego przedmiotu. :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2017

Asia potrafii w niesamowity sposób zaciekawić ucznia. Nie inaczej było ze mną. Ożywiła moją ciekawość do języka polskiego. Opracowywanie wierszy było niesamowitą przyjemnością. Kiedy omawiany w liceum temat był dla mnie niezrozumiały, Asia robiła wszystko żeby mi to wytłumaczyć. Jestem jej wdzieczna za to, że mnie motywowala do pracy, abym nie przestawala ćwiczyć rozprawek. Matura poszła mi dobrze, ale to nie są jedyne owoce naszej wspolnej współpracy. Naprawdę polecam

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2017

Polecam wszystkim, bardzo dobre indywidualne podejście do ucznia. Matura zdana bardzo dobrze.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.