Joanna Łucka

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa
Poznań
Faktura VAT

Joanna Łucka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika Joanna Łucka

O mnie

Korepetycjami indywidualnymi zajmuję się od 6 lat. Do egzaminu maturalnego przygotowałam setki maturzystów, będących na różnym poziomie zaawansowania. Dzięki dużemu zainteresowaniu moimi lekcjami założyłam firmę, która działa prężnie od 3 lat.Dziś w Maturze po Ludzku oprócz udzielania korepetycji indywidualnych na najwyższym poziomie, zajmujemy się tworzeniem materiałów edukacyjnych, kursów maturalnych, wyzwań oraz webinarów. Proces tworzenia oraz efektami naszych działań dzielę się na moim Instagramie (@matura_po_ludzku).W MPL skupiam się na dogłębnym zrozumienia problemów Ucznia. Wychodzę z założenia, że trudności z nauką zawsze wynikają z istotnej przyczyny (często niezwiązanej z samym przedmiotem), która uniemożliwia satysfakcjonujące wyniki w nauce.Do pomocy w rozwiązaniu problemów z nauką wykorzystuję wykształcenie psychologiczne.Uczenie języka polskiego to przede wszystkim moja pasja i właśnie na wielkim zainteresowaniu ludźmi oraz językoznawstwem opieram swoją działalność.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2015 - aktualnie
Joanna Łucka - Korepetycje, Kursy i Szkolenia Przedmaturalne
09.2018 - aktualnie
Matura po Ludzku - Joanna Łucka

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2020

Świetny sposób na kompleksową naukę języka polskiego, bardzo dobrze przygotowane lekcje, ciekawe i podane w sposób zapadający w pamięć. A do tego miło i z uwzględnieniem predyspozycji ucznia. Polecam!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Nigdy nie uważałam, że język polski jest moją mocną stroną. Dzięki p.Asi uwierzyłam, że wszystko jest możliwe, nawet matura ustna! Zajęcia prowadzone są na wysokim poziomie i w przyjemnej atmosferze. Jestem pewna, że bez pomocy p.Asi mój wynik maturalny nie byłby tak dobry jaki się okazał.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Miła atmosfera i przyjemna nauka. Asia to nie tylko wspaniały korepetytor, ale i przyjaciółka na cały rok. W przeciągu roku szkolnego, zdążyła ze mną nadrobić trzy lata zaległości, dzięki czemu byłam w stanie napisać rozszerzony polski na 70%.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Pełen profesjonalizm i 100% skuteczności, poza tym miła atmosfera i ciekawie prowadzone zajęcia oraz ogromne zaangażowanie i pasja w nauczaniu, POLECAMY!!!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2018

Jako była licealistka uważam że Asia jest najlepszym korepetytorem na jakiego kiedykolwiek trafiłam, nauczyła mnie że warto wierzyć w sisbie i pomogła mi rozwinąć swoje umiejętności ( jak sie okazuje jedynki nie są jedynym sposobem na zmotywowanie ucznia). Z całego serca polecam tą korepetytorke kto ma mało wiary w swoje możliwości, zarówno słabszym jak i tym bardziej wybitniejszym. Dzięki świetnym metodom nauczania, pogłebiłam swoją wiedze która była na poziomie podstawowym, aby zdawać polski rozszerzony i to w bardzo krótkim czasie. Wydaje sie niemożliwe ale z Asią nie ma rzeczy nieosiągalnych ;)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Dzięki Pani Asi uwierzyłam, że mogę bez problemu napisać rozszerzoną maturę z języka polskiego. Jestem bardzo zadowolona z uczęszczanych korepetycji. Świetna atmosfera na lekcji i korepetytor.
Polecam Panią Asię wszystkim, którzy mają problem z językiem polskim, jak i chcącym jedynie podszkolić swoje umiejętności z tego przedmiotu. :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2017

Asia potrafii w niesamowity sposób zaciekawić ucznia. Nie inaczej było ze mną. Ożywiła moją ciekawość do języka polskiego. Opracowywanie wierszy było niesamowitą przyjemnością. Kiedy omawiany w liceum temat był dla mnie niezrozumiały, Asia robiła wszystko żeby mi to wytłumaczyć. Jestem jej wdzieczna za to, że mnie motywowala do pracy, abym nie przestawala ćwiczyć rozprawek. Matura poszła mi dobrze, ale to nie są jedyne owoce naszej wspolnej współpracy. Naprawdę polecam

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2017

Polecam wszystkim, bardzo dobre indywidualne podejście do ucznia. Matura zdana bardzo dobrze.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.