Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Warszawa
Łomianki
Konstancin-Jeziorna
Józefów
Raszyn
Zielonka
Milanówek
Podkowa Leśna
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski80 / 60 min

Joanna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

MATURA, EGZAMIN, KONWERSACJE, BUSINESS ENGLISH?

Zapraszam  na przygotowanie do matury roszerzonej i podstawowe j, zarówno ustnej jak i pisemnej. Sprawdzam wypracowania według klucza egzaminacyjnego. Powiem na co zwrócić uwagę w celu uzyskanie lepszego wyniku, wskażę najczęściej pojawiające się na egzaminie struktury i zwroty, które koniecznie musisz opanować.

Przygotowuję od 2013 roku , tematy maturalne znam od podszewki, nie ma zadania egzaminacyjnego którego nie kojarzę:) Potrafię wskazać z głowy najczęściej pojawiające się czasowniki, które powtarzają się co roku. Lepiej trafić będzie Ci ciężko:)
Zapewniam przyjemną i bezstresową atmosferę , więc nie martw się na zapas.

Prowadzę także zajęcia  z Business English . Obszary specjalizacji:
-finanse i rachunkowość
-marketing
-IT
-social media
-controlling
-quality management
-human resources
-ogólne słownictwo biznesowe i ekonomia

Pomagam w przygotowaniu CV oraz do rozmów kwalifikacyjnych.
Stawiam na praktyczne nauczanie języka poprzez konwersacje. Wystawiam faktury.

Przygotowuję do egzaminów językowych (m.in FCE, CAE, TOEFL, IELTS, LCCI i uczelnianych ). Przygotowywałam wielu studentów zwłaszcza do egzaminu B1 i B2 na UW, PW oraz innych uczelniach,

Jeśli chcesz skoncentrować się na rozmowie i swobodnym wyrażaniu myśli w obcym języku to trafiłeś idealnie.

Gwarantuję:
- tok nauczania indywidualnie dopasowany do ucznia
- ciekawe tematy do dyskusji połączone z pracą domową
- profesjonalizm
- widoczne efekty nauki
- przyjazną i bezstresową atmosferę

Na pierwszych zajęciach ustalamy w jakim kierunku chciałbyś się rozwijać/pod jakie egzaminy przygotować i pod przyjęte założenia dobieram strategie i metodę działania.

Zajęcia prowadzone w sposób zróżnicowany, korzystam z różnych źródeł i form nauki. Od materiałów wideo, audio, poprzez pdf, tekstowe i wiele innych.

Osobiście gorąco polecam oglądanie filmów, seriali, newsów czy wywiadów po angielsku, najpierw z napisami a później bez.
Jeśli dojdziesz do momentu w którym możesz swobodnie śledzić akcję filmu i go rozumieć, bez nadmiernego skupiania się na samych wypowiedziach to znak że twój angielski zbliża się do native speakera.:)

Ponad 2 lata mieszkałam w USA, gdzie pracowałam i uczęszczałam na uniwersytet i college, ukończyłam szereg różnych kursów, m.in Finance for Entrepreneurship na Uniwersytecie Stanforda czy Oral Business Conversations w De Anza College w Kalifornii.

Posiadam doświadczenie zarówno w nauczaniu angielskiego dorosłych, firm, jak i młodzieży.
Swojego czasu uczyłam języka angielskiego dzieci w Hiszpanii, sama niewiele znając miejscowy język. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Na długo zapamiętam to doświadczenie.

Zapraszam serdecznie:)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Joanna
Mokotów
02-650 Warszawa
NIP: 8792524147

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2021

Gorąco polecam! Profesjonalne zajęcia prowadzone w przyjaznej atmosferze. Pani Joanna jest miłą i cierpliwą osobą, zawsze przygotowaną do zajęć.
Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy.

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2021

Przed rozpoczęciem zajęć z Panią Asią mój angielski był bardzo słaby. W szkole zawsze popełniałam ogromne błędy. Myliłam czasy, a słówka ciężko mi było zapamiętać. Najbardziej sparaliżowana byłam, wtedy gdy musiałam cokolwiek po angielsku powiedzieć…
Po zakończeniu moich korepetycji z angielskiego potrafię prowadzić swobodną konwersację w tym języku, nie czuję się wtedy niepewnie. Zasób mojego słownictwa stał się szerszy. Podczas rozwiązywania ćwiczeń pisemnych z łatwością daję sobie radę.
Pani Asia jest bardzo miła. Prowadzi bardzo ciekawe zajęcia. Cały czas trzeba być skupionym i uważać. Na lekcjach z panią Asią najwięcej się mówi. Czas na zajęciach leci bardzo szybko. Dzięki niej, zmotywowałam się do bardziej systematycznej nauki. Jest wymagająca.
Jestem bardzo zadowolona z efektów (na które długo nie czekałam) i współpracy.
Taką nauczycielkę polecam każdemu!!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2021

Bardzo polecam zajęcia z Asią. Mam przyjemność uczyć się z Asią już od 1,5 roku. Na zajęciach panuje niesamowicie przyjazna i miła atmosfera, dzięki czemu ma się więcej motywacji do nauki. Asia jest bardzo zaangażowana i ma profesjonalne podejście do pracy, dostaję od Niej mnóstwo ciekawych i różnych materiałów do nauki.
Z Asią zrobiłam ogromny postęp w nauce języka.
Zdecydowanie polecam.
Kamila

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2021

Zajęcia z Asią to przede wszystkim wielki profesjonalizm oraz rzeczywista chęć nauczenia/pogłębienia języka! Asia jest kompetentną osobą, która z wielką pasją i zaangażowaniem prowadzi zajęcia.
Z czystym sumieniem mogę polecić zajęcia z Asia!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2020

Korepetycje z Panią Asią to przede wszystkim przyjemność i profesjonalizm. Szybko widać efekty wspólnej pracy. Przygotowanie do matury na 100%. Indywidualne podejście do ucznia i szlifowanie słabych stron. Nie tylko w gramatyce, ale także w mówieniu.
Serdecznie polecam!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2017

Zajęcia z Asią to czysta przyjemność! Na lekcji panuje miła i przyjazna atmosfera, wszystko jest perfekcyjnie zorganizowane, przez co szybko pojawiły się efekty naszej współpracy. Asia jest mega sympatyczną i pozytywną osobą, do której z ogromną chęcią chodzi się na zajęcia.
Naprawdę polecam!
Piotrek

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.