Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Warszawa
Łomianki
Konstancin-Jeziorna
Józefów
Raszyn
Zielonka
Milanówek
Podkowa Leśna
Faktura VAT

Joanna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Joanna

O mnie

Studiowałam i pracowałam przez ponad 2 lata w USA. Ukończyłam kursy na Uniwersytecie Stanforda oraz De Anza College w Kalifornii. Posiadam tytuł magistra. W 2016 uczyłam angielskiego w Hiszpanii. Stawiam na praktyczne podejście i konwersacje w nauczaniu języka. Specjalizuję się w Business English, słownictwie branżowym, zwłaszcza Finanse i rachunkowość, IT, Social Media, Marketing, E-commerce, Controlling, Quality Management and Human Resources.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2021

Gorąco polecam! Profesjonalne zajęcia prowadzone w przyjaznej atmosferze. Pani Joanna jest miłą i cierpliwą osobą, zawsze przygotowaną do zajęć.
Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy.

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2021

Przed rozpoczęciem zajęć z Panią Asią mój angielski był bardzo słaby. W szkole zawsze popełniałam ogromne błędy. Myliłam czasy, a słówka ciężko mi było zapamiętać. Najbardziej sparaliżowana byłam, wtedy gdy musiałam cokolwiek po angielsku powiedzieć…
Po zakończeniu moich korepetycji z angielskiego potrafię prowadzić swobodną konwersację w tym języku, nie czuję się wtedy niepewnie. Zasób mojego słownictwa stał się szerszy. Podczas rozwiązywania ćwiczeń pisemnych z łatwością daję sobie radę.
Pani Asia jest bardzo miła. Prowadzi bardzo ciekawe zajęcia. Cały czas trzeba być skupionym i uważać. Na lekcjach z panią Asią najwięcej się mówi. Czas na zajęciach leci bardzo szybko. Dzięki niej, zmotywowałam się do bardziej systematycznej nauki. Jest wymagająca.
Jestem bardzo zadowolona z efektów (na które długo nie czekałam) i współpracy.
Taką nauczycielkę polecam każdemu!!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2021

Bardzo polecam zajęcia z Asią. Mam przyjemność uczyć się z Asią już od 1,5 roku. Na zajęciach panuje niesamowicie przyjazna i miła atmosfera, dzięki czemu ma się więcej motywacji do nauki. Asia jest bardzo zaangażowana i ma profesjonalne podejście do pracy, dostaję od Niej mnóstwo ciekawych i różnych materiałów do nauki.
Z Asią zrobiłam ogromny postęp w nauce języka.
Zdecydowanie polecam.
Kamila

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2021

Zajęcia z Asią to przede wszystkim wielki profesjonalizm oraz rzeczywista chęć nauczenia/pogłębienia języka! Asia jest kompetentną osobą, która z wielką pasją i zaangażowaniem prowadzi zajęcia.
Z czystym sumieniem mogę polecić zajęcia z Asia!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2020

Korepetycje z Panią Asią to przede wszystkim przyjemność i profesjonalizm. Szybko widać efekty wspólnej pracy. Przygotowanie do matury na 100%. Indywidualne podejście do ucznia i szlifowanie słabych stron. Nie tylko w gramatyce, ale także w mówieniu.
Serdecznie polecam!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2017

Zajęcia z Asią to czysta przyjemność! Na lekcji panuje miła i przyjazna atmosfera, wszystko jest perfekcyjnie zorganizowane, przez co szybko pojawiły się efekty naszej współpracy. Asia jest mega sympatyczną i pozytywną osobą, do której z ogromną chęcią chodzi się na zajęcia.
Naprawdę polecam!
Piotrek

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.