Joanna Wójcik

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Sosnowiec (Zagórze)
Katowice
Dąbrowa Górnicza
Warszawa
Gliwice
Częstochowa
Bielsko-Biała
Radom

Joanna Wójcik

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/559 opinii
Dla użytkownika Joanna Wójcik

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1996 - 06.2001
Uniwersytet Śląski
Magister
Kursy i szkolenia
04.2014
kurs Business English
10.2014
Dyplomowany mediator cywilny, język polski i angielski
Doświadczenie
02.1998 - aktualnie
Korepetytor z dwudziestoletnim doświadczeniem
10.1998 - aktualnie
Nauczyciel języka angielskiego oraz tłumacz
09.2010 - 02.2017
Prowadzenie szkoleń dla firm międzynarodowych w języku angielskim
01.2011 - 05.2013
Tłumaczenia konsekutywne obejmujące: szkolenia, spotkania biznesowe oraz negocjacje
06.2015 - 01.2016
Tłumaczenie filmów dokumentalnych

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 59
avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2023

Opis ogłoszenia jest niekompletny (uzupełniają go studenci), ale to co w nim zawarte jest jak najbardziej prawdziwe.

Joasiu, kieruję tą wiadomość przede wszystkim do Ciebie. Dziękuję za zarażenie mnie ciekawością do języka obcego i świata. Znamy się dopiero od dwóch miesięcy, a ja po każdych zajęciach widzę jak poszerzam swoje horyzonty - poznaję siebie, otaczający świat i decyduję w którą stronę chcę iść. Dziękuję za wplatanie innych kultur. Dziękuję za serce jakie wkładasz w naukę. Nabieram pewności siebie, zaczynam wierzyć w swoje możliwości. Zmieniam komfort życia. Zaczynam utożsamiać się z dyscypliną, którą kiedyś mogłam nazwać najpodlejszą przyjaciółką. Zaczęłyśmy od dwóch zajęć w tygodniu, które na początku powodowały dyskomfort wynikający z własnych lęków. A teraz... Teraz słyszymy się trzy razy, a ja i tak czuję, że chciałabym więcej i szybciej.

"Kto nabytą wiedzę pielęgnuje, a nową bez przerwy zdobywa, ten może być nauczycielem innych."

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2022

Serdecznie polecam lekcje z panią Asią. Przed naszą współpracą mówienie w języku angielskim było dla mnie bardzo problematyczne. Natomiast teraz przestałam się bać mówić w obcym języku i na lekcji rozmawiamy z panią Asią na wiele interesujących tematów. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy.

Joanna Wójcik

Dziękuję za miły komentarz i pozdrawiam!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2021

Lekcja prowadzone w bardzo miłej atmosferze, materiały wysyłane na bieżąco , po kilku miesiącach uczęszczania na lekcje widzę znaczna poprawę w mówieniu po angielsku. Korepetytor godny polecenia!

Joanna Wójcik

Bardzo dziękuję za sympatyczny komentarz,
Pozdrawiam, Asia

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2021

Serdecznie polecam zajęcia z Asią!
W moim przypadku zaistniała konieczność przełamania bariery konwersacji oraz konieczność w regularnym "obcowaniu" z językiem na potrzeby zawodowe. Zrozumienie potrzeb, dostosowanie poziomu językowego, przygotowanie do zajęć oraz dobór materiałów pod indywidualne zainteresowania - to głównie cechuje zajęcia z Asią, co z pewnością nie byłoby możliwe, gdyby nie profesjonalizm oraz jej wieloletnie doświadczenie. Ponadto, zajęcia przeprowadzane są w bardzo miłej oraz bezstresowej atmosferze.
Po kilku miesiącach regularnych korepetycji śmiało mogę powiedzieć, że postępy językowe są widoczne i była to bardzo dobra inwestycja. Raz jeszcze, gorąco polecam!

Joanna Wójcik

Dziękuję bardzo za pozytywny komentarz :)
A znając Twoje ambicje związane z angielskim to dopiero początek naszej współpracy. Tylko tak dalej! Pozdrawiam

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2021

Z ręka na sercu mogę każdemu polecić Asię! Głównie mi zależało na przełamaniu bariery językowej i zajęcia opierały się stałej na konwersacji. Asia starannie dobiera tematy do rozmów, poprawia błędy w sposób zorganizowany, unikając przerywania wypowiedzi. Wyróżnia ją umiejętność zaimplementowania zróżnicowanych materiałów w procesie nauczania, elastyczność, doświadczenie i wiedza. Wystarczyło kilka miesięcy zajęć, pracy własnej, regularności i efekty są bardzo zadowalające :)

Joanna Wójcik

Dziękuję za miły komentarz i życzę powodzenia na studiach zagranicą :)
Asia

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2021

Jestem zadowolony z zajęć i kontaktu z Asią, lekcje są przeprowadzane w luźnej atmosferze, mi zależało głównie na polepszeniu konwersacji i złamaniu bariery w mówieniu po angielsku co się udało ale trzeba pamiętać o tym że najważniejsza jest regularność i od razu nie nauczymy się wszystkiego, polecam i zachęcam do skorzystania z oferty :)

Joanna Wójcik

Święte słowa Maćku - regularność :) Dziękuję za komentarz i pozdrawiam!
Asia

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2021

Pani Joanna prowadzi lekcje w oparciu o ciekawe i zróżnicowane materiały. Zajęcia przebiegają w miłej i spokojnej atmosferze. W krótkim czasie widoczne postępy, w szczególności w zakresie konwersacji na czym najbardziej nam zależało.

Joanna Wójcik

Dziękuję za komentarz i pozdrawiam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2021

Asia jest nie tylko wyjątkową nauczycielką, ale także bardzo ciepłą i cudowną osobą. Zajęcia z nią to czysta przyjemność !

Dzięki Niej pokonałam swoją nieśmiałość i niepewność w mówieniu po angielsku. Asia dopasowuje zarówno poziom językowy, jak i tematykę zajęć do potrzeb ucznia, co sprawia, że każda lekcja jest bardzo efektywna i skuteczna. Dużo ciekawych tematów, prosty przekaz zawiłości gramatycznych i budowanie pewności językowej gwarantują szybki progres.

Dodatkowo, Asia, jako pedagog, jest osobą bardzo zaangażowaną i ciekawą drugiego człowieka, co sprawia, że każdy w jej towarzystwie czuje się ważny. Co tydzień dostaję materiały do nauki j. angielskiego, które następnie omawiamy i wymieniamy się swoimi spostrzeżeniami.

Pełen profesjonalizm, rzetelność i bezstresowa atmosfera!
Polecam z całego serca zajęcia z Asią !

Joanna Wójcik

Ślicznie dziękuję za tak pozytywny komentarz. Pozdrawiam!
Asia

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2021

Szczerze polecam zajęcia z Panią Joanną!

Starannie, na podstawie pierwszych spotkań dopasowuje poziom oraz tempo nauczania do zaawansowania ucznia. Dysponuje ogromną ilością materiałów, zarówno krótkich jak i dłuższych, które pomogą w rozwinięciu umiejętności mówienia, co w moim przypadku było najważniejsze. Ponadto, Pani Joanna potrafi w prosty sposób wytłumaczyć zawiłości gramatyczne jak i wyeliminować już utrwalone błędy.

Na koniec, Pani Joanna jest po prostu bardzo sympatyczną, a przede wszystkim kompetentną osobą, której wiedza i umiejętności gwarantują efektywną naukę w przyjemnej atmosferze.

Joanna Wójcik

Bardzo dziękuję za przemiły komentarz i pozdrawiam!
Asia

avatar
Elwira
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2021

Jeśli ktoś szuka dobrego korepetytora, to jak najbardziej polecam Asię!

Moje zajęcia polegały na konwersacjach, gdyż moim problemem była niepewność w mówieniu po angielsku. Tematy były ciekawe, dotyczyły różnych zagadnień, przez co nie tylko były do zajęcia z angielskiego, ale też możliwość wymiany opinii i poglądów dotyczących przeróżnych spraw, co dla mnie było ogromną zaletą, bo mogłam także "wyżyć się" intelektualnie :)

Asia jest niezwykle oczytaną i sympatyczną osobą, potrafi zrozumiale wyjaśnić zagadnienia dotyczące gramatyki czy błędów językowych :)

Także jeśli ktoś się zastanawia, to jeszcze raz polecam lekcje z Asią! Nie pożałujecie :)

Joanna Wójcik

Serdecznie dziękuję za komentarz i pozdrawiam!
Asia

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2021

Szczerze polecam lekcje angielskiego z Asią!
Asia jest niesamowicie ciepłą i cierpliwą osobą, a przy tym stwarza superkomfortowe warunki do nauki. Rozmowy z nią są niezwykle angażujące, interesujące i różnorodne - dopasowane do zainteresowań oraz potrzeb rozmówcy, ale nie tylko.

To co ważne, z ogromną naturalnością prowadzi lekcje, a zawiłości gramatyczne tłumaczy cierpliwie i w niesamowicie zrozumiały sposób - nigdy wcześniej gramatyka nie była tak prosta!

Lekcje z Asią to prawdziwa przyjemność, a to sprawia, że nie można doczekać kolejnej lekcji.

Zdecydowanie polecam każdemu, kto się jeszcze zastanawia. :)

Joanna Wójcik

Bardzo dziękuję za tak sympatyczny komentarz :)
Pozdrawiam serdecznie, Asia

avatar
wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2021

Pani Asia jest cudowna jako człowiek i jako nauczycielka, a to jest bardzo istotne w procesie nauczania. Co tydzień nie mogę doczekać się naszych zajęć. Moje postępy w nauce są już po paru miesiącach zauważalne. Bardzo polecam panią Asię!

Joanna Wójcik

Bardzo dziękuję za ciepły komentarz :)
Pozdrawiam, Joanna

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2021

Gdy szukałam dla siebie korepetycji znalazłam Asię , przeczytałam chyba wszystkie komentarze. I z ręką na sercu mogę napisać, że wszystko jest prawdą. Asia jest niezwykle oczytana przez co rozmowy z nią są bardzo interesujące , ma masę materiałów. Skrupulatnie dobiera zagadnienie do poziomu językowego. Nic nie wymusza, jeśli ktoś czuje się niepewnie z językiem. Ale przede wszystkim bardzo dobrze uczy, gramatykę tłumaczy kilkakrotnie dla opornych. Lekcja w lekcję wpada nowe słownictwo. Polecam zajęcia u Asi która jest niezwykle miłą osobą i rzetelnym nauczycielem.

Do zobaczenia Asiu mam nadzieję wkrótce. Pozdrawiam serdecznie:)

Joanna Wójcik

Ja również pozdrawiam i dziękuję za miły komentarz,
Asia

avatar
Mati
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 grudnia 2020

Serdecznie polecam !!!
Nauka języka angielskiego z Asią to czysta przyjemność.
Zajęcia prowadzone w bardzo miłej atmosferze.
Indywidualne podejście do osoby, zaangażowanie, rzetelność, a także różnorodność materiałów i zagadnień poruszanych na zajęciach zachęcają do nauki/pracy.
Niezrozumiałe zagadnienia tłumaczone do skutku tak aby rozwiązać wszystkie wątpliwości, zawsze odpowiada na każde pytanie :)
Jeszcze raz ogromnie polecam!
Mati

Joanna Wójcik

Dziękuję za miły komentarz i pozdrawiam!
Asia

avatar
Aniela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2020

Serdecznie polecam lekcje pani Asi!! Zajęcia prowadzone są w sposób bardzo profesjonalny, każde zagadnienie jest dokładnie wyjaśnione, a w razie jakichkolwiek wątpliwości cierpliwie wracamy do niezrozumiałych kwestii. Moją słabą stroną od zawsze było mówienie, ale dzięki naprawdę sympatycznej osobowości pani Asi w końcu się przełamałam. Bardzo dziękuję!

Joanna Wójcik

Dziękuję za sympatyczny komentarz i pozdrawiam!
Asia

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2020

Asię znalazłam poprzez stronę internetową, gdy pierwszy raz do mnie zadzwoniła żeby się umówić na lekcję wiedziałam, że będzie odpowiednią osobą, z którą chcę pogłębiać swoją wiedzę. Asia jest bardzo wyrozumiała, cierpliwa, umie wszystko wytłumaczyć ze zrozumieniem, a jeżeli jest z czymś problem to do tego wraca. Jestem bardzo zadowolona z lekcji angielskiego i szczerze wszystkim Asię mogę polecić!

Joanna Wójcik

Dziękuję za miły komentarz i pozdrawiam!
Asia

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2020

Poznaliśmy się z Asią już parę solidnych tygodniu temu, ale wciąż rozmawiamy na zupełnie nowe i bardzo wymagające tematy i nie wydaje się, aby baza potencjalnych tematów miała się kiedykolwiek wyczerpać – jest to niesamowicie pozytywne, szczególnie w kontekście nowego słownictwa.
Czego możemy oczekiwać od zajęć z Angielskiego…? Chcemy robić postępy w różnych aspektach, chcemy być bardziej pewni siebie w mówieniu etc. Jeżeli chodzi o zajęcia z Asią, to możemy być pewni ze efekt będzie zadowalający w 100% w każdym aspekcie.

Jeżeli chodzi o gramatykę, to Asia ma naturalny talent do przeplatania zwykłej rozmowy uwagą gramatyczną, jest to niesamowite z tego powodu iż zwykła rozmowa przynosi wielowymiarowy efekt.

Każda lekcja może się zaczynać od zupełnie nowego tematu, ale możemy kontynuować również poprzedni, aby powtórzyć nowe wyrażenia/słownictwo, jest to na tyle przyjemne podczas zajęć z Asią, że przychodzi jej to naturalnie i przez co nie mamy wrażenia, odbywania lekcji w formie szkolnej.

Zakres tematów jest dla Asi nieskończony ponieważ ilość książek/artykułów oraz wiedzy którą zgromadziła przez wszystkie lata jest imponująca.
Poza sympatyczną osobowością Asi czai się szalenie profesjonalna postać, która pomaga wprowadzić Angielski na nieoczekiwany przez nas wcześniej poziom, oczywiście na plus. Wskazówki i motywacja jaką dostajemy od Asi podczas zajęć są nieocenione.

Nauka angielskiego nabiera nowego znaczenia i przyjmuje nową formę…

Serdecznie polecam zajęcia a Asią.

Joanna Wójcik

Wow, co za sympatyczny i obszerny komentarz:) Rzeczywiście mamy już zajęcia od paru solidnych miesięcy i tematy do dyskusji zdają się być niewyczerpane.
Dziękuję bardzo i pozdrawiam!
Asia

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2020

Polecam lekcje z Asią! To jedyna osoba, która sprawiła, że nie tylko
nauczyłem się płynnie mówić po angielsku i to w niecały rok (co na kursie byłoby całkowicie niemożliwe), ale również angielski polubiłem. Asia ma zdolność przekazywania wiedzy tak, że zapamiętuje się rzeczy bez wysiłku, np. zasady gramatyki, wymowę. Wysyła zrobione przez siebie super materiały do nauki plus masę innych. Na koniec dodam, że nigdy nie
spotkałem inteligentniejszej, sympatyczniejszej i weselszej osoby. Zawsze się cieszę jak danego dnia mamy mieć lekcję.
Dzięki Asiu!

Joanna Wójcik

Dzięki za przemiły komentarz. Pozdrawiam!
Asia

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2020

Bardzo polecam Panią Asię. Zajęcia prowadzone profesjonalnie, bezstresowo, indywidualnie dopasowane materiały. Swobodne rozmowy po angielsku na każdy temat, aspekty gramatyczne jasno wyjaśnione. Pani Asia zawsze bardzo dobrze przygotowana do zajęć. Serdecznie polecam!

Joanna Wójcik

Dziękuję ci Dario i pozdrawiam serdecznie :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2020

Zajęcia prowadzone w sposób profesjonalny w niezwykle miłej i bezstresowej atmosferze. Podczas lekcji skupiamy się głównie na rozmowach, ucząc się przy tym bardziej zaawansowanego słownictwa. Na każdą lekcje pani Joanna przygotowuje własne materiały. Serdecznie polecam zajęcia z panią Joanną zwłaszcza dla osób znających już podstawy i chcących poprawić swoje umiejętności z języka angielskiego.

Joanna Wójcik

Dziękuję za miły komentarz i pozdrawiam :)
Joanna

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 grudnia 2019

Serdecznie polecam zajęcia z Asią. Zawsze perfekcyjnie przygotowana do lekcji, w sposób bardzo przystępny jest w stanie wytłumaczyć nawet najbardziej skomplikowane niuanse językowe. Nauczyciel z pasją, który zaraża entuzjazmem oraz zachęca do samodzielnego pogłębiania wiedzy, również poza lekcjami, przez co progres w nauce języka jest widoczny praktycznie od pierwszych zajęć. Poza tym Asia jest osobą bardzo oczytaną, posiadającą szeroką wiedzę w wielu kwestiach, więc na lekcji można się oddać "intelektualnej chłoście" :) Trudno mi sobie wyobrazić lepszego nauczyciela języka angielskiego, chociaż może powinienem napisać, że zajęcia są "takie sobie", wówczas nie byłoby tylu chętnych na lekcje u Asi, przez co miałaby więcej czasu dla swoich obecnych uczniów :D

Joanna Wójcik

Dziękuję Tomku za przemiły komentarz :)
Wesołych Świąt :)
Asia

avatar
Małgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2019

Jestem bardzo zadowolona z lekcji ,które są prowadzone profesjonalnie i zawsze w rodzinnej ,spokojnej atmosferze - a to pomaga w nauce. Asia jest ciepła i otwarta ,gorąco polecam zwłaszcza tym ,którzy boją się z różnych względów rozpocząć lub kontynuować naukę tego języka

Joanna Wójcik

Dziękuję za sympatyczny komentarz :)
Pozdrawiam, Asia

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2019

Na każdej lekcji Asia w prosty i logiczny sposób przedstawia nowy materiał, dzięki czemu od razu zapamietuje nowe czasy, wyrażenia czy słówka. Asia posiada także swoje autorskie materiały, które jeszcze bardziej ułatwiają przyswojenie nowej wiedzy. Po kilku miesiącach u Asi nauczyłam się o wiele wiecej, niż przez wiele lat w szkołach. Jestem bardzo zadowolona z korepetycji.

Joanna Wójcik

Bardzo dziękuję Marto za tak miły komentarz.
Pozdrawiam, Asia

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2019

Serdecznie polecam Panią Joasię. Super podejście do dzieci- córka bardzo chętnie chodzi na lekcje. Pani Joasia ma dużą wiedzę, którą potrafi przekazać innym. Ma dużo cierpliwości, jest ciepłą i miłą osobą. Jest bardzo zaangażowana w to co robi.

Joanna Wójcik

Dziękuję za miły komentarz :)
Pozdrawiam, Joanna

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2019

Świetne zajęcia. Oparte na cierpliwości i zaangażowaniu. Wymagające i skuteczne. Chodzę do p.Joasi z przyjemnością :)

Joanna Wójcik

Dziękuję i pozdrawiam :)
Joanna

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2019

Asia, to bardzo dobry i doświadczony korepetytor. Podczas zajęć stawia przede wszystkim na praktyczną znajomość języka, taką która najbardziej przydaje się w życiu codziennym. Dodatkowo, Asia to miła i ciepła osoba o bardzo dużej wiedzy, dyskusje podczas lekcji są ciekawe, a tematy dopasowane pod preferencje ucznia. Ja uczęszczam do Asi na konwersacje i ogromnie polecam! :)

Joanna Wójcik

Dziękuję bardzo za pozytywny i ciepły komentarz:)
Pozdrawiam, Asia

avatar
Michał Halama
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2019

Gorąco polecam naukę angielskiego z Joasią! Jest ona osobą niezwykle kompetentną, inteligentną, z szerokimi horyzontami i dużym obszarem zainteresowań. Uczęszczając do Niej na lekcje możecie spodziewać się profesjonalizmu, luźnej atmosfery i poczucia humoru. Według mnie spełni oczekiwania najbardziej wymagających uczniów.

Joanna Wójcik

Bardzo dziękuję za tak miły komentarz.
Pozdrawiam, Asia

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2019

Joasia jest empatyczną i pozytywną osobą.Doskonale wyksztalcona i bardzo zaangazowana podczas lekcji. Corka chetnie do niej uczeszcza i wychodzi z usmiechem i nowa wiedza. Jest otwarta na ucznia, uczciwa, pomyslowa i z poczuciem humoru przekazuje angielski w idealnie dobrany do danego ucznia sposob.

Joanna Wójcik

Bardzo dziękuję za przemiły komentarz :)
Pozdrawiam, Asia

avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
29 maja 2019

Pani Asia jest bardzo miła, dobrze tłumaczy materiał i wiele zrozumiałam po jej lekcjach w kwestii gramatyki. Jednak daje takowa ocenę poniewaz zabrakło mi czegos co stanowi podstawe w języku angielskim-rozmowy w tym języku. Niestety same teksty i słuchanie bez mówienia niewiele zdziała, a w końcu przecież chodzi o to żeby umiec posługiwać się tym językiem w praktyce. Pozdrawiam, niestety średnio zadowolona ze względu na niespełnienie moich próśb i wymagań.

Joanna Wójcik

Droga Nikolu, starałam się jak mogłam, jednak przez szereg tygodni na każde moje pytanie odpowiadałaś tylko: "tak", "nie" lub "nie mam zdania". Mówiłam ci, że jestem nauczycielem a nie czarodziejem i nie sprawię byś zaczęła mówić skoro tak bardzo się wzbraniasz przed podjęciem jakiegokolwiek tematu.
Pozdrawiam

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2019

Asia jest najlepszym nauczycielem jezyka angielskiego jakiego spotkalem !! Jest bardzo mila osoba, przekazuje wiedze w sposob oryginalny. Jestem bardzo zadowolony z lekcji spedzanych z nia poniewaz wiem ze warto inwestowac w swoja osobe z takim nauczycielem. Cena jest adekwatna do wiedzy ktora przekazuje Asia. Godna polecenia ! Mocne 5/5 !!!

Joanna Wójcik

Bardzo dziękuję i pozdrawiam :)
Asia

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2019

Polecam lekcje z Asią z całego serca! Asia jest doskonale wykształconym nauczycielem ponieważ ma aż dwa dyplomy studiów wyższych, tj. filologii angielskiej i historii. To sprawia, że uczy nie tylko języka angielskiego jako języka obcego, lecz także kultury i obyczajów krajów anglojęzycznych, oczywiście jeśli student ma taką chęć lub potrzebę. Widzę, że wiele osób o tym pisało, ale i ja się dołączam do opinii, że Asia świetnie tłumaczy gramatykę języka angielskiego. Ma swoje autorskie sposoby na to jak szybko i bezstresowo zrozumieć wszystkie zagadnienia. Na każdych zajęciach czytam również tekst, nad którym potem pracujemy dzięki czemu stale poszerzam słownictwo. Fajne jest też to, że mogę sobie "zamówić" jakiś temat jeśli mnie szczególnie interesuje. Do każdej lekcji otrzymuję mnóstwo materiałów, które są wliczone w cenę lekcji.
Na koniec chciałam dodać że na każdej lekcji panuje cudowna atmosfera. Jest to magiczna mieszanka intensywnej nauki angielskiego oraz poczucia humoru i dobrego nastroju jaki zawsze wnosi Asia. Do tego każda lekcja jest niezmiennie okraszona smaczna herbatką lub kawą, a często tez domowym ciastem.
Te lekcje to moja najlepsza inwestycja. Polecam wszystkim!!!

Joanna Wójcik

Baaardzo dziękuję. Jest mi naprawdę szalenie miło czytać tak pozytywne i ciepłe słowa. Pozdrawiam serdecznie!
Asia

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2019

Joasia jest prawdziwym nauczycielem z powołania i profesjonalistą. Widoczna jest jej pasja do języka angielskiego, zainteresowanie to potrafi przekazać osobie uczącej się, przekazać w fajny sposób wiedzę na temat kultury języka, sposobu jego funkcjonowania oraz bardzo dobry i ciekawy patent nauki czasów angielskich.
Ponadto, jest osobą niezwykle ciepłą i pogodną, a więc atmosfera nauki jest bardzo miła i przyjemna. Szczerze polecam.

Joanna Wójcik

Bardzo dziękuję za przemiły komentarz!
Pozdrawiam, Joanna

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2019

Joasia jest osobą niezwykle zaangażowaną w nauczanie. Zajęcia prowadzone są bardzo profesjonalnie. Nawet najtrudniejsze zagadnienia przestają sprawiać problemy dla ucznia. Oczywiście, lekcje odbywają się w przyjaznej atmosferze. Szczerze polecam :)

Joanna Wójcik

Dziękuję za sympatyczny komentarz!
Pozdrawiam, Joanna

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2019

Joasia jest ewidentnie nauczycielem z powołania. Świetnie tłumaczy często obrazując trudne zagadnienia przykładami z życia co zdecydowanie ułatwia zapamiętanie mając przy tym ogromną cierpliwość. Przygotowuje obszerne oraz bardzo różnorodne materiały dostosowane do poziomu ucznia.
Zajęcia odbywają się w bardzo przyjaznej atmosferze. Zdecydowanie polecam!!

Joanna Wójcik

Dziękuję za przemiły komentarz!
Pozdrawiam, Joanna

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2019

Pani Joanna wybierając materiały do lekcji, wybiera je patrząc na poziom umiejętności ucznia, oraz wiek. Potrafi w bardzo szybkim czasie, nauczyć języka angielskiego. Ponad to jest bardzo miłą osobą.

Joanna Wójcik

Dziękuję i pozdrawiam :)
Joanna

avatar
Katarzyna K.O.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2019

Pani Joanna to Nauczyciel z dużym zaangażowaniem i indywidualnym podejściem do ucznia .Potrafi dostosować tempo i sposób nauki do możliwości i potrzeb nastolatka . Umie zainteresować go językiem angielskim jako środkiem przekazu informacji ( a nie ``martwym`` przedmiotem szkolnym). Postępy w posługiwaniu się językiem angielskim są bardzo widoczne.
Gorąco polecam.

Joanna Wójcik

Bardzo dziękuję za tak pozytywny komentarz.
Pozdrawiam, Joanna

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2019

Pani Joanna uczy mego syna od niedawna, ale już dała się poznać jako zaangażowany nauczyciel z bardzo dobrym podejściem do dziecka. Lekcje są ciekawe, oparte na różnorodnych materiałach przygotowywanych przez Panią Joannę - często autorskich, zawsze dostosowanych do zainteresowań syna. Jesteśmy zadowoleni :-)

Joanna Wójcik

Dziękuję i pozdrawiam!
Joanna

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2018

Pani Joanna najpierw celnie znajduje słabe strony ucznia, a następnie dostosowuje indywidualnie tok nauczania przygotowując odpowiednie materiały do nauki. Potrafi zmotywować i zarazić optymizmem. Zajęcia dają poczucie efektywnie spędzonego i zainwestowanego czasu. Polecam wszystkim!

Joanna Wójcik

Bardzo mi miło. Cieszę się, że jesteś zadowolony z lekcji.
Pozdrawiam, Joanna

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2018

Wszystko, co przeczytaliście w ogłoszeniu Asi jest prawdą. Zajęcia prowadzone są w miłej, domowej atmosferze, obowiązkowo z pyszną herbatą. Każda lekcja to nacisk na rozmowę i poszerzanie słownictwa. Tematyka zajęć różnorodna i ważne, że nieschematyczna. Asia zawsze koryguje błędy, cierpliwie tłumaczy i podpowie, jak ugryźć temat, jeśli słówko bądź powiedzenie wyleci mi z głowy.
Serdecznie polecam zajęcia z Asią :)

Joanna Wójcik

Bardzo dziękuję za przemiły komentarz!
Pozdrawiam, Asia

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2018

Pani Asia bardzo dokładnie wszystko tłumaczy, jest cierpliwa, i robimy na lekcjach to czego nie rozumiem lub to czego chciałabym sie nauczyć, a nie tak jak większość nauczycieli robi to na co akurat jest przygotowany bardzo przyjemnie spędzamy czas na nauce.

Joanna Wójcik

Dziękuję i pozdrawiam!
Asia

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2018

Pani Joasia stosuje dobre metody.
W przeciwieństwie do innych nauczycieli nie zachowuje podczas rozmowy dystansu, a raczej rozmawia w normalny sposób. Jestem naprawdę zadowolony z lekcji.

Joanna Wójcik

Dziękuję i pozdrawiam!
Joanna

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2018

Jeśli chodzi o Joannę, uważam że jest znakomitą nauczycielkę angielskiego. Po około dwóch miesiącach zaczęłam płynnie mówić. Joanna stale mnie poprawia, a to znaczy, że nie pozwala mi utrwalać starych błędów. Znacznie poprawiła mi się wymowa. Z tygodnia na tydzień rozszerzamy zakres tematyczny, który sama wybieram w zależności od moich potrzeb. Oprócz tego jest przemiłą osobą, z którą bardzo przyjemnie mi się rozmawia. Bardzo polecam.

Anna

Joanna Wójcik

Dziękuję bardzo za tak pozytywny komentarz!
Pozdrawiam, Joanna

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2018

Jestem zachwycona!!! bardzo dobry sposób nauczania.
Asia najpierw próbuje zrozumieć czego uczeń nie rozumie a potem wybiera najlepszy sposób tłumaczenia, tak żeby dotrzeć do każdego indywidualnie.
Łatwo nawiązuje kontakt i ma bardzo przyjazną osobowość.
Polecam w 100%!

Joanna Wójcik

Bardzo dziękuję za przemiły komentarz :)
Pozdrawiam, Asia

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2018

Jestem bardzo zadowolna, szczerze polecam wszystkim, którzy szukają dobrego i rzetelnego korepetytora. Każde zajęcia są przemyślane i przygotowane. Za każdym razem jest bardzo miło i zajęcia przebiegają w przyjemnej atmosferze. Uważam, że Asia to korepetytor z powołania. Gorąco polecam! :)

Joanna Wójcik

Dziękuję za sympatyczny komentarz. Ja również bardzo lubię prowadzić zajęcia z Tobą :)
Pozdrawiam, Asia

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2018

Polecam Wszystkim!
Profesjonalne przygotowanie do zajęć. Cierpliwy lektor z pasja i dużym zaangażowaniem.

Joanna Wójcik

Dziękuję za miły komentarz. Pozdrawiam!
Asia

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2018

Lekcje z Asią to strzał w "10". Znakomite podejście do ucznia, bardzo dobry dobór materiałów do nauki oraz przyjemna atmosfera. Dodatkowo Asia posiada niesamowitą łatwość tłumaczenia nawet najcięższych zagadnień z gramatyki. Od pierwszych zajęć widzę znaczny progres. Jeżeli ktoś próbował kilka razy nauczyć się języka angielskiego i za każdym razem kończyło się to tym samym to z Asią ma wreszcie szansę wskoczyć na wyższy poziom. Z czystym sercem polecam. Dziękuję za dotychczasową naukę.

Joanna Wójcik

Bardzo mnie cieszy, że tak pozytywnie oceniasz lekcje ze mną.
Pozdrawiam serdecznie!
Asia

avatar
Wiola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2018

Lekcje z Asią to czysta przyjemność oraz frajda z nauki :-) Jest profesjonalnym nauczycielem, ale i również sympatyczną, ciepłą osobą z poczuciem humoru. Zajęcia są prowadzone w bardzo ciekawy sposób, bardzo dobrze zorganizowane. Asia potrafi w prosty sposób wytłumaczyć gramatykę, a jeśli chodzi o konwersacje to ma bardzo dużo materiałów do nauki, więc zawsze jest co robić na zajęciach. Każda lekcja sprawia, że mam motywację do dalszej nauki i pracy w domu. Jest najlepszym nauczycielem jakiego miałam. Zaraża optymizmem, chęcią działania, pomaga poszerzyć horyzonty i motywuje. Nie mogłam trafić lepiej. Z całego serca polecam.

Joanna Wójcik

Bardzo dziękuję za tak ciepły i pozytywny komentarz :)
Pozdrawiam serdecznie!
Asia

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2018

Polecam zajęcia osobom, które jak ja mają problem z gramatyką oraz mówieniem. Asia bardzo dobrze tłumaczy te wszystkie zawiłości gramatyczne, nagle okazuje się, że to wszystko jest nawet całkiem logiczne. Mówienie to mój największy problem. Bardzo wstydziłam się mówić jednak na zajęciach jest tak miła i ciepła atmosfera, że udało mi się przełamać i teraz bez stresu, że pomieszam te wszystkie czasy zaczęłam rozmawiać. Asia sama przygotowuje wszystkie materiały na zajęcia, które dostaje do domu, zawsze mam przetłumaczone każde słówko, którego wcześniej nie znałam. Dodatkowo przerabiamy zagadnienia, które mam na studiach - w końcu dobrze zdałam egzamin. Ja korzystam z 5-6h zajęć w tygodniu i jest to dla mnie baaaardzo miło spędzony czas, zawsze tak szybko upływa, że po 3h wydaje mi się że minęła dopiero 1h ( w szkole po 3h nie pamiętałabym jak się nazywam...) Długo się zastanawiałam czy zapisać się na regularne korepetycje, czy znajdę tyle czasu, czy uda się komuś pogodzić grafik zajęć z moją pracą. Teraz wiem, że to była bardzo dobra decyzja. Jestem pełna optymizmu i nie mogę się doczekać naszych kolejnych zajęć ;)

Maju dziękuje, że zawsze mnie uraczysz pyszną herbatą!

Joanna Wójcik

It's sooooo sweet :) Dziękuję i pozdrawiam !
Asia

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2018

Zajęcia z Asią to prawdziwa przyjemność. Konwersacje, dyskusje, ciągła wymiana poglądów sprawiają, że nabieram coraz większej swobody i pewności siebie w mówieniu po angielsku. Asia operuje pięknym angielskim, samo jej słuchanie daje ogromne korzyści. Z zajęć zawsze wychodzę z głową pełną nowej wiedzy i poczuciem przyjemnie i produktywnie spędzonego czasu. Polecam wszystkim!

Joanna Wójcik

Dziękuję za przemiły komentarz :) i pozdrawiam!
Joanna

avatar
Alina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2018

Rozmowy o życiu w języku angielskim. To jest to czego szukałam i znalazłam na lekcjach u Asi. Miła atmosfera i jej osobowość sprawiają, że czas na lekcjach upływa znacznie szybciej. Polecam.

Joanna Wójcik

Dziękuję za miły komentarz. Rzeczywiście nasze lekcje upływają w bardzo sympatycznej i pełnej humoru atmosferze. Pozdrawiam
Asia

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2018

Polecam jak najbardziej naukę j.angielskiego u Asi. Lekcje przebiegają przyjemnie i co najważniejsze można poczuć się bardzo swobodnie co jest ważne przy nauce, żeby nie czuć się spiętym i zestresowanym. Asia jest bardzo dobrym nauczycielem, wie co robi i do każdego podchodzi indywidualnie, a nie jak u wielu korepetytorów "według schematu". Bardzo gorąco polecam :)

Joanna Wójcik

Pawle dziękuję Ci za miłe słowa i pozdrawiam serdecznie !
Asia

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2018

Fajne podejście do ucznia, Asia jest osobą, która kładzie nacisk na oczekiwania klienta, a nie swoje 'widzi mi się'. Bardzo dużo angielskich konwersacji na najróżniejsze tematy, co pozwala poczuć się swobodnie. Bardzo sympatyczne lekcje i w całkiem dobrej cenie! :)

Joanna Wójcik

Dziękuję Aga :) Naprawdę miło się prowadzi lekcje z Tobą. Pozdrawiam serdecznie.
Joanna

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2018

Pani Asia to według mnie najlepsza nauczycielka angielskiego. Ma niezwykły dar tłumaczenia zagadnień gramatycznych i innych zawiłości językowych w taki sposób, że stają się przejrzyste i łatwe do zapamiętania. Ponadto każda lekcja z nią dotyczy innego tematu, co w krótkim czasie znacznie poszerzyło mój zasób słów i wiedzę o krajach anglojęzycznych.
Pani Asia indywidualnie podchodzi do każdej osoby, np. dopasowując temat lekcji pod zainteresowania lub potrzeby.Ma duże poczucie humoru, co sprawia, że nie boję się mówić po angielsku i czuję się podczas lekcji bardzo komfortowo. Jeśli z jakiś powodów (np. wyjazd służbowy) nie mogę być na lekcji nie muszę opuszczać zajęć. Lekcja odbywa się przez Skypa. Polecam lekcje z panią Asią wszystkim, którzy chcą mądrze i trwale nauczyć się języka angielskiego!

Joanna Wójcik

Takie komentarze utwierdzają mnie w przekonaniu, że warto uczyć :) Dziękuję za przemiłe słowa i pozdrawiam !
Joanna

avatar
Leszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2018

Kontakt z Pania Joanna nawiązałem przez e-korepetycje. Szukałem nauczyciela, który pozwoli mi przełamać moje opory przed mówieniem. Uważam, że Pani Jonna spełni te oczekiwania.

Joanna Wójcik

Dziękuję i pozdrawiam.
Joanna

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2018

Szukałam nauczyciela, z którym mogłabym swobodnie porozmawiać po angielsku na różne tematy również związane z moją pracą (czyli dość specyficzne słownictwo techniczne). Przed pójściem na pierwszą lekcję miałam obawy że będzie jak zawsze czyli spotkam jakąś oceniającą mnie niesympatyczną osobę, która obrazi się gdy poproszę o lekcję na tematy techniczne oraz która oceni mnie jako lenia ponieważ moje umiejętności mówienia są dość słabe podczas gdy w testach wypadam dobrze. I tu Pani Asia bardzo mnie zaskoczyła. Nie tylko okazała się osobą bardzo miłą i sympatyczną ale również otwartą na niestandardowe tematy lekcji. Już po pierwszej lekcji cieszyłam się na następną. Kolejne lekcje okazały się nie tylko ciekawe ale i też pełne śmiechu. Jestem inżynierem, jestem bardzo konkretna, bezpośrednia i nie lubię pustego gadania o niczym, moje zainteresowania oraz poczucie humoru są w pełni zgodne z moim wykształceniem - to wszystko razem dla wielu filologów stanowi jeśli nie przeszkodę to przynajmniej coś nie do zniesienia a Pani Asia potrafi poprowadzić ze mną lekcję tak że gadam po angielsku przez 2 godziny. Wszystkim tym z Państwa zmęczonym kolejnym rutynowym nauczycielem (najczęściej do tego niecierpliwym i traktujących Was z góry) polecam Panią Asię. Na jej zajęciach nie będziecie się nudzić i będziecie skutecznie zachęcani do rozmowy. Dodatkowo Pani Asie jest bardzo elastyczna – pracuje z osobami dorosłymi, którzy nie zawsze mają czas na przygotowanie się na lekcje – każdemu z nas się zdarza ale Pani Asia w takiej sytuacji zamiast straszyć że to już ostatnia lekcja czy poniżać ucznia stara się znaleźć wspólne rozwiązanie sytuacji (zamiast krytykować). Jeśli szukacie nauczyciela, na którego lekcje będziecie przychodzić z przyjemnością a wychodzić zmotywowani do dalszej nauki to ja gorąco polecam Wam Panią Asię!

Joanna Wójcik

Dziękuję za miły komentarz. Cieszę się, że jesteś zadowolona z lekcji. Pozdrawiam. Asia

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2018

Polecam naukę u pani Joanny. Na wstępie ustaliliśmy jakie są moje oczekiwania i cele nauki. Program zaproponowany przez panią Joannę był realizowany konsekwentnie, w bezstresowej atmosferze. Lekcje konwersacyjne przez Skype'a bardzo szybko pozwoliły mi nabrać pewności w rozmowie. Polecam !

Joanna Wójcik

Dziękuję i pozdrawiam!

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2018

Nareszcie udało mi się trafić pod skrzydła osoby, u której nauka języka angielskiego sprawia przyjemność. Miła atmosfera na kanapie a nie tradycyjnie w ławce szkolnej sprawia, że nie jestem spięty i w łatwy sposób mogę prowadzić konwersację z nauczycielem. Już po kilku lekcjach zauważyłem postęp. Zagadnienia, które do tej pory sprawiały mi trudności w prosty i czytelny sposób zostały mi wyjaśnione. Wszystkim osobom szukającym pomocy w nauce angielskiego polecam Panią Joannę.

Joanna Wójcik

Grzegorzu bardzo się cieszę, że lekcje ze mną przynoszą widoczne dla Ciebie i dla mnie efekty. Dziękuję za przemiły komentarz.
Joanna

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2018

Szukając lektora języka angielskiego oczekiwałam osoby, która pozwoli mi przełamać mój strach i niepewność związane z komunikacją w języku angielskim.
Pani Joanna spełniła te oczekiwania w 100%. Jest osobą bardzo otwartą i spokojną. Prowadzi zajęcia w bardzo ciekawy sposób oparty na luźnej rozmowie właściwie na wszystkie tematy - co pozwala znacznie poszerzyć moje słownictwo.
Pani Joanna jest zawsze przygotowana do zajęć i zainteresowana tym, czego konkretnie uczeń od niej oczekuje. Atmosfera, jaka panuje na zajęciach pozwala na swobodną naukę nawet najtrudniejszych zagadnień z gramatyki bez poczucia przytłoczenia nadmiarem wiedzy.
Szczerze polecam!!!

Joanna Wójcik

Agnieszko bardzo Ci dziękuję za sympatyczny komentarz. Widzę, że naprawdę pracujesz nad nauką języka z zaangażowaniem, jesteś bardzo skupiona i dlatego też nasze lekcje są takie owocne.
Pozdrawiam, Joanna

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2018

Rewelacyjne zajęcia, w końcu czuję, że pozbywam się bariery językowej.
Pani Joanna to osoba z wielką pasją, empatią i cierpliwością. Wychwytuje błędy, których jak się okazało inni nauczyciele nie dostrzegali. Lekcje są prowadzone w bardzo przyjemnej atmosferze, z wielkim zaangażowaniem, co motywuje do dalszej nauki.
Polecam z całego serca!

Joanna Wójcik

Magdo bardzo dziękuję za miłe słowa. Ja również obserwuję Twoje postępy wraz z każdą lekcją, a Twój dobry humor sprawia że zajęcia są zawsze przepełnione dobrą energią do pracy.
Joanna

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.