Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Bydgoszcz
Język rosyjski100 / 60 min

Joanna

Opis ogłoszenia

Jestem magistrem lingwistyki stosowanej z językiem rosyjskim. Udzielę lekcji uczniom szkoły podstawowej, liceum oraz technikum. Pomogę w odrobieniu zadań domowych, wytłumaczę rosyjską gramatykę, rozszerzę zakres Twojego słownictwa, nauczę Cię poprawnie mówić i pisać w języku rosyjskim. Zapraszam również osoby dorosłe. Cena lekcji za godzinę zegarową to 100 zł. Preferuję kontakt telefoniczny, mój numer telefonu to 512 187 017

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.