Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Bydgoszcz
Język angielski80 / 60 min

Joanna

Opis ogłoszenia

Jestem magistrem lingwistyki stosowanej język angielski z językiem rosyjskim. Ponadto ukończyłam studia podyplomowe w zakresie tłumaczeń z języka angielskiego w biznesie oraz podyplomowe studia nauczycielskie.
Udzielę korepetycji uczniom szkoły podstawowej, liceum oraz technikum. Przygotuję do egzaminu ósmoklasisty oraz matury podstawowej i rozszerzonej, jak również matury ustnej.
Pomogę w odrobieniu zadań domowych, nadrobieniu zaległości i przygotowaniu do kartkówek oraz sprawdzianów.
Rozszerzę zakres Twojego słownictwa i pomogę Ci przełamać barierę językową. Wytłumaczę zrozumiale i prosto angielską gramatykę.
Na zajęciach będziemy doskonalić wszystkie umiejętności językowe – mówienie, pisanie, czytanie oraz gramatykę i słownictwo, a wszystko to w miłej i profesjonalnej atmosferze.
Prowadzę również zajęcia z dorosłymi.

Cena za godzinę zegarową to 80 zł.

Preferuję kontakt telefoniczny, mój numer telefonu: 512 187 017
Zapraszam!

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.