Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Wołczyn
Kluczbork
Byczyna
Bogacica
Łowkowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski35 - 60 / 60 min

Joanna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii

Opis ogłoszenia

Korepetycje z języka angielskiego dla dzieci, młodzieży jak również dla dorosłych. Przygotowanie do testu ósmoklasisty i matury. Zajęcia zgodne z materiałem w szkole, jak również dla chętnych dodatkowe zagadnienia. Konwersacje. Dodatkowo dla zainteresowanych możliwość nauki słownictwa biznesowego, przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych. Dojazd do ucznia.
Nauka również poprzez skype. Możliwość nauki podczas wakacji.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Diana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2020

Zajęcia z Panią Joanną zaczęłam mając trudności w najprostszych czasach gramatycznych, jeszcze w podstawówce. Moja przygoda trwała aż do rozszerzenia z matury i był to produktywny czas. W ciągu tych lat zyskałam bardzo dużo wiedzy, mocne podstawy i rozszerzone treści, ale także pożegnałam się z barierą językową. Wiązało się to z dodatkową pracą, ale właśnie o to chodzi, żeby znaleźć power do działania i nauki języka. Szybko przychodzi ten czas, kiedy docenia się każdą godzinę korepetycji :) Serdecznie polecam!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2020

Pani Asia to najlepszy korepetytor, na którego mogłam trafić.
Uczyła mnie przez wiele lat, był to bardzo miły czas, który będę wspominać z uśmiechem na twarzy, ponieważ wiele wyniosłam z naszych zajęć oraz były one prowadzone w miłej atmosferze oraz zawsze dobrze zaplanowane. Dzięki niej mój egzamin gimnazjalny oraz matura (na poziomie podstawowym i rozszerzonym) nie sprawiły mi problemu. Zawsze poświęcała mi wiele uwagi oraz czasu, była wymagająca, co motywowało mnie do nauki, zwracała uwagę na wymowę, abym mogła biegle porozumiewać się w języku angielskim również w pracy. Polecam :)!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2016

Polecam zajęcia z Panią Asią. Zajęcia były prowadzone w miłej atmosferze. Nauczycielka zawsze była profesjonalnie przygotowana do lekcji, wie jak dotrzeć do ucznia i zmotywować go do nauki. Pani Joanna świetnie przygotowała mnie do egzaminu maturalnego :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2015

Zachęcam do skorzystania z korepetycji ,których udziela Pani Joanna.
Bardzo dobra nauczycielka, profesjonalna, cierpliwa, zajęcia w miłej atmosferze.
Polecam każdemu, Pani Joanna poradziła sobie świetnie z przygotowaniem mnie do matury ,mimo iż miałam duże opory w mówieniu po angielsku. Korzystałam z lekcji i widzę bardzo duży progres. Zdałam maturę!
Serdecznie polecam Panią Joannę wszystkim tym, którzy szukają dobrego korepetytora! :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2015

Polecam Panią Asię, zawsze jest bardzo dobrze przygotowana do zajęć, które przeprowadzane są w świetnej atmosferze. Świetnie również mnie przygotowała do egzaminu i gimnazjalnego i maturalnego, najlepsza korepetytorka jaką miałam! :)

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2014

Zdecydowanie polecam! Zajęcia prowadzone są bardzo starannie i dokładnie a przede wszystkim odbywają się w przemiłej atmosferze. Pani Joanna wspaniale przygotowała mnie do egzaminu matulanego ktory zdałam wręc śpiewająco. Z całego serca szczerze polecam! :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2014

Profesjonalne i zrozumiałe tłumaczenie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.