Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Wołczyn
Kluczbork
Byczyna
Bogacica
Łowkowice

Joanna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Joanna

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Diana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2020

Zajęcia z Panią Joanną zaczęłam mając trudności w najprostszych czasach gramatycznych, jeszcze w podstawówce. Moja przygoda trwała aż do rozszerzenia z matury i był to produktywny czas. W ciągu tych lat zyskałam bardzo dużo wiedzy, mocne podstawy i rozszerzone treści, ale także pożegnałam się z barierą językową. Wiązało się to z dodatkową pracą, ale właśnie o to chodzi, żeby znaleźć power do działania i nauki języka. Szybko przychodzi ten czas, kiedy docenia się każdą godzinę korepetycji :) Serdecznie polecam!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2020

Pani Asia to najlepszy korepetytor, na którego mogłam trafić.
Uczyła mnie przez wiele lat, był to bardzo miły czas, który będę wspominać z uśmiechem na twarzy, ponieważ wiele wyniosłam z naszych zajęć oraz były one prowadzone w miłej atmosferze oraz zawsze dobrze zaplanowane. Dzięki niej mój egzamin gimnazjalny oraz matura (na poziomie podstawowym i rozszerzonym) nie sprawiły mi problemu. Zawsze poświęcała mi wiele uwagi oraz czasu, była wymagająca, co motywowało mnie do nauki, zwracała uwagę na wymowę, abym mogła biegle porozumiewać się w języku angielskim również w pracy. Polecam :)!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2016

Polecam zajęcia z Panią Asią. Zajęcia były prowadzone w miłej atmosferze. Nauczycielka zawsze była profesjonalnie przygotowana do lekcji, wie jak dotrzeć do ucznia i zmotywować go do nauki. Pani Joanna świetnie przygotowała mnie do egzaminu maturalnego :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2015

Zachęcam do skorzystania z korepetycji ,których udziela Pani Joanna.
Bardzo dobra nauczycielka, profesjonalna, cierpliwa, zajęcia w miłej atmosferze.
Polecam każdemu, Pani Joanna poradziła sobie świetnie z przygotowaniem mnie do matury ,mimo iż miałam duże opory w mówieniu po angielsku. Korzystałam z lekcji i widzę bardzo duży progres. Zdałam maturę!
Serdecznie polecam Panią Joannę wszystkim tym, którzy szukają dobrego korepetytora! :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2015

Polecam Panią Asię, zawsze jest bardzo dobrze przygotowana do zajęć, które przeprowadzane są w świetnej atmosferze. Świetnie również mnie przygotowała do egzaminu i gimnazjalnego i maturalnego, najlepsza korepetytorka jaką miałam! :)

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2014

Zdecydowanie polecam! Zajęcia prowadzone są bardzo starannie i dokładnie a przede wszystkim odbywają się w przemiłej atmosferze. Pani Joanna wspaniale przygotowała mnie do egzaminu matulanego ktory zdałam wręc śpiewająco. Z całego serca szczerze polecam! :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2014

Profesjonalne i zrozumiałe tłumaczenie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.