Ostatnia aktywność:
16 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuski58 / 60 min

Joanna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

Witam, mieszkam we Francji od 15 lat, studiuję na Sorbonie język francuski (studia magisterskie), poza tym codziennie osłuchuję się z bogatym językiem mojego męża, Francuza, absolwenta literatury francuskiej.
Moją pasją jest nauczanie. Bardzo szybko pomogę Ci podnieść poziom języka pracując nad kompetencjami, które wymagają poprawy: płynne wypowiadanie się po francusku, poprawna wymowa (francuskie r, e, é, è, spółgłoski nosowe..), gramatyka, pisanie po francusku… w formie, która Ci najbardziej odpowiada i która będzie najbardziej skuteczna dla Ciebie.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Sorbonne-Nouvelle
Magister
Français langue étrangère (Didactique du FLE)
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2018 - aktualnie
Nauczyciel języka francuskiego

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2020

Rowniez chcialam bardzo goraco polecic Asie jako korepetytorke.
Nasza przygoda z francuskim fantatycznie ewoluowala przez rok, w ktorym Asia mnie uczyla: Zaczelysmy ksiazkowo, przeszlysmy przez piosenke a skonczylysmy filmowo. Ten sposob nauki sprawil, ze chcialam sie uczyc :)
Zajecia byly dla mnie bardo interesujace!
Asia ma rozlegla wiedze jezyka francuskiego, duuuzo cierpliwosci, indywidualne podejscie do ucznia, jest bardzo zaangazowana w rozwoj ucznia i uczy w milej atmosferze.
Bardzo mi sie rowniez podoba fakt, ze Asia mieszka we Francji i zna francuskie obyczaje, jezyk codzienny i rozne francuskie niuanse!
Gorrrraco polecam :)

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2019

Pani Joanna prowadziła korepetycje dla córki - uczennicy szkoły podstawowej. Doceniam umiejętność dostosowania się do indywidualnych potrzeb ucznia oraz rzetelność w pracy.
Fakt, iż nauczyciel mieszka we Francji daje uczniowi unikalną możliwość kontaktu z żywym językiem i lokalną kulturą, co było niezwykle pomocne we wzmacnianiu motywacji do nauki. Polecam!

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2019

Lekcje z Panią Joanną są bardzo wartościowe i urozmaicone. Przy okazji nauki języka Pani Joanna dzieli się wiedzą o życiu we Francji, o zwyczajach jej mieszkańców, o kulturze, sztuce, architekturze, literaturze czy muzyce. Pani Joanna jest zawsze punktualna, przygotowana, ale jednocześnie elastyczna i otwarta na pomysły i potrzeby ucznia. Polecam!

avatar
malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2019

Pani Joanna jest bardzo dobrą korepetytorką. Ma bardzo dobre podejście do ucznia, jest wyrozumiała i cierpliwa. Każda lekcja z Nią jest bardzo ciekawa. Polecam serdecznie.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2019

Szczerze polecam zajęcia z Joanną. Zawsze przygotowana, tematyka dostosowana do poziomu i prośby ucznia, a same lekcje przez Skype pozwalają wszystkim zaoszczędzić czas.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.