Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
 
Online

O mnie

Pasjonuje mnie literatura i język francuski. Mieszkam we Francji od 15 lat, studiuję na Sorbonie język francuski (studia magisterskie). Poza tym codziennie osłuchuję się z bogatym językiem mojego męża, Francuza, absolwenta literatury francuskiej. Moją pasją jest nauczanie. Bardzo szybko pomogę Ci podnieść poziom języka pracując nad kompetencjami, które wymagają poprawy: płynne wypowiadanie się po francusku, poprawna wymowa (francuskie r, e, é, è, spółgłoski nosowe..), gramatyka, pisanie po francusku… w formie, która Ci najbardziej odpowiada i która będzie najbardziej skuteczna dla Ciebie.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Sorbonne-Nouvelle
Magister
Français langue étrangère (Didactique du FLE)
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2018 - aktualnie
Nauczyciel języka francuskiego

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2019

Lekcje z Panią Joanną są bardzo wartościowe i urozmaicone. Przy okazji nauki języka Pani Joanna dzieli się wiedzą o życiu we Francji, o zwyczajach jej mieszkańców, o kulturze, sztuce, architekturze, literaturze czy muzyce. Pani Joanna jest zawsze punktualna, przygotowana, ale jednocześnie elastyczna i otwarta na pomysły i potrzeby ucznia. Polecam!

avatar
malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2019

Pani Joanna jest bardzo dobrą korepetytorką. Ma bardzo dobre podejście do ucznia, jest wyrozumiała i cierpliwa. Każda lekcja z Nią jest bardzo ciekawa. Polecam serdecznie.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2019

Szczerze polecam zajęcia z Joanną. Zawsze przygotowana, tematyka dostosowana do poziomu i prośby ucznia, a same lekcje przez Skype pozwalają wszystkim zaoszczędzić czas.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.