Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język gruzińskicena do ustalenia

Joanna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Zapraszam Cię na zajęcia z języka gruzińskiego prowadzone przeze mnie w Warszawie lub on-line.

Nastawiam się na to, by uczący się byli w stanie używać języka już od pierwszych godzin wspólnej nauki. Dlatego pomogę Ci w zdobyciu umiejętności pisania, mówienia i słuchania. Materiały dobieram do Twojego celu nauki, więc możemy obrać kurs na ogólne poznanie języka, na przygotowania przedwyjazdowe lub inne w zależności od Twoich potrzeb. Na mojej stronie Języki Kaukazu możesz poczytać, jak się uczyć i zobaczyć, jak opowiadam o tym języku.

Ceny:
zajęcia indywidualne – 80 PLN za 60 minut
zajęcia w parze – 45 PLN od osoby za 60 minut

Jesteście większą grupą, napiszcie do mnie i indywidualnie ustalimy cenę. Jesteście zainteresowani lub macie pytania? Wyslij mi mail lub napisz na Skype.

Dostępność

Poniedziałek18:30 - 21:00
Wtorek18:30 - 21:00
Środa
Czwartek18:30 - 21:00
Piątek
Sobota10:15 - 14:00
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2015

Asia to jedna z najlepszych nauczycielek, jaki w życiu spotkałam (a sama jestem lektorką i wielu języków się uczyłam). Zajęcia z nią są doskonałe: ciekawe, wciągające, zaplanowane, przemyślane. Gruziński to trudny język, z Asią staje się możliwy do opanowania i wręcz przyjazny dla użytkownika. Materiały do zajęć (które Asia tworzy sama) są bardzo zróżnicowane, doskonale pasują do przerabianych zagadnień, a jednocześnie sprawiają, że aż się chce odrabiać pracę domową. Wirtualna klasa sprawdza się świetnie.
Z niecierpliwością czekam na kolejne zajęcia gruzińskiego z moją ulubioną nauczycielką :) Serdecznie wszystkim polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.