Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa

Joanna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Joanna

O mnie

Nauka innych to moja pasja - uczę jezyków już ponad 10 lat, również online. Daje to Wam nowe możliwości nauki języków z wybranym nauczycielem w każdym zakątku świata, wystarczy łącze internetowe.Tworzę również materiały do nauki, a każda lekcja jest tak zaplanowana, by rozwijała jak najwięcej umiejętności językowych. Na moich zajęciach mówimy w języku obcym od samego początku.Sama znam 7 języków, 2 nowych się uczę, więc z doświadczenia wiem, przed jakimi trudnościami stoją osoby uczące się. Posiadam certyfikaty językowe z angielskiego, rosyjskiego, niemieckiego i gruzińskiego.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2015

Asia to jedna z najlepszych nauczycielek, jaki w życiu spotkałam (a sama jestem lektorką i wielu języków się uczyłam). Zajęcia z nią są doskonałe: ciekawe, wciągające, zaplanowane, przemyślane. Gruziński to trudny język, z Asią staje się możliwy do opanowania i wręcz przyjazny dla użytkownika. Materiały do zajęć (które Asia tworzy sama) są bardzo zróżnicowane, doskonale pasują do przerabianych zagadnień, a jednocześnie sprawiają, że aż się chce odrabiać pracę domową. Wirtualna klasa sprawdza się świetnie.
Z niecierpliwością czekam na kolejne zajęcia gruzińskiego z moją ulubioną nauczycielką :) Serdecznie wszystkim polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.