Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Pszczyna
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Kulinaria40 / 60 min

Jan Franek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Jeśli

  • zawsze chciałeś poznać tradycyjną polską kuchnię
  • interesowałeś się śląskimi zwyczajami kulinarnymi
  • musisz pilnie nauczyć się gotować podstawowe dania
  • chcesz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu gastronomii. 

To te zajęcia są właśnie dla Ciebie!

Lekcje prowadzone są przez prawdziwą pasjonatkę kuchni i gastronomii, jednak jej specjalność to kuchnia śląska i polska. 

Zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2018 - aktualnie
I Liceum Ogólnokształcące w Pszczynie
społeczno-prawniczy
Kursy i szkolenia
02.2020
Test Deutsch als Fremdsprache (DaF)
Doświadczenie
07.2018 - 09.2019
Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2021

Bardzo trudno było mi znaleźć odpowiednią osobę która pomogłaby mi z językiem niemieckim. W końcu się udało! Lekcje z Jankiem to czysta przyjemność. Atmosfera jest świetna, zajęcia ciekawe. Bardzo polubiłam język niemiecki. Dzięki Jankowi widzę ciągły postęp, co przekłada się na świetne wyniki w szkole.
Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z Jankiem :)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2021

Ciężko było mi znaleźć nauczyciela, który dopasowałby się do moich potrzeb - słów branżowych, kursie raczej konwersacyjnym, ruchomym czasie pracy. Nawet pomógł mi w pisaniu pism urzędowych. Ma bardzo motywujące podejście.
Czekam tylko, aż Janek nauczy się francuskiego, żeby zacząć z nim kolejny język. Polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2021

Z całego serca polecam naukę z Jankiem, zawsze urozmaicone i wciągające lekcje. Na początku byłam bardzo sceptycznie nastawiona do tego języka jednak dzięki Jankowi przyjemnie podchodzę do nauki. Zawsze chętny do pomocy, wszystko jasno wytłumaczone od podstaw. Bardzo miły i uprzejmy polecam!

Everbs

Karolino!
Cieszę się, ża zajęcia dają Ci radość. I mimo, że jesteś dopiero na początku swojej podróży z niemieckim, to Twoja motywacja i zaangażowanie otworzą Ci podczas tej podóży wiele drzwi. Czekam na kolejne lekcje w tym roku :)
Janek

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2021

Znakomity nauczyciel-pasjonat języka niemieckiego.
Jego metodyka nauczania opiera się na ciekawie prowadzonych zajęciach, które motywują do używania języka i pomagają w rozwinięciu wszystkich kompetencji językowych.
Polecam.

Everbs

Asiu!
Cieszę się, że mogę mieć Cię w gronie swoich uczniów. Nasze zajęcia należą zdecydowanie do jednych z najzabawniejszych, w pozytywnym tego słowa znaczeniu :D Dziękuję Ci za to co już za nami i nie ukrywam swojego entuzjazmu kiedy myślę o tym co przed :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2020

Serdecznie polecam lekcje niemieckiego z Jankiem. Zajęcia już od poziomu A1 są nastawione na mówienie, komunikację i zrozumienie języka. Wszystkie zagadnienia są tłumaczone w przystępny sposób. Dodatkowo Janek jest przesympatyczny, przez co zajęcia przemijają w miłej atmosferze i najważniejsze - bezstresowo. :)

Everbs

Dziękuję Ci za te miłe słowa. Nasze zajęcia to zawsze okazja do rozruszania "strun śmiechowych" :) Mam nadzieję, że ten rok będzie obfitował w wiele wspólnych spotkań, podczas których nie tylko sporo się nauczymy (mam nadzieję!), ale też pośmiejemy i porozmawiamy na ciekawe tematy!
Janek

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2020

Mój syn, licealista, uczęszcza na zajęcia z panem Janem od 8 miesięcy i zawsze z wielkim entuzjazmem zasiada do komputera. Pan Jan spełnił nasze oczekiwania w 100 %, dostosowując przerabiany materiał do potrzeb i zainteresowań syna. Lekcje przebiegają w przyjemnej atmosferze, bez stresu i pośpiechu. Syn nabrał pewności w posługiwaniu się językiem niemieckim w szybkim czasie, zdecydowanie wzbogacił swoje słownictwo oraz poznał reguły gramatyczne poprzez różnorodność ćwiczeń i zadań przygotowanych przez pana Jana. Z pełnym entuzjazmem polecam go wszystkim zainteresowanym poznaniem języka i kultury niemieckiej.

Everbs

Alex w krótkim czasie zrobił duży postęp w nauce i dziś jest w stanie całą godzinę oprowadzać mnie po niemiecku po swoim Stanie albo mieście. Cieszę się, że mogę z nim pracować i przy okazji tyle dowiedzieć się o kraju w którym mieszka :)
Janek

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2020

Uczę się już przeszło 9 miesięcy z Jankiem.
Zajęcia nie dłużą się i nie męczą.
Nauka nie odbywa się w sposób szkolny, natomiast nowocześnie i z naciskiem na to, na czym w danym momencie mi zależy.
Polecam jeśli chcesz nauczyć się niemieckiego, nie łamiąc sobie przy tym głowy i jednocześnie spędzić ciekawie czas.

Everbs

Mateusz!
Do lekcji z Tobą zasiadam zawsze z chęcią. Bez względu na okoliczności, zawsze masz 1000 pomysłów na rozmowę. Sprawia to, że czasem zapominam, że przecież jestem w pracy! Często czuję się jak na zwykłym koleżeńskim spotkaniu :) Trzymam kciuki za Ciebie w tym roku i lecimy po certyfikat!!!
Janek

avatar
Inżynier Budownictwa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2020

Język Niemiecki z Panem Jankiem do czysta przyjemność. Otwarty na każdy temat. Żaden szczegół mu nie umknie. Nauczyciel bardzo kreatywny na każdy temat. Jak się wybierasz w kraje Germańskie zacznij od Pana Janka , będzie łatwiej.

Everbs

Mariusz!
To już ponad rok jak razem się uczymy, nawet nie wiem kiedy ten czas zleciał. Jesteś osobą z ogromnym dystansem do siebie i podczas naszych lekcji poruszaliśmy już przeróżne tematy, bo ty żadnych się nie boisz. Czasami bywa łatwiej, czasem trudniej, ale myślę, że dla nas obojga Twoja nauka to bardzo ciekawe doświadczenie :)
Janek

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2020

Zapisałem się na e-korepetycje do Janka aby odświezyć sobie swój język niemiecki, którego nie używałem przez lata. Mogę z czystym sumieniem polecić lekcje. Są one prowadzone bardzo profesjonalnie, Janek kładzie nacisk na praktyczne zastosowanie języka w róznych formach (czytanie, pisanie, artykuły, piosenki, wiadomości itp).

Polecam tego nauczyciela

Everbs

Dziękuję za Twoją opinię!
Nasze lekcje przebiegają trochę odmiennie od tych, które zwykłem prowadzić, a to sprawia, że sam mogę się wiele przy nich nauczyć. Czekam na kolejne w tym roku :))

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2020

Bardzo serdecznie polecam lekcje języka niemieckiego z Jankiem! Od 3 miesięcy uczę się od podstaw j.niemieckiego online przez Skypa. Janek jest świetnym nauczycielem, wdrążył w nasze zajęcia zagadnienia, na których mi najbardziej zależało. Zajęcia są rozmaicone i ciekawe. Dodatkowo szybko i rzetelnie sprawdza i omawia prace domowe, poza zajęciami również bardzo dobry kontakt w razie pytań/problemów.

Everbs

Mileno!
Z całeeego serduszka dziękuję Ci za te miłe słowa. Wiele można powiedzieć o Naszej podróży z Twoim niemieckim, ale na pewno nie to, że jest nudna :D Czekam na kolejne przygody w tym roku!
Janek

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2020

Pan Jan pomaga mojemu 11-letniemu synowi, który chodzi od tego roku szkolnego do szkoły w Szwajcarii w szybszym i lepszym przyswajaniu niemieckiego na potrzeby kształcenia w szwajcarskiej szkole, a mi pomaga w nauce języka niemieckiego od podstaw.
Dostosowuje material do naszych potrzeb.
Przygotowuje urozmaicone ćwiczenia leksykalne i gramatyczne oraz kształcące poszczególne umiejętności językowe: mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie.
Ma zawsze przygotowany material, ale w razie potrzeby zmienia plan danych zajęć.
Zaczyna i kończy lekcje punktualnie.

Polecam tego nauczyciela.

Everbs

Pani Agnieszko i Krzysiu!
Dziękuję za te miłe słowa. Byliście jednymi z moich pierwszych uczniów i zawsze bardzo cenię sobie zajęcia z Wami. Wiele się przy Was nauczyłem, a jestem pewny że jeszcze sporo przede mną :)))
Pozdrawiam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.