Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Zapraszam na lekcje języka polskiego przez internet. Jestem doświadczonym nauczycielem języka niemieckiego a nauczanie mojego ojczystego to mój nowy projekt. 
Każda moja lekcja jest dostosowana do indywidualnych potrzeb i wymagań ucznia.

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 22:00
Wtorek09:00 - 22:00
Środa09:00 - 22:00
Czwartek09:00 - 22:00
Piątek09:00 - 22:00
Sobota09:00 - 22:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2018 - aktualnie
I Liceum Ogólnokształcące w Pszczynie
społeczno-prawniczy
Kursy i szkolenia
02.2020
Test Deutsch als Fremdsprache (DaF)
Doświadczenie
07.2018 - 09.2019
Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2020

Zapisałem się na e-korepetycje do Janka aby odświezyć sobie swój język niemiecki, którego nie używałem przez lata. Mogę z czystym sumieniem polecić lekcje. Są one prowadzone bardzo profesjonalnie, Janek kładzie nacisk na praktyczne zastosowanie języka w róznych formach (czytanie, pisanie, artykuły, piosenki, wiadomości itp).

Polecam tego nauczyciela

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2020

Bardzo serdecznie polecam lekcje języka niemieckiego z Jankiem! Od 3 miesięcy uczę się od podstaw j.niemieckiego online przez Skypa. Janek jest świetnym nauczycielem, wdrążył w nasze zajęcia zagadnienia, na których mi najbardziej zależało. Zajęcia są rozmaicone i ciekawe. Dodatkowo szybko i rzetelnie sprawdza i omawia prace domowe, poza zajęciami również bardzo dobry kontakt w razie pytań/problemów.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2020

Pan Jan pomaga mojemu 11-letniemu synowi, który chodzi od tego roku szkolnego do szkoły w Szwajcarii w szybszym i lepszym przyswajaniu niemieckiego na potrzeby kształcenia w szwajcarskiej szkole, a mi pomaga w nauce języka niemieckiego od podstaw.
Dostosowuje material do naszych potrzeb.
Przygotowuje urozmaicone ćwiczenia leksykalne i gramatyczne oraz kształcące poszczególne umiejętności językowe: mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie.
Ma zawsze przygotowany material, ale w razie potrzeby zmienia plan danych zajęć.
Zaczyna i kończy lekcje punktualnie.

Polecam tego nauczyciela.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.