Ostatnia aktywność:
25 dni temu
 
 
Online
Kalwaria Zebrzydowska
Wadowice
Kraków (Dębniki +4)
Skawina
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język norweski60 - 70 / 60 min

Aleksandra

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Hei!

Jestem absolwentką Skandynawistyki ze ścieżką norweską w Wyższej Szkole Europejskiej oraz studentką Psychologii Stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Nordycka kultura i historia, a zwłaszcza język norweski od lat są moją największą pasją , zaraz obok nauczania innych - mam ponad 4 letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji, pokaźną grupę zadowolonych uczniów oraz wielopokoleniową rodzinną nauczycielską tradycję :). Dzięki ciągłemu zgłębianiu psychologicznej wiedzy, wiem, jak skutecznie możesz sprawnie przyswajać kolejne słówka oraz zagadnienia gramatyczne i jednocześnie świetnie się przy tym bawić!

Pracuję zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi, a w swojej pracy stawiam na indywidualne podejście do potrzeb ucznia i przede wszystkim - na stałą opiekę merytoryczną - służę pomocą nie tylko w trakcie zajęć, każdy z moich stałych uczniów (tj. tych, z którymi uczę się przynajmniej raz w tygodniu) może liczyć na dodatkową konsultację online - do 10 minut w wypadku 1h tygodniowo. Ponadto, zawsze chętnie odpowiadam na maile i rozwiewam wszelkie wątpliwości, udzielam też wsparcia w postaci dodatkowych materiałów , jeśli jest taka potrzeba.

Cenę ustalamy razem - jest indywidualna, w zależności od poziomu znajomości języka oraz częstotliwości zajęć. Oferuję lekcje na poziomie A1, A2 i B1. Pracuję głównie na swoich autorskich materiałach , ale czerpię ćwiczenia także z różnych podręczników norweskich i polskich autorów. Zależy mi, abyś po zajęciach nie został z pustymi rękami, dlatego zawsze otrzymasz ode mnie dużo materiałów edukacyjnych - różnego rodzaju ćwiczeń: gramatycznych i tych rozwijających słownictwo, zadań na słuchanie, a także prezentacje multimedialne podsumowujące zajęcia.

JAK WYGLĄDAJĄ PRZYKŁADOWE ZAJĘCIA?

Na poziomie A1 – zajęcia obejmują między innymi działy takie jak:

  • podstawowe zwroty umożliwiające codzienną komunikację,
  • studia, praca i czas wolny
  • jedzenie i dania, sytuacje w restauracji
  • sport, rozrywka, zainteresowania
  • codzienna rutyna
  • pogoda, ubrania, pory roku

Poziom A2 zawiera między innymi tematy takie jak: rodzina, związki i tradycje

  • miejsca zamieszkania: domy, mieszkania, zabudowa miasta, pomieszczenia i wyposażenie domu
  • zawody i warunki pracy, prywatne wydatki
  • zdrowie: ciało i choroby, zdrowe nawyki, uzależnienia
  • podróżowanie – sposoby transportu, atrakcje turystyczne w Norwegii.

Na poziomie B1  mierzymy się już z trudniejszymi tematami: problemy rodzinne, wychowanie dzieci, wynajmowanie mieszkania oraz problemy z tym związane oraz wątki związane z Norwegią – Norwegia jako państwo dobrobytu, imigranci i asymilacja. Na tym poziomie wybór tematów zajęć jest bardzo szeroki, dlatego jestem pewna, że wspólnie możemy wybrać coś zgodnego z Twoimi zainteresowaniami.

Czy masz jeszcze jakieś wątpliwości, chcesz o coś zapytać? Z chęcią odpowiadam na wszelkie pytania, po prostu zadzwoń lub napisz! :). Jestem pewna, że razem jesteśmy w stanie ustalić warunki zajęć, które będą dla Ciebie w pełni satysfakcjonujące.

 Do zobaczenia!

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 22:00
Wtorek09:00 - 22:00
Środa09:00 - 22:00
Czwartek09:00 - 22:00
Piątek09:00 - 22:00
Sobota10:00 - 22:00
Niedziela10:00 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - 04.2021
Wyższa Szkoła Europejska
Licencjat
Skandynawistyka ze specjalnością norweską
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet Jagielloński
Psychologia stosowana
Kursy i szkolenia
07.2021
Universitetet i Adger - Sommerkurs i norsk språk og litteratur
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Grzesiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2021

Dzięki Oli mój norweski jest coraz lepszy. Ola ciekawie prowadzi lekcje, w przeciwieństwie do mnie jest zawsze świetnie przygotowana. Dopasowuje poziom przerabianego materiału do poziomu i potrzeb ucznia (słownictwo branżowe, rozmówki, codzienne sytuacje, gramatyka, ciekawe książki itp). Jest świetnie zorganizowana i cierpliwa, co potwierdza jej duże doświadczenie w uczeniu innych. Dopasowuje również terminy zajęć do mojego kalendarza, co jest dla mnie ogromnie ważne ponieważ pracuję na zmiany.
Lepiej nie mogłem trafić :)

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2021

Polecam serdecznie korepetytorkę norweskiego :) Ola jest zawsze świetnie przygotowana, wie, jak w skuteczny i prosty sposób przekazać wiedzę, zawsze chętnie odpowiada na wszelkie pytania.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2018

Ola to najlepsza korepetytorka z jaką miałam okazję współpracować. Chemia od zawsze była moją słabą stroną, ale dzięki korepetycjom moja wiedza i nastawienie zdecydowanie się zmieniło. Ola jest zawsze świetnie przygotowana do zajęć, lekcje prowadzi w ciekawy i przejrzysty sposób,
Polecam serdecznie!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2018

Ola układa zadania dostosowane do moich oczekiwań i umiejętności. Przygotowała mnie do konkursu z biologii, w których przeszłam do kolejnego etapu. Niepodważalnie jest w tym dużo zasługi mojej korepetytorki. Ola wprowadza przyjazną atmosferę, cierpliwie tłumaczy mi milion razy te same rzeczy i wcale nie ma dość! Częstuje herbatą, użycza mikroskopu i opowiada biologiczne ciekawostki. Bardzo gorąco polecam lekcje z Aleksandrą, sama przyjemność i radość.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2018

Chemia i biologia to jedne z trudniejszych przedmiotów na maturze, a dobry nauczyciel to podstawa. Ja, będąc bardzo oporna na wszelkie ścisłe przedmioty, nie potrafiłam znaleźć osoby, która wytłumaczyłaby, a zarazem uzupelniła wszystkie braki. Na szczęście w odpowiednią porę znalazła się Ola - miła, wesoła, a co najważniejsze, cierpliwa! Zajęcia z pyszną herbatką w bardzo miłej atmosferze gwarantowane. Wszystkio świetnie wytłumaczone: chemia, a zarazem biologia. Korepetycje z Olą śmiało mogę polecić każdemu, nawet najbardziej opornym! Dla mnie po długich poszukiwaniach to był najlepszy wybór! : )

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2017

Świetna korepetytorka! Dysponuję wieloma materiałami, które są bardzo przydatne, ułatwiają naukę i sprawiają, że to przyjemność! Poza tym kilka razy prowadziliśmy obserwację mikroskopowe w ramach ciekawostek, same interesuące rzeczy, naprawdę! Atmosfera samych zajęć też bardzo dobra, Ola jest miła, przyjazna, a przede wszystkim zawsze przygotowana merytorycznie. i zawsze poczęstuje herbatą :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.