Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Kraków (Dębniki +4)
Skawina
Wadowice
Kalwaria Zebrzydowska

Aleksandra

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Aleksandra

O mnie

Jestem absolwentką Skandynawistyki ze specjalnością norweską w Wyższej Szkole Europejskiej, a obecnie studiuję Psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od lat moją pasją była nauka, a potem nauczanie innych - pracuję jako korepetytor już od 5 lat, a jako lektor języka norweskiego - od 3 lat. W tym czasie stworzyłam wiele autorskich materiałów, bazujących na żywym języku - podkastach, serialach, artykułach, którymi chętnie dzielę się z moimi uczniami. Podczas lekcji korzystamy też z norweskich podręczników, które pomagają usystematyzować wiedzę.Podczas pracy stawiam na podejście indywidualne do ucznia, systematyczność i miłą atmosferę. Tempo i intensywność są dostosowane do Twoich potrzeb i indywidualnych preferencji.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - 04.2021
Wyższa Szkoła Europejska
Licencjat
Skandynawistyka ze specjalnością norweską
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet Jagielloński
Psychologia stosowana
Kursy i szkolenia
07.2021
Universitetet i Adger - Sommerkurs i norsk språk og litteratur
Doświadczenie
07.2020 - 09.2021
Natalia Dębińska High Five
09.2021 - 06.2022
MESTER Szkoła języków skandynawskich

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2022

Ola jest zawsze świetnie przygotowana do lekcji i zaraża niesamowicie pozytywną energią. Tematyka zajęć jest dostosowana do mojego poziomu wiedzy i zajęcia są fajnie zróżnicowane, co powoduje wręcz całkowite skupienie. Ola doskonale pamięta co wspólnie omawiałyśmy, a do tego czasami sprytnie wplata element osobisty, który daje wrażenie nauki z kimś, komu na Tobie zależy. Potrafi słuchać, pytać, wymagać, ale też i pochwalić - uważam, że to doskonała kombinacja, szczególnie na początkowym etapie nauki. Miałam styczność z wieloma korepetytorami i Ola jest zdecydowanie w czołówce (mojego prywatnego rankingu ;)
Polecam z całego serducha!

avatar
Grzesiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2021

Dzięki Oli mój norweski jest coraz lepszy. Ola ciekawie prowadzi lekcje, w przeciwieństwie do mnie jest zawsze świetnie przygotowana. Dopasowuje poziom przerabianego materiału do poziomu i potrzeb ucznia (słownictwo branżowe, rozmówki, codzienne sytuacje, gramatyka, ciekawe książki itp). Jest świetnie zorganizowana i cierpliwa, co potwierdza jej duże doświadczenie w uczeniu innych. Dopasowuje również terminy zajęć do mojego kalendarza, co jest dla mnie ogromnie ważne ponieważ pracuję na zmiany.
Lepiej nie mogłem trafić :)

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2021

Polecam serdecznie korepetytorkę norweskiego :) Ola jest zawsze świetnie przygotowana, wie, jak w skuteczny i prosty sposób przekazać wiedzę, zawsze chętnie odpowiada na wszelkie pytania.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2018

Ola to najlepsza korepetytorka z jaką miałam okazję współpracować. Chemia od zawsze była moją słabą stroną, ale dzięki korepetycjom moja wiedza i nastawienie zdecydowanie się zmieniło. Ola jest zawsze świetnie przygotowana do zajęć, lekcje prowadzi w ciekawy i przejrzysty sposób,
Polecam serdecznie!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2018

Ola układa zadania dostosowane do moich oczekiwań i umiejętności. Przygotowała mnie do konkursu z biologii, w których przeszłam do kolejnego etapu. Niepodważalnie jest w tym dużo zasługi mojej korepetytorki. Ola wprowadza przyjazną atmosferę, cierpliwie tłumaczy mi milion razy te same rzeczy i wcale nie ma dość! Częstuje herbatą, użycza mikroskopu i opowiada biologiczne ciekawostki. Bardzo gorąco polecam lekcje z Aleksandrą, sama przyjemność i radość.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2018

Chemia i biologia to jedne z trudniejszych przedmiotów na maturze, a dobry nauczyciel to podstawa. Ja, będąc bardzo oporna na wszelkie ścisłe przedmioty, nie potrafiłam znaleźć osoby, która wytłumaczyłaby, a zarazem uzupelniła wszystkie braki. Na szczęście w odpowiednią porę znalazła się Ola - miła, wesoła, a co najważniejsze, cierpliwa! Zajęcia z pyszną herbatką w bardzo miłej atmosferze gwarantowane. Wszystkio świetnie wytłumaczone: chemia, a zarazem biologia. Korepetycje z Olą śmiało mogę polecić każdemu, nawet najbardziej opornym! Dla mnie po długich poszukiwaniach to był najlepszy wybór! : )

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2017

Świetna korepetytorka! Dysponuję wieloma materiałami, które są bardzo przydatne, ułatwiają naukę i sprawiają, że to przyjemność! Poza tym kilka razy prowadziliśmy obserwację mikroskopowe w ramach ciekawostek, same interesuące rzeczy, naprawdę! Atmosfera samych zajęć też bardzo dobra, Ola jest miła, przyjazna, a przede wszystkim zawsze przygotowana merytorycznie. i zawsze poczęstuje herbatą :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.