Jessica Kobińska

Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Online
Sosnowiec
Dąbrowa Górnicza
Katowice
Będzin
Mysłowice
Czeladź
Gliwice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA NA ZAJĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2021/2022!

"Enseignant qui aime enseigner…
enseigne les étudiants qui aiment étudier"

Trójjęzyczna poliglotka i doświadczony nauczyciel z 10-letnim stażem dydaktycznym na wszyskich szczeblach edukacyjnych zaprasza na zajęcia z języka francuskiego dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych online i stacjonarnie.

Uczenie to moja pasja i tę pasję do nauki języka francuskiego, a co więcej do stawiania sobie ambitnych celów językowych przekazuję nieustannie moim kursantom.

Co cechuje prowadzone przeze mnie zajęcia?

Pełen profesjonalizm, elastyczność, merytoryczna, rzetelna, konkretna wiedza z praktycznymi wskazówkami, spersonalizowany proces nauczania zgodny z potrzebami i oczekiwaniami ucznia, sympatyczna atmosfera, anielska cierpliwość, pełne zaangażowanie wraz z coachingiem motywacyjnym, pełna godzinka z uśmiechem na twarzy sprawiają, że satysfakcję z zajęć osiągam nie tylko ja, jako nauczyciel widzący efekty mojej pracy, ale sam uczestnik zajęć, który skutecznie realizuje swoje ambicje językowe.

Z sukcesem przygotowuję kursantów do egzaminów ósmoklasisty, egzaminów maturalnych, akademickich, obron licencjackich i magisterskich, międzynarodowych certyfikatów językowych, konkursów i olimpiad. Poziom zdawalności: 100%.

Co wyróżnia moje zajęcia wśród innych ofert korepetycyjnych?

- nowatorstwo prowadzenia zajęć dydaktycznych z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi, metologii i stylów uczenia się, będące połączeniem osiągnięć współczesnej nauki o akwizycji języków obcych i nowych technologii;
- innowacyjność w doborze metod nauczania na podstawie autorskiego programu, opracowanego podczas 10-letniego doświadczenia w prowadzeniu zajęć;
- nowe rozwiązania zorientowane na kształcenie holistyczne, indywidualne podejście do każdego kursanta i jego ścieżki rozwoju językowego z elementami coachingu, pozwalające na jasne i przejrzyste sprecyzowanie celów, będące swoistą motywacją do nauki;
- oferta "szyta na miarę", uwzględniająca elastyczny grafik, częstotliwość zajęć oraz osobiste preferencje kursantów.

Serdecznie zapraszam do kontaktu i… à bientôt!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 06.2014
Uniwersytet Śląski
Licencjat
Język francuski - program tłumaczeniowy z językiem włoskim
10.2014 - 07.2016
Uniwersytet Śląski - Filologia romańska (spec. nauczycielska)
Magister
10.2014 - 09.2016
Uniwersytet Śląski
Magister
Kultury mediów (spec. komunikacja medialna)
Kursy i szkolenia
05.2013
Tłumaczenia tekstów - sektor HR
06.2013
Obsługa tłumaczeń biznesowych podczas targów EXPO
05.2015
Praktyka psychologiczno-pedagogiczna
05.2015
Praktyka psychologiczno-pedagogiczna
09.2015
Stypendium naukowe - nagroda Rektora UŚ za wyniki w nauce
12.2015
Grant UE - staż zagraniczny w ramach stypendium Erasmus+
12.2015
Kurs organizacji i tworzenia kursów online - coLanguage Belgium
05.2016
Praktyka dydaktyczna
07.2016
2-letnie szkolenie: Dydaktyka języków obcych na platformach nauczania zdalnego
07.2016
Uprawnienia nauczycielskie
06.2020
Kurs CAE EXAM - English Language Centre
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2020

Gorąco polecam zajęcia z Panią Jessicą! Bardzo pomogła mi w trakcie moich studiów zaocznych z języka francuskiego. Dzięki zajęciom konwersacyjnym podniósł się mój poziom francuskiego w mowie i piśmie, co przy zjazdach tylko w weekendy jest bardzo ciężkie do osiągnięcia na własną rękę. Zajęcia zawsze dobrze przygotowane, mnóstwo materiałów i pomocy dydaktycznych oraz dostępność w udzielaniu pomocy :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2020

Bardzo polecam! Najlepsza korepetytorka do której miałam okazję uczęszczać. Bardzo zaangażowana, przygotowywuje dużo materiałów dla ucznia, dba o dobrą atmosfere na zajęciach! Pani Jessica przygotowała mnie do matury z rozszerzonego francuskiego. Dzięki niej po zaledwie 2 latach nauki, zdałam mature z satysfakcjonujacym mnie wynikiem, ktory wydawał mi sie niemożliwy do osiągnięcia po tak krótkim czasie nauki języka. Jest to nauczycielka, która potrafi zmotywować ucznia do pracy. Z całego serca polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2019

Z całego serca polecam Panią Jessicę! Zajęcia dopasowywane są do ucznia, zarówno pod względem jego celu jak i zdolności. Do nauki wykorzystywane są materiały z różnych źródeł, co urozmaica zajęcia. Pani Jessica jest bardzo cierpliwym i wyrozumiałym nauczycielem, ale jednocześnie potrafi zmotywować do pilnej nauki. Co najważniejsze jest też pełna pasji do swojej pracy, co jeszcze bardziej ułatwia przyswajanie wiedzy. Dodatkowym plusem jest też poświęcanie czasu uczniom poza zajęciami - na sprawdzenie ważnej pracy czy wyjaśnienie czegoś.
Zdecydowanie najlepszy korepetytor, do którego można trafić :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2015

Polecam Jessice każdemu kto chce szybko a efektywnie nauczyc sie francuskiego ;) jest zdecydowanie profesjonalistka i ja sama, ktora miałam pierwszy raz doczynienia z tym językiem szybko opanowałam jego wymowę, widze sie z Jessica mam nadzieje we wrześniu :D

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.