Jessica Kobińska

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Sosnowiec
Dąbrowa Górnicza
Katowice
Będzin
Mysłowice
Czeladź
Gliwice

Jessica Kobińska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Jessica Kobińska

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 06.2014
Uniwersytet Śląski
Licencjat
Język francuski - program tłumaczeniowy z językiem włoskim
10.2014 - 07.2016
Uniwersytet Śląski - Filologia romańska (spec. nauczycielska)
Magister
10.2014 - 09.2016
Uniwersytet Śląski
Magister
Kultury mediów (spec. komunikacja medialna)
Kursy i szkolenia
05.2013
Tłumaczenia tekstów - sektor HR
06.2013
Obsługa tłumaczeń biznesowych podczas targów EXPO
05.2015
Praktyka psychologiczno-pedagogiczna
05.2015
Praktyka psychologiczno-pedagogiczna
09.2015
Stypendium naukowe - nagroda Rektora UŚ za wyniki w nauce
12.2015
Grant UE - staż zagraniczny w ramach stypendium Erasmus+
12.2015
Kurs organizacji i tworzenia kursów online - coLanguage Belgium
05.2016
Praktyka dydaktyczna
07.2016
2-letnie szkolenie: Dydaktyka języków obcych na platformach nauczania zdalnego
07.2016
Uprawnienia nauczycielskie
06.2020
Kurs CAE EXAM - English Language Centre
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2021

jest to najlepszy nauczyciel z jakim się spotkałam. Potrafi zmotywować ucznia , prowadzi ciekawe zajęcia dostosowując je do każdego indywidualnie . Udziela pomocy w pracach szkolnych, również poza zajęciami , poświęcając swój czas . szczerze polecam panią Jessicę jako pełnego pasji i zaangażowania nauczyciela .

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2021

Polecam panią Jessikę jako nauczyciela języka francuskiego. Syn jest bardzo zadowolony z lekcji i chce dalej kontynuować naukę. To co warto podkreślić, to fakt ze po każdym semestrze rodzic jest informowany o postępach w nauce swojego dziecka i planach na kolejny semestr. Polecam

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2020

Gorąco polecam zajęcia z Panią Jessicą! Bardzo pomogła mi w trakcie moich studiów zaocznych z języka francuskiego. Dzięki zajęciom konwersacyjnym podniósł się mój poziom francuskiego w mowie i piśmie, co przy zjazdach tylko w weekendy jest bardzo ciężkie do osiągnięcia na własną rękę. Zajęcia zawsze dobrze przygotowane, mnóstwo materiałów i pomocy dydaktycznych oraz dostępność w udzielaniu pomocy :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2020

Bardzo polecam! Najlepsza korepetytorka do której miałam okazję uczęszczać. Bardzo zaangażowana, przygotowywuje dużo materiałów dla ucznia, dba o dobrą atmosfere na zajęciach! Pani Jessica przygotowała mnie do matury z rozszerzonego francuskiego. Dzięki niej po zaledwie 2 latach nauki, zdałam mature z satysfakcjonujacym mnie wynikiem, ktory wydawał mi sie niemożliwy do osiągnięcia po tak krótkim czasie nauki języka. Jest to nauczycielka, która potrafi zmotywować ucznia do pracy. Z całego serca polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2019

Z całego serca polecam Panią Jessicę! Zajęcia dopasowywane są do ucznia, zarówno pod względem jego celu jak i zdolności. Do nauki wykorzystywane są materiały z różnych źródeł, co urozmaica zajęcia. Pani Jessica jest bardzo cierpliwym i wyrozumiałym nauczycielem, ale jednocześnie potrafi zmotywować do pilnej nauki. Co najważniejsze jest też pełna pasji do swojej pracy, co jeszcze bardziej ułatwia przyswajanie wiedzy. Dodatkowym plusem jest też poświęcanie czasu uczniom poza zajęciami - na sprawdzenie ważnej pracy czy wyjaśnienie czegoś.
Zdecydowanie najlepszy korepetytor, do którego można trafić :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2015

Polecam Jessice każdemu kto chce szybko a efektywnie nauczyc sie francuskiego ;) jest zdecydowanie profesjonalistka i ja sama, ktora miałam pierwszy raz doczynienia z tym językiem szybko opanowałam jego wymowę, widze sie z Jessica mam nadzieje we wrześniu :D

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.