Jerzy Sergiusz Malanowicz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Warszawa (Śródmieście)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Mam na imię Jerzy Sergiusz. Indonezyjskiego nauczyłem się mieszkając w Indonezji, w której przez pięć lat na Jawie obserwowałem i studiowałem kulturę muzyczną tego archipelagu.

Jeżeli planujesz wyjazd do Indonezji musisz przygotować się na to, że komunikacja w języku angielskim nie należy tam do najłatwiejszych. Na szczęście gdy już umie się podstawy indonezyjskiego wszystko staje się dużo łatwiejsze. Warto tu podkreślić, że jest to język stosunkowo prosty - głównym wyzwaniem jest jego odmienne brzmienie oraz zapamiętanie wyrazów.

Indonezyjskiego uczę od podstaw z dużym naciskiem na zastosowanie praktyczne. Najważniejsze jest dla mnie, aby każdy student był w stanie szybko i sprawnie porozumieć się tuż po wyjściu z samolotu - od zamówienia transportu, przez zakupy w sklepie, rozmowy z mieszkańcami (Ci bowiem uwielbiają cudzoziemców!), szukanie drogi, bookowanie hoteli… mógłbym wymieniać takie przykłady, ale myślę że każdy z Was wie dobrze o co chodzi ;)

Jeżeli natomiast znasz już podstawy i chcesz się doszkolić - zapraszam tym bardziej! W sposób ludzki omawiam zagadnienia gramatyczne, struktury językowe, pomagam w zrozumieniu tekstów, budowaniu słownictwa, przełamywaniu bariery językowej i różnych innych zagadnieniach komunikacyjnych. 

Prowadzę godzinne lekcje online oraz spotykam się osobiście. Zachęcam do zapisania się na darmowe spotkanie zapoznawcze - zobaczmy jakie mamy oczekiwania przed podjęciem zajęć :)

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 18:00
Wtorek10:00 - 18:00
Środa10:00 - 18:00
Czwartek10:00 - 18:00
Piątek10:00 - 18:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
08.2023 - 08.2023
Universitas Gadjah Mada
Magister
Antropologia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.