Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
Online
Warszawa
Kraków

Jedrzej

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/534 opinie
Dla użytkownika Jedrzej

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  10.2007 - aktualnie
  Freie Universität Berlin, Uniwersytet Wrocławski
  Filologia Germańska
  Kursy i szkolenia
  Nie dodano
  Doświadczenie
  Nie dodano

  Ostatnie opinie


  wystawiono opinii: 34
  avatar
  Ewa
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  11 lipca 2022

  Szczerze polecam Pana Jędrzeja jako sumiennego, zaangażowanego i dobrze zorganizowanego nauczyciela. Przygotowywał przez rok moje dwie córki do matury i na początku nauki miały problem z odmiana czasownika „być” a na końcu maturę zdały na 75% poziom podstawowy. To był wynik satysfakcjonujący dla nas. Polubiły niemiecki co wydawało się niemożliwe i złapały świetny kontakt z prowadzącym.

  avatar
  Kaja
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  4 lipca 2022

  Jędrzej jest bardzo dobrze zorganizowany i rzetelny, potrafi świetnie wytłumaczyć każde zagadnienie i w szybko rozwiać wszelkie wątpliwości. Dzięki nauce z Jędrzejem zrobiłam duży postęp w nauce niemieckiego, więc bardzo polecam z nim lekcje :)

  avatar
  Darek
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  14 maja 2022

  Jędrzej bardzo mi pomógł. Na wszystko jest u niego plan i rozwiązanie. Przedstawił mi kilka bardzo skutecznych metod nauki języka i widzę efekty. Dla mnie strzał w dziesiątkę, polecam !

  avatar
  Maria
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  2 marca 2022

  Posłałam moją 10 letnią córkę na lekcje do Pana Jędrzeja.
  Chciałabym serdecznie podziękować i polecić. Pan Jedrzej ma bardzo dobre podejście do dzieci. Córka zrobiła bardzo duże postępy, nauka odbywa się online. Widzę, że garnie się do zadań i wszystko idzie w dobrym kierunku. Pan Jedrzej kładzie nacisk na to żeby dziecko dużo mówiło podczas zajęć, daje również materiał do przerobienia w domu. Widzę, że trzyma rękę na pulsie i materiał jest zadawany w rozsądnych proporcjach. Polecam tego nauczyciela.

  avatar
  Paula
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  3 listopada 2021

  W końcu trafiłam na nauczyciela z prawdziwego zdarzenia. W życiu nie spotkałam kogoś kto byłby tak zaangażowany i dla którego język niemiecki jest pasją. Lekcja jest dostosowana do mnie. Jedrzej zwraca uwagę na moje słabe strony i robi to z szacunkiem, tak że czuje się zmotywowana, a nie sfrustrowana jak to było w przeszłości. Te lekcje odbudowały we mnie nadzieje, że są prawdziwi nauczyciele, którzy chcą nauczyć i im zależy. lekcje są wymagające, trzeba włożyć pracę by czegoś sie nauczyć i pójść do przodu. Jedrzej nie wciska kitu, że języka można się nauczyc w 2 tygodnie. Ma natomiast plan jak to zrobic w jak najkrótszym czasie. Niektórzy twierdzą, że są wstanie nauczyć się samemu języka z internetu. Ja dzieki tym lekcjom widze, że nauka z nauczycielem jest o wiele prostsza i szybsza. Jędrzej zwraca uwagę na to co ważne, podaje wiedze w skondensowany sposób, partiami które są dostosowane do moich możliwości czasowych.

  avatar
  Kamil
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  28 października 2021

  lekcje bardzo mi sie podobaly, Podejscie extra!

  avatar
  Jola
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  28 lipca 2021

  Bardzo polecam! Potrzebowałam zacząć mówić i pisać po niemiecku i dzięki Jędrzejowi w ciągu kilku miesięcy zrobiłam duży postęp. Początki były trudne, ale Jędrzej był bardzo wyrozumiały i pomógł mi pokonać trudności z komunikacją. Wszystko tłumaczy w prosty sposób i daje wiele praktycznych wskazówek. Każda lekcja jest bardzo przyjemna i motywuje do dalszej pracy :)

  avatar
  Beata
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  18 lipca 2021

  Z Panem Jędrzejem przygotowywałam się do matury rozszerzonej od września 2020 roku. Miałam potworne braki i widziałam że musi się zdarzyć cud żeby to wszystko opanować. Maturę zdałam na 92%. Pan Jędrzej doskonale wyjaśnia materiał, a także pokazuje jak robić zadania, jaką strategie zastosować, by uzyskać jak najwiecej punktów, jakie słownictwo i typy zadań najczęściej się pojawiają. Jest wymagający i jego metody są skuteczne. Wiem, że ten czas spędzony nad nauką języka zaowocował.

  avatar
  Andrzej
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  13 lipca 2021

  Chciałbym napisać kilka słów o Jędrzeju jako korepetytorze języka niemieckiego.

  Otóż od małego dziecka bardzo interesowałem się Niemcami, ich kulturą i językiem. Uczyłem się niemieckiego od 4 klasy podstawówki, potem na studiach, spędziłem też pół roku Erasmusa w Niemczech.

  Wracając z Niemiec w 2015 roku miałem poziom B2+, mówiłem prawie tak dobrze i płynnie jak po angielsku. Niestety, rozpoczęcie pracy w korporacji, lenistwo i brak używania języka na co dzień sprawiły, że po 5 latach cofnąłem się w rozwoju i mój niemiecki spadł. Zacząłem dukać, miałem problemy w stworzeniu podstawowych zdań, mimo, że słuchając jak ktoś rozmawia po niemiecku, rozumiałem sporo.

  I tu pojawia się rola Jędrzeja. Postanowiłem sobie, że w 9 miesięcy chciałbym z powrotem płynniej mówić po niemiecku. Znaleźliśmy razem z kolegą Jędrzeja przez tą stronę. Mieliśmy zajęcia 2 godziny tygodniowo. Jędrzej był zawsze profesjonalnie przygotowany do zajęć, dysponował bardzo fajnymi materiałami, często przygotowywał specjalnie dla nas ciekawe artykuły i słownictwo. Dawał mnóstwo dobrych porad, jak łatwiej nauczyć się słówek czy zrozumieć zasady gramatyki. Był też bardzo elastyczny w sytuacji, gdy wyjątkowo musieliśmy przełożyć zajęcia, nie było problemów z nadrabianiem.

  Ogólnie dzięki swojej motywacji i pomocy Jędrzeja udało mi się osiągnąć swój cel i po kilku miesiącach wspólnej nauki mówię płynniej po niemiecku. Od września wracamy z powrotem na zajęcia z Jędrzejem a moim następnym celem jest certyfikat C1. Jestem przekonany, że przy pomocy Jędrzeja osiągnę ten cel w następnym roku.

  Jednym zdaniem, bardzo polecam Jędrzeja jako profesjonalnego, doświadczonego i skutecznego korepetytora i nauczyciela języka niemieckiego! :)

  avatar
  Magda
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  9 lipca 2021

  Dziękuje, dziękuje, dziękuje !!!
  Maturę rozszerzoną zdałam śpiewająco, na 96 % !!! Pan Jędrzej to najlepszy nauczyciel na świecie !!! Teraz na pewno dostanę się na wymarzone studia. Cel osiągnięty. Polecam !!!

  avatar
  Maciej
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  7 lipca 2021

  Matura rozszerzona zdana na 98%. Ale gdyby nie Pan Jędrzej to wątpię czy osiągnąłbym taki wynik. Przez cały rok motywował mnie, uczył najważniejszych rzeczy. Nic na maturze mnie nie zaskoczyło. Przerabialiśmy podobne zadania, właściwe słownictwo. Ćwiczyliśmy każdy wymagany aspekt. Teraz widzę, że była w tym metoda.
  Jestem bardzo zadowolony, polecam całym sercem i dziękuje !

  avatar
  Mariusz
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  30 czerwca 2021

  Jędrzej to bardzo wyrozumiały nauczyciel i cierpliwy. Potrafi w prosty sposób wyjaśnić, przećwiczyć dane zagadnienie jeśli jest potrzeba powtórzyć za jakiś czas. Jest też otwarty na sugestie. Mega sympatyczny człowiek i widać, że pasjonat tego języka.
  A więc tylko polecać !

  avatar
  Michal
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  27 czerwca 2021

  Podziękowania dla Pana Jędrzeja, za wspólny rok nauki.
  Zdecydowanie mój niemiecki jest na wyższym poziomie.
  Pan Jędrzej zaraża pasją do nauki niemieckiego. Postanowiłem, że w przyszłym roku będę zdawać język niemiecki na poziomie rozszerzonym. Nie spodziewałem się, że ktoś będzie w stanie przerobić ze mną tak dużą ilość materiału w tak przystępny sposób. Do tego ta wiedza jest powtarzana w różnych wariacjach, dzięki czemu mogę jeszcze lepiej zapamietac konkretne zagadnienia, słówka czy konstrukcje gramatyczne. Pan Jędrzej potrafił poprowadzić lekcje tak żebym jak najwiecej z niej wyciągnął, a także zmotywować do systematycznej nauki.

  avatar
  Kamil
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  24 czerwca 2021

  Mój ostatni pobyt w Berlinie mnie wkurzył! I to jak! To po to uczyłem się pare lat niemieckiego, żeby teraz gadac tu po angielsku?!
  Trzeba coś z tym zrobić, tak dalej być nie będzie - pomyślałem!
  Namówiłem zdolnego, acz leniwego, wspolkompana do germanistycznych zabaw. Cel: gadac po niemiecku.
  Na lekcjach podwójnych na początku obaj dukalismy. Nie było łatwo, pot i łzy. Ale super organizacja pracy, otwartość na potrzeby Uczniów oraz materiały niekiedy opracowane na podstawie wydarzeń ze świata sprzed trzech dni, zaowocowały sukcesem. Gadamy! Ba, nawet rodzajniki i przymiotniki odmieniamy tak jak trzeba (no prawie zawsze) i nie jest to tak trudne, jak nam się zdawało na początku.
  Na przyszły rok zostajemy z Jędrzejem, a nasz cel to zdać przyzwoicie egzamin C1 :)
  Gorąco Polecam Jędrzeja! Prawdziwy Top wśród niemieckich korepetytorów! :D

  avatar
  Ola
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  21 czerwca 2021

  Lekcje z Jędrzejem były bardzo przyjemne, duży nacisk kładziony był na mówienie.
  W parę miesięcy nauczyłam się więcej niż podczas 6 lat nauki j. niemieckiego w szkole. Dzięki naszym zajęciom bez problemu zdałam egzamin na poziomie B2.

  avatar
  Krzysztof
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  15 czerwca 2021

  Pan Jędrzej nauczył mnie więcej w dwa miesiące niż Pani od niemieckiego przez cztery lata w szkole podstawowej. Jest świetnym nauczycielem, jest wymagający, ale w bardzo pozytywny sposób - taki, który zachęca i motywuje do nauki. Podchodzi bardzo indywidualnie do ucznia- przerabialiśmy np. teksty z moich ulubionych pieśni wojskowych z czasów I w.św. Jestem bardzo wdzięczny Panu Jędrzejowi, bo polubiłem dzięki Niemu język niemiecki :)

  avatar
  Zuzanna
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  7 czerwca 2021

  Lekcje z panem Jędrzejem są bardzo przyjemne, materiał jest tłumaczony w jasny sposób przy dużej ilości ćwiczeń praktycznych. Od czasu rozpoczęcia zajęć widać duże postępy, które bez pomocy nie byłyby tak widoczne :)

  avatar
  Miłosz
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  12 kwietnia 2021

  Zajęcia z Panem Jędrzejem są bardzo przyjemne, wszystko jest bardzo fajnie wytłumaczone oraz przekazywane są świetne materiały. Bardzo pomogły mi w przygotowaniach do matury na poziomie rozszerzonym. Serdecznie polecam!

  avatar
  Aga
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  6 grudnia 2020

  Polecam lekcje z Jedrzejem, bardzo duzo praktycznych cwiczen i nacisk na konwersacje. Przełamałam w końcu opor przed mowieniem i bardzo poprawiłam wymowę. Ciesze sie ze w koncu trafiłam na nauczyciela ktory potrafi zmotywować

  avatar
  Paulina
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  23 listopada 2020

  U Pana Jędrzeja uczę się od pół roku i jestem bardzo zadowolona z zajęć i moich postępów. W tak krótkim czasie (nie ucząc się niemieckiego wcześniej), jestem w stanie dogadać się na podstawowym poziomie. Pan Jędrzej wprowadza bardzo miłą atmosferę i jest zawsze rzetelnie przygotowany.

  avatar
  Krzysztof
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  23 października 2020

  Mieszkam obecnie w Niemczech i chciałem w końcu nauczyć się języka. Nie bardzo też rozumiałem co mówią inni. Jedrzej pomógł mi krok po kroku. Jestem zadowolony.

  avatar
  Michał
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  25 sierpnia 2020

  Polecam lekcje z Panem Jędrzejem, każdemu kto chce dobrze przygotować się do matury. Maturę rozszerzoną zdałem na 94%. Dzięki lekcjom u Pana Jędrzeja, nadrobiłem materiał i gruntownie przygotowałem się do egzaminu. Lekcje prowadzone są w ciekawy sposób i były dla mnie dużą motywacją do nauki.

  avatar
  Gosia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  22 sierpnia 2020

  Z panem Jędrzejem przygotowywałam się do matury na poziomie podstawowym uzyskując wynik 92%. Jestem bardzo zadowolona biorąc pod uwagę fakt, iż języki obce nigdy nie były moim konikiem.
  Chciałam więc podziękować i polecić lekcje z panem Jędrzejem.

  avatar
  Ania
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  13 sierpnia 2020

  Z panem Jędrzejem przygotowywałam się do matury 2020r. O pisaniu na poziomie rozszerzonym z niemieckiego zdecydowałam dopiero w trzeciej klasie, mimo to udało mi się zdać na 82%. W ciągu kilku miesięcy zrobiłam ogromne postępy i z dużą pewnością przystąpiłam do egzaminów. Dzięki lekcjom zdobyłam motywacje i cenne wskazówki dotyczące matur. Serdecznie polecam zajęcia z panem Jędrzejem!

  avatar
  Karol
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  18 maja 2020

  Jędrzej to świetny korepetytor. Na lekcjach nigdy nie ma nudy, zawsze przygotowany, stawiający nacisk na wiedzę praktyczną. Dodatkowo otwarty oraz zabawny. Z czystym sumieniem polecam Jędrzeja, jako partnera i przewodnika do zgłębiania wiedzy i poszerzania niemieckich horyzontów.

  avatar
  Magda
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  1 kwietnia 2020

  Uczę się niemieckiego od 4 miesięcy (głównie online). Jestem bardzo zadowolona z efektów! Atmosfera podczas zajęć jest bardzo przyjazna, nie waham się zadawać pytać i rozwiązywać swoich wątpliwości. Lekcje są prowadzone systematycznie, w związku z tym, sama siebie mobilizuję do ciągłego zgłębiania wiedzy. Ponadto Jędrzej proponuje różne sposoby nauki, starając się dopasować do aktualnych potrzeb ucznia.
  W skrócie: POLECAM!

  avatar
  Grzegorz
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  16 marca 2020

  To moje drugie podejście do szlifowania znajomosci języka niemieckiego i w dodatku przez Skype. Konsekwentna i systematyczna praca pod kierunkiem Pana Jędrzeja dała bardzo dobry rezultat. Zajęcia są zawsze interesujące i mobilizują do dalszej pracy. Na początku ustaliliśmy jakie są moje najważniejsze cele, na czym mi zależy i konsekwentnie trzymaliśmy się wyznaczonego planu. Polecam naukę u Pana Jędrzeja.

  avatar
  Kalina
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  22 lutego 2020

  Jędrzej jest super nauczycielem! Jest konkretny i energiczny. Lekcje dopasowane są do moich potrzeb. Każde zajęcia są przemyślane i świetnie przygotowane. Szybko robimy postępy. Jędrzej wszystko dobrze mi tłumaczy i gramatyka niemiecka nie jest już dla mnie problemem. Jestem bardzo zadowolona! :)

  avatar
  Malwina
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  6 czerwca 2019

  Pan Jędrzej przygotowywał mnie do matury ustnej z języka niemieckiego.
  Matura zdana na 90%, także jestem bardzo zadowolona, gdyż wcześniej nie potrafiłam zbudować zdania i miałam blokadę. Teraz czuje, że jestem w stanie wypowiedzieć się na każdy temat. Lekcje są prowadzone w przyjaznej atmosferze, a także motywują do systematycznej nauki. Mogę tylko polecić lekcje z tym nauczycielem.

  avatar
  Paweł
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  14 kwietnia 2019

  Bardzo polecam lekcje z Jędrzejem. Jest on nie tylko bardzo wymagającym i cierpliwym nauczycielem, ale również potrafi wytłumaczyć nawet największe wątpliwości. Lekcje nie są nudne ani też stresujące, tylko zabawne, prowadzone w super atmosferze. Bardzo miło się z nim współpracuje i polecam każdemu, kto chce faktycznie nauczyć się niemieckiego, a przede wszystkim płynnie mówić.

  avatar
  Agata
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  3 kwietnia 2019

  Bardzo polecam lekcje z Jędrzejem. Ma swietne podejście, bardzo dobrze tłumaczy i dobiera materiał indywidualnie do potrzeb ucznia. Miałam okazję korzystać z lekcji przez skype i bardzo fajnie się to sprawdziło. Polecam bardzo lekcje z Jedrzejem:)

  avatar
  Paweł
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  20 grudnia 2017

  Bardzo serdecznie polecam tego korepetytora.
  Potrzebowałem niestandardowej fachowej pomocy, zwróciłem się do Jędrzeja i otrzymałem 100% co chciałem.
  Bardzo miły i profesjonalny gość !!!

  avatar
  Il
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  4 grudnia 2017

  Chciałam odświeżyć sobie język. Na początku poszukiwałam native speakera, ale jakoś zdecydowałam się na Jędrzeja. Jestem pod totalnym wrażeniem jego umiejętności językowych! W krótkim czasie byłam już przygotowana do podjęcia nowych wyzwań i czułam się pewna szukając pracy w Niemczech. Pozdrawiam i Dziekuje!

  avatar
  Jan
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  29 listopada 2017

  Bardzo dobry nauczyciel języka niemieckiego. Pracuję od wielu lat w biznesie międzynarodowym głównie w projektach niemieckich. Jako, że język angielski jest pierwszym językiem biznesu zawsze porozumiewałem się w pracy w tym języku i nie stanowiło to dla mnie problemu.
  Jednak wiele lat pracy, płynąca z niej satysfakcja i styczność z kulturą niemieckiego biznesu spowodowała chęć nauki języka niemieckiego,
  którego prawie nie znałem wcale. Jędrzej bardzo dobrze potrafi wytłumaczyć podstawy tego trudnego języka i zwraca zawsze uwagę na to czego nie
  można pominąć na tym etapie nauki. Już wiem, że np. rzeczownik bez rodzajnika praktycznie nie istnieje i nie ma też sensu uczyć się rzeczowników
  bez liczby mnogiej. Po paru miesiącach nauki widzę jakie to jest ważne i choć nigdy nie byłem orłem z tego języka za czasów licealnych to nagle
  dzięki łatwym i krótkim konwersacjom podczas naszych lekcji ja naprawdę zaczynam mówić w tym języku :-).Proste pytania i odpowiedzi oraz wracanie
  na każdej lekcji do słówek które były poprzednio właśnie w trakcie tych niemieckich rozmówek sprawia, że materiał nie ulega zapomnieniu.Zauważyłem
  też, że Jędrzej ma bardzo dobrą pamięć i zawsze przypilnuje jeśli jakiś zasób słownictwa sprawia trudność :-). Dodatkowym atutem dla mnie jest to,
  że również bardzo dobrze zna język angielski, dzięki czemu niektóre trudniejsze zagadnienia może też porównać bądź wytłumaczyć w tym języku. Odnoszę
  wrażenie, że choć jestem na poziomie podstawowym nauczyciel zawsze przygotowuje lekcję jakby skrojoną do moich potrzeb. Udało się nam nawet już
  przetłumaczyć jeden bardzo trudny tekst z mojej branży dzięki czemu mam wrażenie, że jeszcze lepiej jestem w stanie zrozumieć moich kontrahentów,
  choć znam ich już od wielu lat.

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.