Ostatnia aktywność:
16 dni temu
 
 
Online
Gdynia
Gdańsk
Sopot
Słupsk
Toruń
Bydgoszcz
Reda
Grudziądz
Faktura VAT

Opis ogłoszenia

British English Native Speaker Gdansk Gdynia Sopot

Nauczyciel angielskiego British English dla każdego!

Hello:)

I am a British native speaker, originally from Nottingham. If you are looking for a very experienced TEFL certificated English teacher/ trainer for your children, or your staff, contact me first.

I have 20 years documented experience teaching English in Poland. I worked at the English department of the university of Silesia for 8 years, the Academy of Economics, and teacher training colleges, as well as state and private schools.

I worked for 10 years as DOS at Camelot schools.

I have trained staff 1:1 or in groups in-house at over 50 of Silesia’s top companies - including:

Fiat
Kopex
Isuzu
Magna
Johnson Controls
Gazeta Wyborcza
ABB

I am an Applied science graduate, and specialise in Technical English.

I can travel to your location, or hold classes at my location in Gdynia.

Full free consultation, including benchmark testing, needs analysis and opinion.

Thank you for your consideration!

John Douglas

Native speaker z dwudziestoletnim doświadczeniem nauczania języka angielskiego udzieli korepetycji dzieciom, młodzieży lub dorosłym na każdym poziomie zaawansowania. Zapraszam na konwersacje, przygotowania do matury i innych egzaminów oraz certyfikatów językowych (FCE, CAE, CPE), przyspieszone kursy, a także kursy języka biznesowego w Gdynia i okolicach. Możliwe zajęcia z dojazdem do domu. Cena:65 zl/60 min, do dalszego ustalenia w zależności od wymiaru godzin tygodniowo. Proszę o kontakt telefoniczny: 536159891 lub e-mailowy: jdthebrit@gmail. com

65 zl/60 min
75zl/60 min/your location

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

John Douglas
tysac lecia 86a/93
40-871 Katowice
NIP: 6342320366

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1982 - 06.1985
Geology
Magister
applied sciences
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2020

John wspaniale uczy języka angielskiego nie tylko dzięki jego umiejętnościom, lecz także dzięki wspaniałemu poczuciu humoru. Każde spotkanie to przyjemność :)

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2018

Przed wyjazdem za granicę, całe wakacje uczyłem się z Johnem angielskiego. Poza nauką języka, bazując na doświadczeniu życiowym i obyciu międzynarodowym, John udzielał mi wiele rad i wskazówek. Przygotowywaliśmy razem CV, list motywacyjny oraz odpowiedzi na przeróżne pytania, które mogą pojawić się na rozmowie o pracę za granicą.
Serdecznie polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2018

Wspaniały nauczyciel, bardzo zaangażowany. Lekcje dostosowuje tematycznie do potrzeb ucznia. Mobilizuje do pracy. W kilka miesięcy doskonale przygotował mnie do wyjazdu za granicę. Mieszkam w Indiach i językowo radzę sobie świetnie. Dziękuję John!

avatar
Jędrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2016

I was attending lessons with John for a couple of months in 2014.In that time I had a break in speaking English and needed a bit of refreshment. I described him what I expected from the lessons and he did his best to provide the right results for me ! This is the best way to learn the foreign language ! to participate in the lessons with a good native speaker and delight in the right English !
I fully recommend John !

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2015

Jestem właścicielem agencji rekrutacyjnej i od pół roku prowadzimy zajęcia z Johnem. Od początku ustalił poziom zaawansowania języka, dobrał książki i inne materiały. Już po tym czasie widoczne są efekty, zarówno w zakresie pisania jak i mówienia. Uczymy się języka biznesowego, branżowego. John jest bardzo zaangażowany w lekcje i zdecydowanie polecam go jako nauczyciela. Pozdrawiam.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2013

Jestem bardzo zadowolona. John jest dyspozycyjny, zaangażowany, kompetentny i ma świetny kontakt ze studentem. Potrafi też skutecznie zmobilizować do dalszej pracy oraz podbudować pewność siebie- co jest dodatkowym atutem szczególnie jeżeli chodzi o egzamin ustny.

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2012

I have had many Native speakers over the past, and Jon has been one of the best, I really enjoy learning with Jon, I would reccomend him to anyone at any level of English looking to learn quickly and effectivly.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.