Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
 
Online
Gdynia
Gdańsk
Sopot
Reda
Słupsk
Katowice
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski80 - 120 / 60 min

John Douglas

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii

Opis ogłoszenia

Hello :)

I am a CELTA qualified English language native speaker, located in Tri-City, but originally from Nottingham. If you are looking for a long established experienced TEFL certificated English teacher for yourself, your staff, or perhaps for your family, contact me first.

I have been teaching English in Poland since 1992. You will simply not find a more experienced native speaker teacher in the north of Poland.

I use up to date materials and resources in a professional and pleasant downtown location, and mirror classes to learners’ needs.You can either expect a lot of self study and teacher assessment, or concentrate on language production.

I am a specialist in examination preparation, specifically Cambridge and IELTS examination boards. 

I have a 30 year track record in teaching English to industry and commerce, mainly in the Katowice area.

I worked at the English department of the University of Silesia for 8 years, the Academy of Economics, and teacher training colleges, as well as running a chain of language schools, and working at many state and other private schools.

I teach in house, at a pleasant and quiet office location in Gdynia, and online.
I am looking forward to hearing from you.

ANGIELSKI - GDYNIA

Witam,

Jestem nauczycielem języka angielskiego z dyplomem CELTA, mieszkającym w Gdyni, a oryginalnie pochodzącym z Nottingham w Wielkiej Brytanii.

Jeżeli szukasz native speakera języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem dla siebie, swojej rodziny, lub być może pracowników, skontaktuj się najpierw ze mną.  Moje doświadczenie w uczeniu poparte dyplomem TEFL pozwoli nam zbudować kursy lub lekcje idealne dla Ciebie.

Uczę języka angielskiego w Polsce od 1992 i po prostu nie znajdziesz nauczyciela z podobnym doświadczeniem na północy kraju.

Prowadzę zajęcia według nowoczesnych zasad, wykorzystując ciągle uaktualniane materiały zgodnie ze zmianami podstaw programowych lub zasad egzaminacyjnych. Nasze lekcje będą dopasowane do Twoich potrzeb, albo uwzględniając samodzielną pracę pod moją kontrolą, albo skierowaną na kreatywność, potrzebę rozmowy czy konieczność przygotowania się do konkretnych egzaminów.

Specjalizuję się w przygotowywaniu Kursantów do różnych egzaminów, szczególnie Cambridge i IELTS.

Mam 30-letnie doświadczenie w pracy jako native speaker w przemyśle i handlu, głównie na terenie Katowic, ale od kilku lat również Trójmiasta.

Pracowałem na Uniwersytecie Śląskim przez 8 lat, w Akademii Ekonomicznej, szkołach wyższych typu college, prywatnych i panstwowych szkołach językowych na każdym poziomie nauczania.

Kursy mogą się odbywać w moim biurze w centrum Gdyni, u Klienta, a także online.

Zapraszam do udziału w zajęciach ekskluzywnie przygotowanych dla Ciebie.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

John Douglas
ul. Starowiejska
81-356 Gdynia
NIP: 6342320366

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1982 - 06.1985
Geology
Magister
applied sciences
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2020

John wspaniale uczy języka angielskiego nie tylko dzięki jego umiejętnościom, lecz także dzięki wspaniałemu poczuciu humoru. Każde spotkanie to przyjemność :)

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2018

Przed wyjazdem za granicę, całe wakacje uczyłem się z Johnem angielskiego. Poza nauką języka, bazując na doświadczeniu życiowym i obyciu międzynarodowym, John udzielał mi wiele rad i wskazówek. Przygotowywaliśmy razem CV, list motywacyjny oraz odpowiedzi na przeróżne pytania, które mogą pojawić się na rozmowie o pracę za granicą.
Serdecznie polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2018

Wspaniały nauczyciel, bardzo zaangażowany. Lekcje dostosowuje tematycznie do potrzeb ucznia. Mobilizuje do pracy. W kilka miesięcy doskonale przygotował mnie do wyjazdu za granicę. Mieszkam w Indiach i językowo radzę sobie świetnie. Dziękuję John!

avatar
Jędrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2016

I was attending lessons with John for a couple of months in 2014.In that time I had a break in speaking English and needed a bit of refreshment. I described him what I expected from the lessons and he did his best to provide the right results for me ! This is the best way to learn the foreign language ! to participate in the lessons with a good native speaker and delight in the right English !
I fully recommend John !

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2015

Jestem właścicielem agencji rekrutacyjnej i od pół roku prowadzimy zajęcia z Johnem. Od początku ustalił poziom zaawansowania języka, dobrał książki i inne materiały. Już po tym czasie widoczne są efekty, zarówno w zakresie pisania jak i mówienia. Uczymy się języka biznesowego, branżowego. John jest bardzo zaangażowany w lekcje i zdecydowanie polecam go jako nauczyciela. Pozdrawiam.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2013

Jestem bardzo zadowolona. John jest dyspozycyjny, zaangażowany, kompetentny i ma świetny kontakt ze studentem. Potrafi też skutecznie zmobilizować do dalszej pracy oraz podbudować pewność siebie- co jest dodatkowym atutem szczególnie jeżeli chodzi o egzamin ustny.

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2012

I have had many Native speakers over the past, and Jon has been one of the best, I really enjoy learning with Jon, I would reccomend him to anyone at any level of English looking to learn quickly and effectivly.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.