Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
 
Online
Gdynia
Gdańsk
Sopot
Reda
Słupsk
Katowice
Faktura VAT

John Douglas

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika John Douglas

O mnie

A British Native Speaker with a wealth of experience spanning over 30 years.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1982 - 06.1985
Geology
Magister
applied sciences
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2020

John wspaniale uczy języka angielskiego nie tylko dzięki jego umiejętnościom, lecz także dzięki wspaniałemu poczuciu humoru. Każde spotkanie to przyjemność :)

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2018

Przed wyjazdem za granicę, całe wakacje uczyłem się z Johnem angielskiego. Poza nauką języka, bazując na doświadczeniu życiowym i obyciu międzynarodowym, John udzielał mi wiele rad i wskazówek. Przygotowywaliśmy razem CV, list motywacyjny oraz odpowiedzi na przeróżne pytania, które mogą pojawić się na rozmowie o pracę za granicą.
Serdecznie polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2018

Wspaniały nauczyciel, bardzo zaangażowany. Lekcje dostosowuje tematycznie do potrzeb ucznia. Mobilizuje do pracy. W kilka miesięcy doskonale przygotował mnie do wyjazdu za granicę. Mieszkam w Indiach i językowo radzę sobie świetnie. Dziękuję John!

avatar
Jędrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2016

I was attending lessons with John for a couple of months in 2014.In that time I had a break in speaking English and needed a bit of refreshment. I described him what I expected from the lessons and he did his best to provide the right results for me ! This is the best way to learn the foreign language ! to participate in the lessons with a good native speaker and delight in the right English !
I fully recommend John !

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2015

Jestem właścicielem agencji rekrutacyjnej i od pół roku prowadzimy zajęcia z Johnem. Od początku ustalił poziom zaawansowania języka, dobrał książki i inne materiały. Już po tym czasie widoczne są efekty, zarówno w zakresie pisania jak i mówienia. Uczymy się języka biznesowego, branżowego. John jest bardzo zaangażowany w lekcje i zdecydowanie polecam go jako nauczyciela. Pozdrawiam.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2013

Jestem bardzo zadowolona. John jest dyspozycyjny, zaangażowany, kompetentny i ma świetny kontakt ze studentem. Potrafi też skutecznie zmobilizować do dalszej pracy oraz podbudować pewność siebie- co jest dodatkowym atutem szczególnie jeżeli chodzi o egzamin ustny.

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2012

I have had many Native speakers over the past, and Jon has been one of the best, I really enjoy learning with Jon, I would reccomend him to anyone at any level of English looking to learn quickly and effectivly.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.