Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Piaseczno

Jarosław

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Jarosław

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Amy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2013

Najlepszy nauczyciel języka francuskiego na świecie. Konkretny przekaz. Nauka w przyjemnej atmosferze, bezstresowo, a 6 na koniec murowana.
Bardzo polecam nauczyciela - każdego ucznia traktuje wyjątkowo i dąży do osiągnięcia zamierzonego celu.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2013

Gorąco polecam tego nauczyciela. Przez lata nie mogłem nauczyć się tego, czego nauczył mnie ten lektor. Jest to spowodowane metodami które stosuje, a których nie spotkałem nigdzie indziej. Siedem razy nie mogłem zdać egzaminu na studiach. Dopiero on mi pomógł. Ten nauczyciel wkłada pracę nie tylko w samą lekcje ale także w przygotowanie do zajęć, co przekłada się na jakość tej godziny za którą się płaci. Nie są więc to zmarnowane pieniądze.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2013

pół roku temu bałam się, że w ogóle nie zdam matury-zaczynając od zera . Zdałam bardzo dobrze i to nie tylko dzięki merytorycznemu przygotowaniu, ale też dobrze zostałam poprowadzona przez maturalne testy, klucze i inne techniczne aspekty. Wynik matury to jedno, a to, że nauczyłam się sporo i swobodniej się komunikuję to drugie:) bardzo polecam lekcje z tym nauczycielem.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2013

To nauczyciel niekonwencjonalny, ale własnymi metodami znakomicie prowadzący do celu, jakim jest nauczenie języka francuskiego. Ogólnie niezwykle inteligentny, co sprawia, że przy nauce można wybierać absolutnie dowolną tematykę. Dostosowuje się do konkretnych potrzeb ucznia, a jego metody sprawiają, że spotkania z francuskim ( nie są to zwykłe lekcje) są ciekawe i inspirujące do pracy w domu. Sam zafascynowany językiem francuskim i kulturą Francji potrafi tę fascynację przekazać uczniom.

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2013

Zaczynając prawie od zera, godzina tygodniowo przez rok wystarczyła mi do napisania matury podstawowej na 84% bez większego wysiłku.
To jedyne dodatkowe zajęcia, które mnie autentycznie zaciekawiły i na które lubiłem i dalej lubię chodzić. Duża elastyczność przy wyborze terminów.
Spora liczba materiałów (filmiki, książki, newsy po francusku). Widać zaangażowanie samego nauczyciela:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.