Janko Muzykant

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Gdańsk (Wrzeszcz)
Sopot
Gdynia
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka70 / 60 min

Janko Muzykant

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii

Opis ogłoszenia

Prywatna Szkoła Muzyczna "Janko Muzykant" zaprasza na zapisy na zajęcia gry na Gitarze ,skrzypcach i keyboardzie. Zajęcia odbywają się w szkole podstawowej nr 27 w Gdańsku we Wrzeszczu, i z dojazdem do ucznia.

Zajęcia prowadzi profesjonalna, wykwalifikowana, i sympatyczna kadra nauczycieli.
Prowadzimy zajęcia dopasowane do zaawansowania uczniów.
Na pierwsze zajęcia udostępniamy instrumenty.
Prowadzimy nagrywanie postępów uczniów w studiu nagraniowym.

Prowadzimy również zajęcia z nauki gry na:
- gitarze klasycznej
- gitarze akustycznej
- gitarze elektrycznej
- gitarze basowej
- instrumentach klawiszowych
- perkusji

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Janko Muzykant
ul.Srebrniki 7a
80-282 Gdańsk
NIP: 5932548495

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2021

Polecam szkołę!
Mój syn uczy się z panem Jankiem od rok i bardzo dużo się nauczył. Nauczyciel ma super podejście, które prawiło że chwytanie po gitarę przez mojego 9 latka to przyjemność a nie obowiązek. Super alternatywa dla komputera czy komórki!

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2021

Uczęszczam na zajęcia z synem, bardzo fajna zabawa, a przy tym doskonała nauka prowadzona przez profesjonalnego nauczyciela. Dobry kontakt, ciekawy sposób prowadzenia zajęć, zawsze wychodzimy z zajęć uśmiechnięci i zadowoleni, polecam każdemu, przyjemnie i pożytecznie spędzony czas:)

avatar
Tymek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2021

Nasza przygoda zaczęła się od jednej starej gitary otrzymanej po kimś. Zgłosiliśmy się na zajęcia i okazało się, że to pewnie będzie pasja na całe życie. A i kolekcja instrumentów się powiększyła :-) Bardzo polecam, świetny kontakt z uczniem, umiejętność zmotywowania w chwilach zwątpienia, cierpliwość, pasja, pełen profesjonalizm!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2017

Nie jesteś nastolatkiem a chciałbyś nauczyć się grać na jakimś instrumencie? Zastanawiasz się czy to możliwe? Tak, Janek na pewno Ci w tym pomoże. Dla mnie zorganizował indywidualne zajęcia nauki gry na keyboardzie z kolegą Jakubem. Podjęcie się przez Janka i Jakuba tego zadania to duże wyzwanie. "Krok po kroku" uczę się kolejnych fragmentów mojego ulubionego utworu. Jestem bardzo zadowolony, bo dzięki Nim okazało się, że marzenia się spełniają. Szczerze polecam.

avatar
Lisek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2017

Bardzo dobry nauczyciel. Uczę się od zera i podejscie do.mojego poziomu bardzo profesjonalne. Bez zbędnych, nudnych godzin teorii. Praktyka , która podawana jest w mily i profesjonalny sposób. Polecam wszystkim

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2017

Od roku chodzę na lekcje gitary u Janka. Warunki są bardzo dobre a lekcje przyjemne i wpływają w miłej atmosferze, przez co z chęcią przychodzę na każdą z nich. Gorąco polecam osobom, które chcą nauczyć się grać na gitarze.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2016

Uczęszczam na zajęcia gitary u pana Janka i bardzo serdecznie polecam! Świetne i bardzo indywidualne podejście do ucznia, przez które nauka gry na gitarze staje się czystą przyjemnością:) Pan Janek potrafi dostosować zajęcia do ucznia tak, aby jednocześnie skupiać się na tym, w czym dany uczeń dobrze się czuje, a przy tym krok po kroku uczyć tego, w czym czuje się mniej pewnie. Jeszcze raz polecam każdemu, kto chciałby nauczyć się grać na gitarze!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.